דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית
חיים נוי 24/11/20 |  צפיות: 363

Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים כדי לשנות את תעשיית הנפט והגז באמצעות משימה אוטונומית

Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

אוסלו, נורווגיה, 24 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Cognite, חברת תוכנה כשירות (SaaS) גלובלית של בינה מלאכותית לתעשייה שתומכת בשינוי הדיגיטלי מבוסס הנתונים בקנה מידה מלא של תעשיות מרובות נכסים ברחבי העולם, משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת Aker BP כדי להתקין את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים, שיהיה החלוץ במשימה הנשלטת מרחוק בים במתקן Skarv, 210 ק"מ מהחוף הים הצפוני.

הפעילות ממשיכה להתבסס על האג'נדה הדיגיטלית הנועזת של Aker BP וקוגנייט לשנות את התעשייה באמצעות דיגיטציה, שתביא לשיפור היעילות, הבטיחות והקיימות בים. המשימה האחרונה הזאת היא הזדמנות גדולה לשנות את תעשיית הנפט והגז בכל העולם.

Aker BP מחויבת לאנרגיה נשיגה, אמינה, בת קיימא ומודרנית לכולם, והשימוש ברובוטיקה היא חלק חזק מהחזון הזה. העבודה של ספוט בים היא הצעד הבא במסע שלו כשניתן לו מספר עובד רשמי בפברואר ביום שוקי ההון של Aker BP. בנוסף יש ל-Aker BP כמה פרויקטים אחרים שכוללים רחפנים ורובוטים ניידים נוספים כדי לקיים את חזון הפעילות מרחוק הממוטבת שלה באמצעות הטכנולוגיה מבוססת הנתונים של קוגנייט.

מוצר התוכנה העיקרי של קוגנייט, Cognite Data Fusion (CDF), שימש כתשתית הנתונים בניסוי בים שאסף תמונות, סריקות וחיישנים ממערכות רובוטיות ואז שיתף את הנתונים בכל Aker BP דרך דשבורד כדי שאפשר יהיה לפעול לפיהם. המשימות כללו: בדיקה אוטונומית, לכידת נתונים באיכות גבוהה ויצירת דוחות אוטומטית. תובנות הנתונים האלה מספקות למפעילים ביבשה נוכחות מרחוק במתקנים בים שמאפשרת להם תכנון משימות מלא בזמן אמת ועוזרת להניע פעילויות קריטיות.

הניידות של ספוט בים, והתקשורת בין ספוט, Cognite Data Fusion ו-Aker BP אומתו ונבדקו. נתונים מספוט היו זמינים ואוחסנו ב-Cognite Data Fusion תוך אלפיות שנייה, וספוט נשלט מרחוק ממשרד של קוגנייט ביבשה, וזה הדגים איך לרובוטים ותאומים דיגיטליים יכולים להיות סינרגיות וחיזוק הדדי. בנוסף, נתונים מסבב מפעילים נאספו כדי לנתח האם מחסנית החיישנים על ספוט מספיקה כדי לעמוד במשימה המוצעת.

"אנחנו להוטים לחקור איך מערכות רובוטיקה יכולות להפוך את הפעילות בים ליותר בטוחה, יעילה ובת קיימא. הביקור בים של ספוט בכלי השיט הצף להפקה, אחסון ופריקת נפט Skarvהוא צעד אחד קטן אל עבר החזון של Aker BP לעשות דיגיטציה לכל הפעילות שלנו מההתחלה עד הסוף כדי להגדיל את התפוקה, לשפר את האיכות ולשפר את הבטיחות של העובדים שלנו", אמר קרל ג'וני הרסביק, מנכ"ל Aker BP.

"משימות כאלה מדגימות את הערך של ספוט בסביבות קשות. קוגנייט ממשיכה להצטיין בניסוי ואימות היכולת של ספוט להפחית סיכונים לבני אדם ולספק ערך בתעשיית האנרגיה", אמר מייקל פרי, סגן נשיא לפיתוח עסקי בבוסטון דיינמיקס.

"השילוב ההיסטורי של מוחות ומכונות שעובדים ביחד כדי לפתור בעיות בתעשייה מראה שהחלטות המבוססות על נתונים יכולות לשנות תעשיות עכשיו", אמר ד"ר ג'ון מרכוס לרביק, מנכ"ל קוגנייט. "היכולת הזאת להנחות את ספוט על ידי שלט רחוק היא צעד ענק קדימה לתעשייה ומשהו שנמשיך לעבוד עליו באופן קרוב עם השותפים שלנו בהמשיכנו לחדש ולספק פתרונות מבוססי נתונים".

Cognite Data Fusion (CDF) היא פלטפורמת פעילות ובינת נתונים תעשייתיים מבוססת ענן, והיא משתלבת באופן חלק עם יישומי IT ו-OT בענן, בקצה ובאתר. CDF מעשירה הקשרית נתונים תעשייתיים, ומספקת מודל פתוח ואחיד של נתונים תעשייתיים שנגיש בקלות לבני אדם ויישומים, ומאפשר פעילות אנליטית טובה יותר והחלטות מבוססות נתונים.

אודות קוגנייט

Cognite קוגנייט היא חברת תוכנה כשירות (SaaS) לתעשייה שתומכת בשינוי הדיגיטלי מבוסס הנתונים בקנה מידה מלא של תעשיות מרובות נכסים ברחבי העולם. מוצר הליבה שלנו, Cognite Data Fusion (CDF), הוא פלטפורמת תפעול ובניית הקשר תעשייתית, ששמה נתונים גולמיים בהקשר תעשייתי מהעולם האמיתי, ומאפשרת יצירה מהירה של פתרונות ויישומים בקנה מידה גדול. CDF מניע החברות באמצעות נתוני OT/IT/ET עם הקשר כדי לפתח פתרונות שמגדילים את הבטיחות, הקיימות, היעילות וההכנסות. בקרו אותנו באתר www.cognite.com ותעקבו אחרינו בטוויטר @CogniteData או בלינקדאין: https://www.linkedin.com/company/cognitedata

אודות Aker BP

Aker BP היא חברת חיפוש והפקה מבוססת עם פעילות חיפוש, פיתוח והפקה במדף היבשתי הנורווגי (NCS)/ במדידה לפי תפוקה, Aker BP היא אחת מחברות הנפט העצמאיות הכי גדולות באירופה. Aker BP היא המפעילה של Alvheim, Ivar Aasen, Skarv, Valhall, Hod, Ula ו-Tambar, שותפה בשדה Johan Sverdrup ויש לה בסך הכל 141 רישיונות, כולל רישיונות לא מופעלים. Aker BP לא מחזיקה נכסי נפט או גז מחוץ לנורווגיה. בקרו אותנו באתר www.akerbp.com או תעקבו אחרינו בלינקדאין, פייסבוק או אינסטגרם.

אנשי קשר

Cognite
Michelle Holford
Global PR Lead
+15127443420 (US)
+4748290454 (Norway)
michelle.holford@cognite.com

Aker BP
Ole-Johan Faret
Press spokesperson
+4740224217
ole-johan.faret@akerbp.com

מקור:Cognite

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI