דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק
חיים נוי 24/11/20 |  צפיות: 327

מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים, בודור לייזר מפתיעה כל הזמן את השוק

שאנדונג, סין, 24 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

עם הביצועים המצוינים שלה, מכונת החיתוך בלייזר 10kW+ הפכה בהדרגה ליקירת השוק ואומצה על ידי רוב העסקים של עיבוד מתכת. כאחת מהחברות שצומחות הכי מהיר בתעשיית הלייזר, גם בודור לייזר Bodor Laserלקחה חלק בפעילות הזאת. מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקטיביות חדשה בתחום החיתוך בלייזר בזכות טווח עיבוד רחב יותר ועמוק יותר, יכולת חיתוך חזקה יותר ויעילות עיבוד רבה יותר. מאז שמכונת החיתוך בלייזר 10kW+ הוכנסה לשוק, היא יצרה שוב ושוב ניסי מכירות בתעשייה.

עד תחילת נובמבר 2020, כמות המכירות של מוצרי 10kW של בודור לייזר הגיעה ל-260 יחידות, המכירות של 20kW עלו על 20 יחידות, והציוד 30kW הגיע לקבוצת החוזים הראשונה בעולם, ומכונת החיתוך בלייזר 40kW הראשונה בעולם השיגה את הופעת הבכורה העולמית שלה באותו זמן.

ב-4 בספטמבר, מכונת החיתוך בלייזר 40kW עם סיב בהספק מאוד גבוה של בודור לייזר הופיעה את הופעת הבכורה העולמית שלה במרכז החדשנות והמחקר של בודור לייזר, כדי להגדיר את עמדת החלוציות העתידית ולהשיג שיא חדש בתעשיית החיתוך בלייזר.

40kW יכולה לגרום לטכנולוגיית החיתוך בלייזר להשתפר מאוד בכללותה, לשבור עוד מגבלות של עיבוד באמצעות חיתוך בלייזר, ולגרום לכך שלעיבוד בלייזר תהיה סביבת שימושים רחבה יותר. מתוך הנחת היסוד של שיפור איכות העיבוד, גם יעילות העיבוד של חיתוך בלייזר עם סיב 10kW הוכפלה, ומאפשרת למשתמשי הקצה להשלים יותר כמות עסקים באותו זמן. בנוסף, גם העלות הכוללת של העיבוד הופחתה מאוד, ומאפשרת למשתמשים בעיבוד תרמי של פח להפחית עלויות וליצור הכנסה.

כעת, מכונת החיתוך בלייזר 40kW הראשונה נחשפה, והגדירה מחדש את החיתוך בלייזר. עבור בודור לייזר הופעת הבכורה העולמית של 40kW תהיה נקודת ההתחלה, והיא תתחיל סיבוב חדש של מהפכה טכנולוגית, תספק שירות טוב יותר ללקוחות ותיצור יותר ערך וערך גדול יותר לעסקים בעולם שמעבדים מתכות.

(הערה: רשת המכירות והשירותים הגלובלית של בודור לייזר מספקת שירותים ל-150 מדינות בשש יבשות).

ליצירת קשר:

Chi Han
jerry.han@bodor.com
+86 15668308452

תמונות מתאימות זמינות כאן:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a02c98e0-2f15-4cae-8add-b2419d07ee23

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/dd31108e-7602-45da-9301-a418961b4dd5

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI