דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD
קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD
חיים נוי 26/11/20 |  צפיות: 309

קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD

קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

קוויבק סיטי, 25 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, גאה שנבחרה על ידי MILLA Group כספקית של חיישן לידאר הפקעת שלה. קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD.

Leddar Pixell הוא לידאר המצב המוצק הכי חסון בשוק. החיישן הזה מספק שדה ראייה אופקי של 180 מעלות ויכול לאפשר כיסוי של 360 מעלות של רכב כשמשתמשים בארבעה מודולים. Leddar Pixell מציע עמידות בפני זעזועים ותנודות הטובה מסוגה שעומדת בדרישות של ISO 16750-3 ותואמת לתקן SAE J1455 לחדירת אבק כבד, וזה מאפשר שימוש ב-Leddar Pixell בשוקי הרכב התעשייתי שדורשים חוסן ועמידות.

וגם, ל-Leddar Pixell יש אישור IP67 והוא מספק זמן ממוצע בין תקלות של יותר מ-148,000 שעות, ששווה לפי עשרה מהזמן של פתרונות סריקה. Leddar Pixell אידיאלי לשאטלים, רובוטקסים, ADVs ורכבי שטח אחרים שמשתמשים בהם ביישומי בנייה, חקלאות וכרייה.

"מילה התקשרה עם לידרטק בעניין Leddar Pixell החסון בשביל MILLA POD שלנו. POD הוא שאטל אוטונומי חדשני שהוכנס לשימוש באירופה וצפון אמריקה", אמר אריק ז'נדרם, המנהל הכללי של קבוצת מילה. "השינויים הרדיקליים שביצענו ב-POD בקשר לתכנון מתאימים היטב ל-Leddar Pixell. הלידאר הזה מאפשר לנו שדה ראייה של 180 מעלות, שמגביר את הבטיחות והאמינות הכוללת של השאטל האוטונומי שלנו". מר ז'נדרם המשיך: MILLA POD, המצויד ב-Leddar Pixell יחד עם רכיבי הטכנולוגיה האוטונומית האחרים שמרכיבים את מערכות ההפעלה שלנו, הוגש ל-RATP Group, מפעילת תחבורה ציבורית בבעלות המדינה שפועלת ב-13 מדינות בארבע יבשות, שמשימתה להעריך ולהעניק כשירות לרכב אוטונומי שמשמש לתחבורה ציבורית. RATP דיווחה שמערכות ההפעלה ב-MILLA POD, שכללו את Leddar Pixell, עומדות בדרישות הכשירות המחמירות" סיכם מר ז'נדרם.

"לכבוד הוא לנו להיבחר כספקים של קבוצת מילה בזכות טכנולוגיית החישה שלנו", אמר פרנץ סאינטלמי, נשיא ומנהל התפעול של לידרטק. "קבוצת מילה היא ארגון שחושב קדימה ומתמודד עם הטכנולוגיה של שאטלים אוטונומיים בגישה חדשה וחדשנית. אנחנו גאים ש-Leddar Pixell שלנו תרם לכשירות הטכנית שמילה קיבלה מ-RATP Group", סיכם מר סאינטלמי.

אודות קבוצת מילה

קבוצת מילה MILLA Group היא חברת מהנדסים צרפתית עצמאית מובילה שמתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור וניסוי של מוצרי ושירותי ניידות חדשים. תפיסת התנועה החדשה של מילה היא לספק שירות הסעה בר קיימא, מודולרי, מדרגי וניתן להתאמה שנגיש לכולם. מאז 2019 השאטלים של מילה נעים כל יום בכבישים פתוחים במהירות של 30 קמ"ש במצב אוטונומי, שירותי ייחודי בעולם. כיום מילה היא ספקית הניידות היחידה שמציעה פתרונות הובלה לפי דרישה ורב אמצעיים (של אנשים וסחורות) לאזורים כפריים ובפאתי העיר. לטכנולוגיות שקבוצת מילה מיישמת יש השפעות רבות גם על תעשיית הרכב. חברות גדולות ומובילות בעולם משתמשות בשירותים של מילה, כמו רובוטיזציה ואוטומציה של כלי רכב וניסויים בהם בכבישים פתוחים.

איש קשר: Éric Gendarme at eric.g@milla.net

אודות לידרטק

לידרטק LeddarTech היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפתרונות האלה מותקנים באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

אנשי קשר


Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision ולוגואים קשורים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של LeddarTech Inc. והחברות הבנות שלה. כל המותגים, שמות המוצרים והסימנים האחרים הם או עשויים להיות סימני מסחר או סימני מסחר רשומים המשמשים לזיהוי מוצרים או שירותים של בעליהם השונים.

תמונות הקשורות לידיעה זו מצורפים בלינקים הבאים:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c4ce9937-f7fa-4d83-8c7d-a7106c467340

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/64706fa3-751d-4a2d-b9eb-336c4a7f8d6f

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI