דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר
Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר
חיים נוי 25/11/20 |  צפיות: 312

 

Logz.io מודיעה על סבב מימון של 23 מיליון דולר

המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

בוסטון ותל אביב, 24בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Logz.io, פלטפורמת נצפּוּת (observability) בענן מובילה לצוותי DevOps מודרניים, הודיעה היום על סבב מימון חדש של 23 מיליון דולר בהובלת פיטנגו צמיחה, חברת הון הסיכון הגדולה בישראל. סבב המימון החדש, שכלל השתתפות של המשקיעים הקיימים של Logz.io, ישמש להאיץ עוד את הצמיחה של Logz.io ולקדם את המשימה שלה לספק ללקוחות ברחבי העולם את כלי הנצפות בקוד פתוח הטובים מסוגם בפלטפורמת תוכנה כשירות מאוחדת.

חברות מאיצות את יוזמות השינוי הדיגיטלי שלהן כדי לקזז את ההשפעה של קוביד-19, וכשהן יוצרות ומתקינות מיקרו שירותים וארכיטקטורות ענן כדי לענות על הביקוש הגדל לשירותים דיגיטליים, הן נתקלות במורכבויות חדשות כשהן מנסות לנטר את הטכנולוגיות האלה בקנה מידה גדול. פלטפורמת הנצפות בקוד פתוח המאוחדת של Logz.io לניתוח יומני רישום (לוגים), מדדים ומעקבים נותנת מענה לאתגרים האלה, ותומכת ומאפשרת שינוי דיגיטלי ויוזמות עסקיות חדשות חדשניות אחרות על ידי הפיכת ניטור הפרודקשן ופתרון בעיות ליותר מהירים, קלים ומשתלמים. החברה השיגה מספר שיא של לקוחות חדשים ב-2020, ותומכת עכשיו ביותר מ-800 לקוחות ברחבי העולם בכללן חברות מובילות בענף כמו Dish Networks, סימנס, יוניטי ו-ZipRecruiter.

פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io מבוססת על כלי הניטור בקוד פתוח המובילים שמתרבים במהירות במחלקות הנדסה במקום חלופות קנייניות. הפלטפורמה של החברה כוללת ארבעה מוצרי ליבה: ניהול לוגים המבוסס על ELK, ניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח, מעקב מבוזר המבוסס על Jaeger ו-SIEM ענן המבוסס על ELK. המוצרים האלה מוצעים כפלטפורמה מנוהלת באופן מלא ומאוד משולבת כדי לעזור למהנדסים לנטר, לפתור בעיות ולאבטח את עומסי העבודה המבוזרים שלהם בענן ביעילות רבה יותר.

סבב המימון האחרון מביא את ההון הכולל שגייסה Logz.io ליותר מ-120 מיליון דולר, כולל 74 מיליון דולר שגויסו ב-18 החודשים האחרונים. סכום זה של הון זמין מאפשר לחברה להאיץ יוזמות לפיתוח מוצרים שקשורות לבינה מלאכותית ולמידת מכונה, להרחיב את כוח האדם ולהניע פעילויות הגעה לשוק ברחבי העולם.

"המשימה שלנה נשארה אותו הדבר מאז הקמתנו. אנחנו עוזרים לצוותי הנדסה מודרניים לשנות את העסק שלהם בכך שאנו מאפשרים תשתיות ויישומים עם ביצועים טובים יותר", אמר תומר לוי, מנכ"ל ומייסד משותף של Logz.io. "אנחנו נרגשים להמשיך בשותפות עם פיטנגו צמיחה והמשקיעים הקיימים שלנו ששותפים לחזון שלנו שהנצפות היא המפתח לעסק דיגיטלי מצליח".

ההודעה על המימון החדש מגיעה בעקבות כמה אבני דרך של Logz.io כחברה. ב-10 בנובמבר Logz.io אירחה את כנס המשתמשים רב המשתתפים והמאוד מוצלח ScaleUP 2020, שכלל את השקת פתרון המעקב המבוזר החדש המבוסס על Jaeger, וגם כמה שיפורים אחרים בפלטפורמה. החשיפה של הפונקציה החדשה של ניהול נתוני לוגים עם רמות חכמות, וגם המשך ההשקעה בפתרונות של ניהול לוגים המבוסס על ELK, SIEM ענן וניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח ממשיכים לחזק את ההובלה של Logz.io בנצפות בקוד פתוח. החברה גם קלטה לאחרונה כמה מנהלים בכירים מנוסים חדשים בתחום התוכנה כשירות להנהלה שלה, ביניהם סמנכ"ל הטכנולוגיות יונה קוואל, סמנכ"ל הכספים בריאן כהן וסמנכ"ל השיווק גאי הילטון.

"אנחנו מאמינים שהשגשוג של עסקים גלובליים תלוי באופן קריטי בהצלחה הדיגיטלית שלהם והדור החדש של פלטפורמות נצפות, ש-Logz.io מובילה אותו, מהווה גורם מאפשר עצום לעסקים האלה", אמר יצחק הלל, שותף מנהל בפיטנגו צמיחה. "הניהול של תומר, אסף והצוות מרשים אותנו, ואנו שמחים להצטרף אליהם במסעם המרתק להיות המובילים בקטגוריה".

אודות About Logz.io

Logz.ioהיא פלטפורמת הנצפּוּת (observability) בענן המובילה שמאפשרת למהנדסים להשתמש בכלי הקוד הפתוח הכי טובים בשוק בלי המורכבות של ההפעלה, הניהול וההגדלה שלהם. Logz.io מציעה ארבעה מוצרים: ניהול לוגים המבוסס על ELK, ניטור תשתיות המבוסס על Grafana בקוד פתוח, מעקב מבוזר המבוסס על Jaeger ו-SIEM ענן המבוסס על ELK. המוצרים האלה מוצעים כשירותים בענן מנוהלים ומשולבים באופן מלא כדי לעזור למהנדסים לנטר, לפתור בעיות ולאבטח את עומסי העבודה המבוזרים שלהם בענן ביעילות רבה יותר. חברות המבוססות על הנדסה כמו סימנס, Turner Broadcasting, יוניטי ו-ZipRecruiter משתמשות ב-Logz.io כדי לפשט את הניטור והאבטחה של עומסי עבודה, להגדיל את התפוקה של המפתחים, לקצר את הזמן לפתרון בעיות ולהגביר את הביצועים והאבטחה של היישומים הקריטיים שלהן.

אנשי קשר

Jeff Benanto
508.361.9001
jeff.benanto@logz.io

מקור:Logz.io

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI