דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה כדי לפתח אסטרטגיות של מימשל דיגיטלי
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה כדי לפתח אסטרטגיות של מימשל דיגיטלי
חיים נוי 25/11/20 |  צפיות: 577

The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה כדי לפתח אסטרטגיות של מימשל דיגיטלי

שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

לונדון, 24 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

היום The Open Group, קונסורציום הטכנולוגיה הניטרלי מבחינת ספקים, ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU), סוכנות האו"ם לטכנולוגיות מידע ותקשורת (ICTs), הודיעו על שיתוף פעולה כדי להאיץ את החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים להשגת תוצאות טובות יותר לאזרחים וניצול אופטימלי של תשתיות ICT.

על ידי עבודה משותפת, The Open Group ו-ITU מתכוונים לקדם, להנחות ולבנות יכולות עבור אסטרטגיות של מימשל דיגיטלי וארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח ברחבי העולם.

"מעולם קודם לא היו לשירותים הציבוריים הדיגיטליים השפעה כל כך גדולה על חייהם של אזרחים ברחבי העולם", אמר המזכיר הכללי של ITU, האולין ז'או. "באמצעות השותפות הזאת עם The Open Group, ITU מכפיל את מאמציו לעזור לממשלות בכל מקום להאיץ את ההתקנה וההגדלה של פתרונות דיגיטליים משפיעים שמתרכזים באזרח כדי לתמוך בהתאוששות הכלכלית ויעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם (SDGs)".

עם ההדרכה והחומרים הנחוצים, מדינות מוגבלות במשאבים יהיו במצב טוב יותר להפוך אסטרטגיות דיגיטליות למערכות בקנה מידה גדול שאפשר להוציא לפועל. לכן שיתוף הפעולה האסטרטגי בין ITU ו-The Open Group ימלא את הפער בין השקעות דיגיטליות וגישות ארכיטקטורה של פרקטיקות מיטביות כדי להשיג את SDGs.

דורין בוגדן-מרטין, מנהלת הלשכה לפיתוח טלקומוניקציה (BDT) של ITU, אמרה: "השימוש בפתרונות וטכנולוגיות דיגיטליים כדי להעלות את הרמה של שירותים ציבוריים דיגיטליים מהותי לתמיכה בתגובה למגיפת קוביד-19 ולהתאוששות ממנה. כשמדובר בתכנון, יישום והתחלת הפעלה של שירותים ציבוריים דיגיטליים בקנה מידה גדול, האימוץ של גישות ארכיטקטורה חשוב מאוד. ארכיטקטורה ארגונית מאפשרת לממשלות לענות על הצרכים של מגזרים עם דרישות שונות, ובה בעת לאפשר את תהליך השינוי הארגוני והמודרניזציה של השירותים הממשלתיים באופן כללי. יחד עם The Open Group, אנחנו יכולים ליצור את הכלים וההדרכה שנחוצים למדינות כדי להפעיל גישה של ארכיטקטורה ארגונית".

העבודה שנעשית כחלק משיתוף הפעולה תבוצע על ידי קבוצת העבודה לארכיטקטורה ארגונית ממשלתית של The Open Group. קבוצת העבודה תפתח תהליכים שיאפשרו זרימה חלקה של מידע בין סביבות ממשלתיות שונות ויקלו את השימוש במשאבי הארכיטקטורה הארגונית הקיימים -- כולל מדריכים, מסגרות, מקרי שימוש ומתודולוגיות -- וינגישו אותם לכולם. על ידי מתן גישה למשאבים האלה, The Open Group ו-ITU יעזרו לממשלות לבנות את היכולות שנחוצות כדי ליישם גישות ארכיטקטורה בקנה מידה גדול, על בסיס הצרכים הספציפיים של המדינות שלהן.

סטיב נאן, נשיא ומנכ"ל The Open Group, אמר: "The Open Group גאה לשתף פעולה עם ITU כדי לשנות את השירותים הציבוריים הדיגיטליים, ובסופו של דבר לשפר את החוויה של מיליוני אזרחים בכל העולם. ברור שהמדינות שיכולות להפיק את התוצאות הטובות ביותר מהשקעות דיגיטליות הן אלו שיצרו ואימצו גישות ארגוניות מותאמות למטרה למימשל הדיגיטלי. זאת הסיבה שיחד עם ITU נחתור להפוך לשוויוני את השימוש במתודולוגיות וכלים שנחוצים כדי ליצור ארכיטקטורות ותשתיות דיגיטליות חסינות מפני העתיד, במיוחד במדינות עם משאבים מוגבלים".

The Open Group ו-ITU יקיימו וובינרים כדי להשיק את בשיתוף הפעולה ב-2 בדצמבר וב-9 בדצמבר 2020. הירשמו כאן.

אודות The Open Group

The Open Group הוא קונסורציום שמאפשר את ההשגה של מטרות עסקיות באמצעות תקני טכנולוגיה. יותר מ-800 הארגונים החברים המגוונים שלנו כוללים לקוחות, ספקי מערכות ופתרונות, ספקי כלים, משלבים, אקדמאים ויועצים בענפים רבים. למידע נוסף על The Open Group, בקרו בבקשה באתר www.opengroup.org.

אודות איגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU)

איגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי (ITU) הוא סוכנות האו"ם לטכנולוגיות מידע ותקשורת (ICTs), והוא מניע חדשנות ב-ICTs יחד עם 193 מדינות חברות ו-900 חברים שהם חברות, אוניברסיטאות וארגונים בינ"ל ואזוריים. ITU, שהוקם לפני יותר מ-150 שנה ב-1865, הוא הגוף הבין ממשלתי שאחראי על התיאום של השימוש הגלובלי המשותף בתדרי רדיו, קידום שיתוף פעולה בינ"ל בהקצאת מסלולי לוויינים, שיפור תשתיות תקשורת בעולם המתפתח ויצירת התקנים הכלל עולמיים שמאפשרים חיבור הדדי חלק של מגוון גדול של מערכות תקשורת. מרשתות אינטרנט ועד לטכנולוגיות רדיו בחזית הקידמה, ניווט אווירי וימי, רדיו אסטרונומיה, ניטור אוקיינוגרפי ומבוסס לוויינים של כדור הארץ וגם ההתכנסות של טכנולוגיות של טלפונים נייחים, אינטרנט ושידור. ITU מחויב לחבר את העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.itu.int.

אנשי קשר

אשת קשר שלThe Open Group Media
Jenny Morris
Hotwire
+44 (0)7393465529
UKOpengroup@hotwirepr.com

אשת קשר שלITU
Monika Gehner
Head, Strategic Communication Division (SCD)
International Telecommunication Union (ITU)
Tel.: +41 22 730 5459
Press lines: +41 22 730 6039 & +41 79 337 4615
E-mail: pressinfo@itu.int

מקור: The Open Group

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה ASIC הכי רווחיות
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

רשת תחנות תחזוקת הקו הכלל עולמית של בומברדייה מתרחבת לאתר העשירי שלה - ז'נבה, שווייץ
תחנת תחזוקת הקו החדשה של בומברדייה בז'נבה היא העשירית שנפתחה בכל העולם ותספק יכולות שירות משופרות באירופה האתר הוא התוספת האחרונה לרשת שירות הלקוחות המתרחבת במהירות של בומברדייה, שבתהליך של הגדלת טביעת הרגל שלה ב-50% התחנה שנמצאת במרכז חשוב ערוכה למלא את דרישות התחזוקה של הצי הגדל של מטוסי המנהלים Challenger ו-Global של בומברדייה

המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI