דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר
חיים נוי 23/11/20 |  צפיות: 295

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר

שיקאגו, 23 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSSו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של  ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מטרת הכנס היא לדון באתגרים העכשוויים, חזונות ורעיונות על תוכניות עתידיות ופתרונות פוטנציאליים בתחום שירותי הבריאות ברמה האזורית והבינ"ל. הוועידה תעסוק גם בממצאים האחרונים של טכנולוגיית המידע הרפואי ודרכים להפיק ממנה תועלת, ותפיץ את המודעות לחשיבות של טכנולוגיית המידע הרפואי והתפקיד היעיל שלה בהעלאת יעילות הביצועים ושיפור שירותים איכותיים ושימוש אופטימלי במשאבים במגזר הבריאות. בנוסף להדגשת התפקיד החיוני שלהם ומתן האיכות הגבוהה ביותר האפשרית במתן שירותי בריאות לכל הנהנים.

בכנס ישתתפו מומחים במגזר שירותי הבריאות הדיגיטליים מתוך הממלכה ומחוץ לממלכה, כולל הרבה מרצים וסדנאות קצרות "מרחוק" בסיסמה "משנים את הבריאות והטיפול ביחד: מחזון למציאות", שיציגו מומחים סעודיים, מרצים ואנשים מהעולם בתחום של טכנולוגיית המידע ושירותי בריאות.

בזמן הכנס, ידונו בנושאים רבים, ביניהם: יצירת מקום עבודה דיגיטלי ודיון בסטטוס קוו, חידושים משותפים מובילים ומודלים עסקיים חדשים, הרחבת שירותי הבריאות מעבר לבית החולים, רתימת הכוח של הנתונים: לאפשר מערכות בריאות חכמות יותר, לקחים שנלמדו מקוביד-19, השימוש בבריאות דיגיטלית כדי לחזות, למנוע ולנהל משברים עתידיים. בנוסף למסירת מידע על החידושים הטכנולוגיים המתקדמים האחרונים בתחום שירותי הבריאות ואיך להפיק מהם תועלת.

ההרשמה פתוחה עכשיו.

פרטים על הכנס אפשר למצוא כאן.

אודות HIMSS

HIMSS הוא יועץ ומוביל מחשבה גלובלי שתומך בשינוי של מערכת הבריאות באמצעות מידע וטכנולוגיה. כארגון ללא כוונת רווח שמניעה אותו משימה, HIMSS מציע עומק ורוחב ייחודיים של מומחיות בחידושים, מדיניות ציבורית, פיתוח עובדים, מחקר וניתוחים בתחום הבריאות כדי לייעץ למנהיגים, בעלי עניין ומשפיעים בעולם על פרקטיקות מיטביות במידע וטכנולוגיות בריאות. באמצעות מנוע החדשנות שלנו, HIMSS מספק תובנות חשובות, מידע ואירועים שיוצרים מעורבות לספקי שירותי בריאות, ממשלות וספקים בשוק, ומבטיח שיהיה להם המידע הנכון בנקודת ההחלטה.

המטה של HIMSS נמצא בשיקאגו, אילינוי והארגון משרת את הקהילה הגלובלית של מידע וטכנולוגיות הבריאות עם פעילות ממוקדת בצפון אמריקה, אירופה, בריטניה, המזרח התיכון ואסיה פסיפיק. החברים שלנו כוללים יותר מ-80,000 אנשים, 480 ארגונים ספקים, 470 שותפים שהם ארגונים ללא כוונת רווח ו-650 ארגוני שירותי בריאות.

לפרטים נוספים:

Karen D. Groppe
Senior Director, Strategic Communications
Mobile 312.965.7898  | Twitter @Karen_D_Groppe


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI