דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים
חיים נוי 22/11/20 |  צפיות: 289

PRA Health Sciences ממנה בעל תפקיד בכיר ב-FDA לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי החדש לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים

ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס מביא מומחיות גדולה מאוד בציות לרגולציה ומתודולוגיות של ניסויים קליניים לפרקטיקת ה-DCT המובילה בענף של PRA

תמונת פנים של ד"ר אייזיק רודריגז-צ'אבס, PhD, MHS, MS. הוא מונה לסגן נשיא בכיר, עניינים מדעיים וקליניים ב-PRA Health Sciences. ד"ר רודריגז-צ'אבס ינהל את מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים של PRA.

ראלי, צפון קרוליינה, 19 בנובמבר 2020 (GLOBE NEWSWIRE) :

PRA Health Sciences, Inc. (NASDAQ: PRAH) הודיעה היום על המינוי של אייזיק רודריגז-צ'אבס, PhD, MHS, MS לסגן נשיא בכיר, עניינים מדעיים וקליניים. הוא ינהל את מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים (DCT) של החברה. תחומי האחריות של ד"ר רודריגז-צ'אבס יכללו את הצמיחה והפיתוח המתמשכים של אסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים המובילה בענף של PRA, יצירת מסגרת רגולטורית ומודרניזציה של הניסויים הקליניים.

לד"ר רודריגז-צ'אבס יש יותר מ-32 שנות ניסיון בווירולוגיה, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, וקסינולוגיה ואונקולוגיה ויראלית, כולל מחקר בסיסי, קדם קליני וקליני (שלב 1-4). בתפקידו האחרון כנושא משרה בכירה בתחום המתודולוגיות של מחקרים קליניים, ציות לרגולציה ופיתוח מדיניות רפואית במרכז להערכה ומחקר של תרופות (CDER) של מינהל המזון והתרופות של ארה"ב, הוא ניהל את הפיתוח של הנחיות שקשורות לניסויים קליניים מבוזרים באמצעות טכנולוגיות של בריאות דיגיטלית. ב-FDA, הוא ביצע הערכה ומודרניזציה של פרוטוקולים של ניסויי קליניים שמשפיעים על תחומים רבים של מחלות.

"לכבוד הוא לנו שאחד החלוצים בניסויים קליניים מבוזרים ומומחה בעל שם במודרניזציה של ניסויים קליניים מצטרף ל-PRA Health Sciences", אמר קולין שנון, נשיא ומנהל כללי של PRA. "הפרדיגמה הקלינית של פיתוח תרופות ממשיכה להתפתח למודל יותר מבוזר כדי להתאים טוב יותר לאופן שבו טיפול רפואי ניתן לאנשים. באמצעות השילוב בין ד"ר רודריגז-צ'אבס, אחד המומחים המובילים בניסויים קליניים מבוזרים, ופלטפורמת ה-DCT שבחזית הקידמה של PRA, נבצע מודרניזציה בתהליך של הניסויים הקליניים".

"לכבוד הוא לי להצטרף ל-PRA Health Sciences כדי לנהל את מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים ולאפשר את היישום שלהם באמצעות טכנולוגיות חדשות של בריאות דיגיטלית", אמר ד"ר רודריגז-צ'אבס. "ל-PRA Health Sciences יש את התשתית החלוצית, ההון האנושי והניסיון כדי לספק מצוינות בחבילה גלובלית של שירותי מחקר קליני ובריאות. יש עכשיו אימוץ עצום של תכנונים מודרניים של ניסויים קליניים בשטח, כולל ניסויים קליניים מבוזרים, וזה כבוד אמיתי עבורי להוביל את השינוי. חשוב לציין של-PRA יש גם את הדופק והקול של המשתתפים בניסויים והגישה הנכונה כדי לעזור לאנשים עם הבריאות שלהם באמצעות החידושים האחרונים במערכות טיפול רפואי".

לפני שעבד ב-FDA, ד"ר רודריגז-צ'אבס היה המייסד והמנכ"ל של 4Biosolutions Consulting והיה סגן הנשיא למחקר במכון למחקר ביו רפואי של טקסס. לפני זה, הוא היה מנהל התוכניות לאיידס ודיכוי המערכת החיסונית במכון הלאומי למחקר דנטלי וקרניופציאלי, המכונים הלאומיים לבריאות (NIH). ד"ר רודריגז-צ'אבס גם היה המדען הקליני הבכיר ב-Schering Plough Corporation והמנהל של תיק של חיסוני איידס במכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות, NIH.

ד"ר רודריגז-צ'אבס משרת את קהילת המחקרים הקליניים בתפקידים רבים, בכללם:

  • חבר בוועד שלההנהגה המדעית של האגודה לרפואה דיגיטלית (DiME).
  • יועץ רגולציהשל אגודת מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה (IEEE),מתמקד ביוזמות של ניסויים מבוזרים באמצעות טכנולוגיות של בריאות דיגיטלית.
  • חבר במועצת ההנהגהשל ברית הניסויים והמחקרים המבוזרים (DTRA).
  • חבר בוועד של אגודתמחלת שריר הלב ההיפרטרופית (HCMA).
  • פרסם 50 מאמריםמדעיים וטכניים בתחומי המומחיות שלו.
  • דובר ב-68 כנסיםגלובליים.

לד"ר רודריגז-צ'אבס יש B.S. בביולוגיה (ונצואלה), M.S. במיקרוביולוגיה (ונצואלה), M.H.S. במחקר קליני (בית הספר לרפואה דיוק) ו-Ph.D. בווירולוגיה ואימונולוגיה (האוניברסיטה של דלאוור).

מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים של PRA

המינוי של ד"ר רודריגז-צ'אבס הוא השיא של יותר מחמש שנות השקעה באנשים, תהליכים וטכנולוגיה כדי לבנות את מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים, הגוף המייעץ הכי חזק ומשולב בענף בנושא של ניסויים קליניים.

"במשך שנים רבות התמקדנו ביצירת סביבת בריאות סלולרית חדשנית כדי שנוכל לספק ניסויים קליניים מבוזרים בשם הלקוחות וספונסרים שלנו", אמר קנט תולקה, סגן נשיא ביצועי ומנהל מדעי ראשי של PRA. "אנחנו שמחים שד"ר רודריגז-צ'אבס מצטרף ל-PRA כדי לנהל את הפעילות במסגרת מרכז המצוינות הגלובלי שלנו ולהשתמש במומחיות שלו ברגולציה כדי לעזור ל-PRA להבטיח שניסויים קליניים הם אפשרות טיפול לכל החולים".

בשנה האחרונה בלבד, PRA יישמה את ההשקעות האלה, והנחתה ספונסרים ושותפים בפיתוח של אסטרטגיות של ניסויים קליניים מבוזרים והיברידיים, פיתוח פרוטוקולים והבטחת אישור רגולטורי. PRA קבעה את אמות המידה בתכנון והביצוע של שילוב טכנולוגיות במחקר הקליני ואבני הדרך שמתמקדות בניסויים מבוזרים הן:

  • בנוסף להפעלת יותרמ-50 ניסויים קליניים היברידיים שכללו טכנולוגיות בריאות דיגיטלית חדשניותבשלוש השנים האחרונות, PRA השיקה את הניסוי הקליני מחפש ההתוויות,הסלולרי, המבוזר לחלוטין הראשון אי פעם באי ספיקת לב בנובמבר 2019. המשתתפיםבניסוי שמתבצע יכולים להשתתף באמצעות הטלפונים והמחשבים שלהם ישר מהבית.במחקר משתמשים בפלטפורמת הבריאות הסלולרית של PRA ובטכנולוגיה חכמה לבישה כדי להעריך את איכות החיים של המשתתפים ולעקוב אחריהפעילות הגופנית שלהם.
  • PRA הרחיבה את פלטפורמת הבריאות הסלולרית שלה במרץ 2020, ואפשרה לספונסרים לעשותכל דבר שאפשרי באתר קליני, מרחוק. הפלטפורמה כוללת אפליקציה סלולרית שזמינהלספונסרים ולמשתתפים לשימוש כשהם משתתפים במחקרים קליניים. לאפליקציההסלולרית יש יכולת לאסוף הסכמה מדעת אלקטרונית וחתימות אלקטרוניות, ותוצאותשלמות שמדווחים החולים -- ישר מהטלפון או הטבלט האישי של המשתתף. באמצעיםמכשירים מחוברים, האפליקציה גם יכולה לאסוף נתוני טיפול ביתי ולהגיש אותםלמקור של הניסוי הקליני.
  • PRA רכשה את CareInnovations בינואר 2020, מובילה בבריאות מרחוק ממוקדת צרכנים וניטורמרחוק של משתתפים בניסויים. ביחד, PRA ו-Care Innovations השתמשו באפליקציה Health Harmony כדי להשיק את התוכנית לניטור קוביד-19במרץ. התוכנית המבוססת על האפליקציה מאפשרת למעבידים, משלמים, ספקים ומערכותבריאות לעקוב אחרי הבריאות והשלומות של אנשים שעשויים להיות אסימפטומטיים,נחשפו להדבקה ב-SARS-CoV-2 או אובחנו עם קוביד-19.

מרכז המצוינות הגלובלי לאסטרטגיית הניסויים הקליניים המבוזרים מפגיש את המומחיות של הצוותים של PRA שיש להם ניסיון מעשי ליישם במהירות פתרונות יעילים שספונסרים צריכים כשהם מיישמים תכנונים של ניסויים מבוזרים או היברידיים. למידע נוסף על יכולות ופתרונות הניסויים המבוזרים של PRA, בקרו בבקשה באתר https://prahs.com/decentralized-clinical-trials.

אודות PRA Health Sciences

PRA Health Sciences היא חברת מחקרים קליניים גלובלית מהמובילות בעולם לפי הכנסות, שמספקת שירותי מיקור חוץ של פתרונות פיתוח ונתונים קליניים לענפי הביוטק והתרופות. פלטפורמת הפיתוח הקליני הגלובלית של PRA כוללת יותר מ-75 משרדים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית, אפריקה, אוסטרליה והמזרח התיכון ויותר מ-17,500 עובדים בכל העולם. מאז 2000, PRA השתתפה בכ-4,000 ניסויים קליניים בכל עולם. בנוסף, PRA השתתפה בניסויים הפיבוטליים או התומכים שהובילו לאישורים של מינהל המזון והתרופות של ארה"ב או לאישורים רגולטורים בינ"ל ליותר מ-95 תרופות. למידע נוסף על PRA, בקרו בבקשה באתר www.prahs.com.

שאלות של משקיעים: InvestorRelations@prahs.com

שאלות של המדיה:Laurie Hurst, Sr. Director, Communications and Public Relations
hurstlaurie@prahs.com | +1 (919) 786-8435

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/8b9eff95-a2d6-4284-bf0d-8bd680b5098c

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI