דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים צבע שמתחיל באבקה
צבע שמתחיל באבקה
יחיאל לוי 22/10/20 |  צפיות: 381

יש הרבה מאוד שיטות אשר בעזרתן ניתן לצבוע מוצר, והתחום של הצבעים כולל גם סוגים רבים של צבעים בהתאמה. החלוקה לצבעים מתבצעת בדרך כלל לפי החומר שאותו רוצים לצבוע, אך ישנה גם חלוקה של הצבעים עצמם שמחולקים אל סוגים שונים שלהם יש צורת יישום שונה גם כן. אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

למה צובעים באבקה

חלק מן היישום של צבע על גבי משטח מתכת נעשה בטכניקה של צביעה אלקטרוסטטית. דבר זה אומר כי לא יכולים לבצע את הטכניקה הזו בלעדי חלק חיוני שהוא הצבע עצמו, ויתר על כן, הצבע עצמו חייב להיות כזה אשר מגיע בצורה של אבקת צבע על מנת שיהיה אפשר לחבר אותו אל מוליכות חשמלית ולאחר מכן לבצע את הסגירה של הצבע על ידי הכנסה אל התנור. צביעה כזו נקראת צביעה אלקטרו סטטית, והיא טכניקה אחת מיני רבות עבור יישום של צבע על גבי משטח. מתי היא נבחרת ומועדפת על פני כל השאר? עברו אל הפסקה הבאה.

מתי צובעים באבקה

צביעה באבקה היא סוג של פתרון מעולה כאשר מעוניינים לצבוע פריט אשר עשוי ממתכת ומבקשים לצבוע אותו בצביעה שתהיה הכי עמידה לאורך של כמה שיותר זמן. צביעה בסיוע של אבקת צבע משיגה בדיוק את זו המטרה, כאשר הטכניקה שבה מבצעים את הפעולה מצריכה שימוש באבקה ולא בצבע שמגיע בצורה אחרת. הטכניקה בצירוף האבקה עצמה מביאה אל היצמדות הכי טובה ואל קבלה של מוצר העשוי מתכת ומגיע עם איכות צביעה משובחת ולכן גם כזו שהיא פופולארית עבור פריטים שעשויים ממתכת בעיקרם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI