דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2
המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2
חיים נוי 30/11/20 |  צפיות: 252

המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2

מיאמי, 30 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

המסקנה ממחקרים חדשים במבחנה, שנוהלו על ידי אוטוריטה מפורסמת במחלות נשימתיות, היא שהתרסיס לאף Xlear הוא "אמצעי יעיל... וניתן להעתקה לניטרול SARS-CoV-2... לכמות בלתי ניתנת לגילוי של נגיף מדבק". המסקנה הזאת "מאומתת על ידי שתי סדרות בלתי תלויות של ניסויים, שבוצעו על ידי מעבדות שונות, בזנים שונים של הנגיף"... מחקרי קטילת הנגיפים מומנו באופן בלתי תלוי.

"מחקרי קטילת הנגיפים מפנים את תשומת הלב לתפקיד ש-Xlear יכול למלא בעזרה למלחמה במגיפת קוביד-19", אמר ד"ר גוסטבו פרר, שמנהל את קבוצת המחקר.

מצב המחקר המדעי:

תרסיסים לאף, כמו Xlear, מפחיתים את העומס הנגיפי באף, וזה חיוני במלחמה בקוביד-19. מחקרים מראים שקוביד-19 מדביק ומתפשט בעיקר דרך מערכת הנשימה העליונה. על ידי הפחתת העומס הנגיפי באף, תרסיסים לאף עוזרים להגביל את החומרה וההעברה של SARS-CoV-2 (קוביד-19). https://jamanetwork.com/journals/jamaotolaryngology/fullarticle/2768627.

המרכיבים של Xlear הם נוגדי נגיפים -- הם חוסמים את היצמדות הנגיפים באף. ראו, לדוגמה, https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.08.19.225854v1.full.pdf. המסקנה של המחקר הזה של האוניברסיטה של טנסי על SARS-CoV-2: "תרסיסים נוגדי נגיפים לאף... תורמים מפחיתים... עומס נגיפי... מאיטים את התקדמות המחלה... וההעברה".

חקרי מקרים שעברו ביקורת עמיתים מצביעים על כך ש-Xlear עוזר בטיפול בקוביד-19: בניסוי ממבט ראשון בבית החולים הקהילתי לרקין (מיאמי) נקבע: "חולי קוביד-19 עם סימפטומים, שטופלו באמצעות [Xlear], כתוספת... [לטיפול הסטנדרטי]", הראו "שיפור קליני מהיר וזמן מקוצר" לצליחת בדיקות PCR לגילוי קוביד-19. https://www.cureus.com/articles/43909-potential-role-of-xylitol-plus-grapefruit-seed-extract-nasal-spray-solution-in-covid-19-case-series.

מיליוני אנשים בכל העולם משתמשים ב-Xlear כבר יותר מעשרים שנה מבלי שדווח אפילו אירוע שלילי משמעותי אחד.

"על סמך הנתונים הקיימים, מחקרי קטילת הנגיפים האלה מראים ש-Xlear הוא לא רק נוגד נגיפים, הוא גם קוטל נגיפים (הורג/ מנטרל את SARS-CoV-2). השילוב הזה של יכולות נגד נגיפים וקטילת נגיפים הוא מכת אגרוף כפולה במלחמה בנגיף", אמר נייתן ג'ונס, מנכ"ל Xlear. "כשהמגיפה משתוללת בכל העולם, עלינו להשתמש בכל כלי שאנו יכולים כדי להילחם בה. אםלא נעשה זאת נסכן ללא צורך את חייהם של מיליונים. אם נשקול את היסטוריית הבטיחות של עשרים שנה שיש לנו מול הסיכונים של הנגיף הקטלני הזה, ברור שיש לעשות שימוש נרחב ב-Xlear", סיכם ג'ונס.

המחקר המלא: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.11.23.394114v1.full

עוד מידע על Xlear: https://xlear.com/

אודות ד"ר גוסטבו פרר

ד"ר פרר, MD FCCP, הוא פרופסור חבר לרפואה והמייסד של המרפאה של קליבלנד, המרפאה למחלות ריאה בין רקמתיות של פלורידה ואגודת הריאות והטיפול הנמרץ של בית החולים אוונטורה. הוא משמש כיום כנשיא המומחים לטיפול נמרץ/ מכון הריאות של אוונטורה ובעבר שימש כמנהל המחקר הנשימתי באוניברסיטה של האו"ם, ונצואלה.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201130005291/en/

אנשי קשר

Jeff Gulko
617.304.7339
jeff@thegulkogroup.com

מקור:Xlear

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אפשר להפחית פליטות הפחמן בצמנט עם CCS
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם Kashadah & Co.
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI