דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו
ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו
חיים נוי 19/11/20 |  צפיות: 114

ויבק גואל מונה לנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו

חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של אוניברסיטה

ויבק גואל

ויבק גואל יהיה הנשיא השביעי וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו. הוא יתחיל את תקופת הכהונה בת החמש שנים שלו ב-1 ביולי 2022. "בווטרלו, אני יכול לראות איך נראית אוניברסיטה אחרי המגיפה", אמר גואל.

ווטרלו, אונטריו, 18 בנובמבר 2020 :(GLOBE NEWSWIRE)

ויבק גואל Vivek Goelאקדמאי דגול עם הישגים רבים במחקר, הוראה וניהול במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, יהיה הנשיא השביעי וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו.

גואל, שיתחיל את תקופת הכהונה בת החמש שנים שלו ב-1 ביולי 2021, מוכר בקנדה וברחבי העולם כחוקר מוביל בבריאות הציבור, מומחה להערכת שירותי בריאות ותומך בשימוש בהוכחות מחקריות בקביעת מדיניות שקשורה לבריאות.

גואל מילא כמה תפקידים בכירים באוניברסיטה של טורונטו, כולל סגן נשיא ורקטור ותפקידו האחרון היה סגן נשיא למחקר וחדשנות.

רופא בריאות הציבור משמש כעת חבר בכוח המשימה לחיסון נגד קוביד-19 של הממשלה הפדרלית ויועץ מדעי לרשת המחקר CanCOVID. הוא היה קודם לכן הנשיא והמנכ"ל המייסד של Public Health Ontario.

"לד"ר גואל יש עשרות שנים של ניסיון ומומחיות כמנהל באוניברסיטאות וכדוגל בחוויה של הסטודנטים, מחקר וחדשנות. יש לו כישורים ייחודיים להוביל את המוסד ולחזק את החוזקות שלנו בנקודת המפגש של בריאות, חברה וטכנולוגיה", אמרה סידני פורבס, יו"ר חבר הנאמנים של האוניברסיטה של ווטרלו.

גואל אמר שהמצב הגלובלי הנוכחי מזכיר לנו את האחריות שלנו להכין את הסטודנטים והאזרחים להתמודד עם האתגרים הרבים שלפניניו. "מוסד עתיר מחקר כמו ווטרלו נמצא במצב אידיאלי ליצירת השינויים והפתרונות לעתיד טוב יותר - בין אם מדובר בהתמודדות עם אתגרים של בריאות הציבור, טיפול בגזענות מערכתית, התמודדות עם משבר האקלים או המרצת התאוששות כלכלית וצמיחה".

"בווטרלו, אני יכול לראות איך נראית אוניברסיטה אחרי המגיפה", אמר.

המינוי הוא שיאה של פעילות שנמשכה כמעט שנה של ועדה למינוי נשיא עם 19 חברים שכללה סטודנטים, עובדים, סגל, ונאמנים, בהתייעצות עם בעלי עניין בקמפוס ובקהילה הרחבה יותר.

"הוועדה למינוי נשיא חיפשה מועמד שידוע בניסיון הניהולי שלו ומחויב להצלחה של הסגל, העובדים, הסטודנטים והבוגרים", אמרה פורבס. "חיפשנו מישהו שיפעל באופן פעיל לקדם צדק, גיוון וכלילה וגם תחושה עמוקה של קהילה בקמפוסים שלנו".

"אני מצפה לעבוד עם ד"ר גואל כשיוביל את ווטרלו במסלול השינוי שלה ויתבסס על ההישגים של הנשיא פרידון המדוללהפור".

המדוללהפור שימש כנשיא וסגן הנגיד של האוניברסיטה של ווטרלו מאז 2010 וימשיך עד יוני 2021. הוא העלה את הפרופיל הבינ"ל של ווטרלו, שם דגש מיוחד על החוויה והשלומות של הסטודנטים וקבע את הכיוון השאפתני של התוכנית האסטרטגית של האוניברסיטה לשנים 2020-2025.

"ווטרלו היא מקום שבו מנהיגים בעסקים, בקהילה ובמימשל נפגשים כדי לחפש את הפתרונות של היום לבעיות של מחר. אני בטוח שבניהולו של ויבק גואל הקהילה שלנו תמשיך לשגשג וההשפעה שלה בעולם תגדל", אמר המדוללהפור.

גואל קיבל את התואר שלו ברפואה מאוניברסיטת מקגיל. הוא עשה את ההכשרה הרפואית שלו אחרי התואר ברפואה קהילתית באוניברסיטה של טורונטו, וקיבל תואר שני (MSc) במינהל בריאות מהאוניברסיטה של טורונטו ותואר שני (MS) בביו סטטיסטיקה מבית הספר לבריאות הציבור של אוניברסיטת הרוורד.

גואל הוא עכשיו גם חבר במועצות של מכון וקטור, TRIUMF -- מאיץ החלקיקים של קנדה -- והמכון הקנדי למידע בריאות.

אנשי קשר
Chris Wilson-Smith
Director, media relations
chris.ws@uwaterloo.ca

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/41a37aaa-d8eb-4963-bf22-f174c9902c2f

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר uwaterloo.ca/next-president/.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD
קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב יחידה במינה לתכונה החדשה Elite Tuners של CSR Racing 2
העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר
המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה כדי לפתח אסטרטגיות של מימשל דיגיטלי
שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי בניו זילנד במימוש החזון של מערכת בריאות מבוססת נתונים, מחוברת ומשולבת
SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את הערך שמערכת בריאות מפיקה מהתקנה ושימוש של SNOMED CT, הטרמינולוגיה הקלינית הכי מקיפה בעולם.

Clever Leaves מתרחבת בברזיל באמצעות הסכם הספקה רב שנתי עם GreenCare
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו שלד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI