דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנטרה ביו ממנה את ספירוס ג'אמאס למנהל כללי
אנטרה ביו ממנה את ספירוס ג'אמאס למנהל כללי
חיים נוי 01/12/20 |  צפיות: 255

אנטרה ביו ממנה את ספירוס ג'אמאס למנהל כללי

בוסטון וירושלים, 30 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה שמועצת המנהלים שלה מינתה את ספירוס ג'אמאס, Sc.D., לתפקיד המנהל הכללי וחבר במועצת המנהלים בתוקף מ-4 בינואר 2021. ד"ר ג'אמאס יחליף את ד"ר רוז'ה גראסו, שמשמש כמנכ"ל זמני מאוגוסט 2020. ד"ר גראסו ימשיך להיות דירקטור של אנטרה ביו.

"זאת תקופה מרגשת מאוד להצטרף לצוות המוכשר באנטרה, עם כמה זרזים בטווח הקרוב כולל תוצאות של נתונים מרובים מהניסוי הקליני שלב 2 שמתבצע של EB613 וגם הזדמנויות פוטנציאלית רבות של פיתוח עסקי לטכנולוגיית הפלטפורמה שלנו", אמר ד"ר ג'אמאס. "אני מצפה לעבודה עם הצוות באנטרה כדי לקדם את תוכנית הפיתוח של דלדול העצם EB613 אל ניסוי קליני שלב 3 פיבוטלי פוטנציאלי ולקדם את צנרת הפיתוח שלנו, כולל הבחירה של פורמולציה של EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס. החברה צפויה לקבל כמה תוצאות חשובות של נתונים בחודשים הקרובים, כולל הנתונים הסופיים של שלב 2 מהניסוי שלב 2 של EB613 במחצית השנייה של 2021, ואני מאמין שיש הזדמנות משמעותית ליצור ערך עבור בעלי המניות של אנטרה ולבנות חברת ביו תרופות בת קיימא", המשיך ד"ר ג'אמאס.

ספירוס ג'אמאס Spiros Jamasהוא יזם ביוטק עם יותר מ-30 שנה של ניסיון ניהולי בכיר בתעשיית הביו תרופות. הוא שימש כמנכ"ל ו/או מייסד של חברות מבוססות חדשנות עתירות צמיחה רבות, בכללן: AOBiome Therapeutics, Inc., Tempero Pharmaceuticals, Inc., Enanta Pharmaceuticals, Inc. ו-Alpha-Beta Technology, Inc.. הוא הרכיב צוותים עתירי ביצועים כדי לפתח את הארגונים האלה וניהל תוכניות מו"פ הראשונות מסוגן מהגילוי המוקדם דרך הגשת בקשות לתרופה ניסויית חדשה (IND) ועד לפיתוח קליני מתקדם. כמנכ"ל מייסד של AOBiome, הוא יצר חברת מיקרוביום של העור מובילה שהשיקה את הפרוביוטיקה פורצת הדרך של העור AO+ Mist ואת מותג מוצרי הצריכה Mother Dirt והוביל את הפעילות להגשת שש בקשות IND. ב-Enanta הוא ניהל את ההתחלה של התוכנית לפיתוח תרופה לדלקת כבד מסוג C. במהלך הקריירה שלו ד"ר ג'אמאס גייס מימון בשווי של יותר מ-300 מיליון דולר ממגוון של מקורות כולל השקעות וחוב ציבוריים ופרטיים. בנוסף לניסיון הרב שלו בבניית חברות ביו תרופות, ד"ר ג'אמאס היה אנליסט הבריאות הגלובלי בקבוצת האסטרטגיות היסודיות הגלובליות ב-State Street Global Advisors, חברת ניהול הנכסים השנייה בגודלה בעולם. ד"ר ג'אמאס קיבל תואר דוקטור למדע בביו טכנולוגיה מ-M.I.T. ב-1987, תואר M.Sc., גם מ-M.I.T., ב-1983 ותואר B.Sc. בהנדסה כימית מ-UMIST, אנגליה. הוא מחבר וממציא שותף של הרבה מאמרים ופטנטים.

"בשם מועצת המנהלים, ברצוני להודות לרוז'ה על הניהול שלו בזמן החיפוש אחרי מנכ"ל ואני נרגש שספירוס יצטרף אלינו כמנכ"ל שלנו וחבר במועצת המנהלים. בזכות הרקע של ספירוס, כולל הניסיון שלו בפיתוח תרופות ואסטרטגיה, הוא מתאים באופן ייחודי לנהל את החברה בתקופה מרגשת זאת. כשנתונים משלב 2 של EB613 באופק ויש צורך ברור שלא נענה לטיפולים דרך הפה שעשויים להציע לחולי דלדול העצם חלופה יותר נוחה ללא מחטים למוצרים הניתנים בזריקות הנוכחיים שזמינים כיום, זאת תקופה מאוד מרגשת עבור החברה", אמר ג'רלד ליברמן, יו"ר מועצת המנהלים של אנטרה.

תנאי ההעסקה של ד"ר ג'אמאס כפופים לאישור של בעלי המניות של החברה.

אודות אנטרה ביו

אנטרה היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

Jonathan Lieber, CFO
Tel: +972-2-532-7151
jon@enterabio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביוטאליס מגישה את חבילת הרישום של ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה ל-EPA
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

PMTA Verified מפרסמת רשימה של מותגים שלא אומתו
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

אנדרסן גלובל נכנסת למלאווי
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI