דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין
חיים נוי 24/11/20 |  צפיות: 297

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין

ג'יינסביל, וויסקונסין, 23 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

בסופר תא יבוצעו התהליכים החשובים בסוף הייצור של האיזוטופים, כולל המיצוי, הטיהור והאריזה של המוליבדנום-99 (Mo-99) שמיוצר במקום אחר במפעל. התאים החמים מאפשרים הפעלה מרחוק של הציוד של התהליכים באמצעות פונקציות מיוחדות, שתוכננו באמצעות שיתוף פעולה קרוב בין המהנדסים של שיין ו-וון גהלן.

המטה של וון גהלן נמצא בהולנד והיא יצרנית בקידמת הטכנולוגיה של פתרון מיגון לרפואה גרעינית ורוקחות גרעינית. וון גהלן קיבלה את החוזה לסופר תא על סמך המומחיות שלה, המחויבות לפרויקט וההתאמה לערכי הליבה של שיין. הבנייה של התאים החמים מתבצעת וההספקה צפויה במחצית השנייה של 2021.

"אנחנו נרגשים לעבוד עם יצרנית כך כל מנוסה של תאים חמים כשותפה שלנו בחלק כל כך חשוב של מתקן הייצור שלנו", אמר גרג פייפר, המייסד ומנכ"ל שיין. "וון גהלן היא תוספת חזקה לצוות המאוד איכותי שיספק את המתקן לייצור Mo-99 הגדול ביותר בעולם, ובעשותה זאת תבטיח הספקה אמינה וארוכת טווח של איזוטופים רפואיים, כולל Mo-99".

המתקן לייצור Mo-99 של שיין יוכל למלא שני שלישים מהצורך ב-Mo-99 של החולים בארה"ב. מסתמכים על האיזוטופ ב-40 מיליון הליכים של חולים ברחבי העולם בכל שנה, כולל מחלות לב ואבחונים של סרטן.

"ההזדמנות לעזור בבניית המפעל היחיד במינו של שיין בארה"ב היא כבוד שהתייחסנו אליו ברצינות לאורך כל התהליך", אמר יאפ דויקר, המנהל הכללי של וון גהלן. "אנחנו יודעים שהעבודה שלנו חייבת להיות קפדנית ומדויקת. באמצעות תכנון קפדני, שיתוף פעולה מתמשך קרוב ושנים של ניסיון, אנחנו מצפים למלא את הצרכים הקריטיים שדרושים כדי לספק מוצר מעולה לשיין".

אודות SHINE Medical Technologies

שיין היא חברת טכנולוגיות גרעיניות שמחויבת לשפר אל החיים של חולים ברחבי העולם. החברה מתמקדת קודם כל במסחור של איזוטופים רפואיים, כולל מוליבדנום-99, איזוטופ אבחנתי המשמש לאבחון מחלות לב, סרטן ומחלות אחרות, ולוטטיום-177, איזוטופ ריפויי שטמונה בו הבטחה לשפר משמעותית את התוצאות של חולי סרטן מסוימים. שיין יצרה תהליכי ייצור של איזוטופים שיספקו תוצרים לתועלת הרופאים והחולים ויעזרו לפתור בעיות הספקה קריטיות בארצות הברית ובשווקים באירופה וברחבי העולם. לשיין יש אסטרטגיה ארוכת טווח לפתור כמה מהבעיות הכי גדולות של האנושות ולקדם את החזון שלנו לשימושים יותר ויותר רחבים ומשפיעים בטכנולוגיה גרעינית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר שלנו www.shinemed.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201123006188/en/

אנשי קשר

MALLORY PROUTY
CORPORATE COMMUNICATIONS PROJECT MANAGER, MBA
mallory.prouty@shinemed.com
P: 608-530-5606 | M: 630-945-2379

ROD HISE
DIRECTOR, MARKETING & CORPORATE COMMUNICATIONS
rod.hise@shinemed.com
P 608-530-5659 | M 608-770-7850

מקור: SHINE Medical Technologies LLC

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI