דף הבית מחשבים וטכנולוגיה אבטחת מידע פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
איריס וינשטיין 20/12/20 |  צפיות: 1739

ThetaRay, ספקית מובילה של פתרון ניתוח ביג דאטה מבוסס AI, מודיעה כי הבנק הסיטונאי הספרדי Cecabank בחר בפתרון ההגנה שלה נגד הלבנת הון (AML). הפתרון מבוסס טכנולוגיית AI , יאפשר ל- Cecabank לנתח תעבורת SWIFT, מדדי סיכון ונתוני לקוח כדי לאתר חריגות המצביעות על ניסיונות הלבנת הון או מימון טרור בעסקאות בנקאיות מקושרות (Correspondent Banking).

הפתרון של ThetaRay הוא הטכנולוגיה הראשונה והיחידה, המבוססת AI , המזהה ניסיונות לפעילות פלילית בעסקאות מורכבות גלובאליות. על ידי חילוץ נתוני SWIFT ו- KYC מייצר הפתרון של ThetaRay תמונה אמינה של כל שלבי העסקה מתחילתה ועד להשלמתה. הפתרון מבוסס על טכנולוגיית למידת מכונה ייחודית של החברה הנקראת 'אינטואיציה מלאכותית' ,היכולה לחקות את האינטואיציה ואת תחושות ה"בטן" האנושיות.

Cecabank מספקת שירות קישור חשוב, המחבר בין מוסדות פיננסים ואחרים למערכת הבנקאות הבינלאומית ומאפשר תשלומים גלובאלים אמינים. על ידי שימוש בפתרון של ThetaRay,Cecabank מבטיח את אמינות ושלמות נתיב הכסף לאורך כל התהליך הבנקאי, מבטיח נראות מלאה ללקוחותיו ויכולת לאתר סיכוני פעילות ופשיעה חריגים.

"כבר השתמשנו במערכות מבוססות כללים מסורתיות אך רצינו להגדיל את יכולתנו לפקח על עסקאות חוצות גבולות", אמר אלפרדו אורורו, Head of Compliance ב- Cecabank. "כשעמית לתעשייה המליץ ​​על פתרון ה- AML לבנקאות מקשרת של ThetaRay,החלטנו לבחון את הפתרון. אנו מתרשמים מאוד מהטכנולוגיה של ThetaRay ונרגשים לחלוק את יכולותיה עם לקוחות הבנק שלנו ואם נדרש זאת, עם הרגולטורים שלנו. "

"בחירה זו של CecaBank מעידה כי הפתרון נגד הלבנת הון עבור בנקאות מקשרת של ThetaRay אינו מיועד רק למוסדות פיננסיים גדולים וגלובליים", אמר מנכ"ל ThetaRay, מארק גזית. "הואמתאים גם לבנקים בינוניים שמטרתם לשפר את הבקרה שלהם נגד הלבנת הון. Cecabank ממלא תפקיד מכריע בשוק הספרדי, ואנחנו שמחים מאוד שהם בחרו ב- ThetaRay כדי לסייע באבטחת העסקאות חוצות הגבולות שלהם. "

"בבחירת הטכנולוגיה מבוססת AI של ThetaRay Cecabank מצטרף למוסדות הפיננסיים החדשניים ביותר", אמר שי דובב, סמנכ"ל המסחר, ThetaRay. "כעת הם יכולים להתמודד טוב יותר עם סיכוני הלבנת הון ומימון טרור תוך הרחבת פעילות הבנקאות המקשרת שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners

כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה
26/07/21 | תוכנה
כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה ניהול נתונים מתקדם, מאפשר לארגונים לרכז מידע ממקורות שונים במקום מרכזי אחד, לטייב אותם ולקבל מהם תובנות קריטיות להמשך

מחקר F5 Labs: מספר התקפות ה-DDoS עלה בשנת 2021 וההאקרים מתוחכמים יותר
ניתוח חדש של F5 Labs קובע כי התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) גדלות הן במספרן והן במורכבותן. נתונים שנאספו על ידי מרכז ה-SOC של F5 Silverline וצוות ה-SIRT של החברה מצאו כי התקפות DDoS עלו ב -55% בין ינואר 2020 למארס 2021. ברוב האירועים הללו (54%) נעשה שימוש בוקטורי תקיפה מרובים, דבר שמצביע על תחכום הולך וגובר ועל תוקפים נחושים יותר.

ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

צים ו-Data Science Group מקימות מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית
חברת הספנות הבינלאומית צים (NYSE: ZIM) וחברת Data Science Group (DSG), מקימות במשותף מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית. המרכז, יעסוק בפיתוח פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, משלב הרעיון עד לשלב המימוש, במטרה לייצר ערך תחרותי משמעותי לצים בזירה הגלובלית. בין התחומים בהם יתמקד המרכז ניתן למנות את תחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הפיננסים והמסחר.

חברת Data Science Group ממנה את ד"ר אדם קובני לדירקטור למדעי הנתונים
חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ד"ר אדם קובני (42) לדירקטור למדעי הנתונים. במסגרת תפקידו ד"ר קובני יוביל פרויקטים אסטרטגיים בתחום למידת המכונה ויהיה שותף לעיצוב החזון האלגוריתמי של החברה.

Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה את אסטרטגיית האחסון-כשירות שלה (STaaS - storage-as-a-service) באמצעות טכנולוגיית AIOps ומודלי צריכה גמישים בקנה מידה של פטה-בייט. טכנולוגיית הלמידה העמוקה של ה- Neural Cache, הצעות AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלים מבוססי צריכה הביאו למומנטום משמעותי לחברה, המסייע ללקוחות אנטרפרייז לפשט את תפעול מערכות המידע.

קבוצת הביטוח מגדל בוחרת בפתרונות של חברת F5
מגדל, קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל, בוחרת בפתרונות ניהול התעבורה ואבטחת המידע של F5. בפרויקט, שהחל בינואר והסתיים בחודש האחרון, הוחלפו המערכות הקיימות של מגדל בפתרונות וירטואליים מתקדמים, המשדרגים את תשתית שירותי היישומים ללקוחות ומספקים ביצועים גבוהים, יכולת גידול ושיפור השרידות בסביבת העובדים. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם 2B Secure.

איילון ביטוח הטמיעה מערכת ניהול תשתית נתונים של Talend
30/06/21 | תוכנה
איילון ביטוח הטמיעה מערכת ניהול תשתית נתונים של Talend הפלטפורמה המתקדמת לניהול נתונים Data Integration מאפשרת לחברה תקשורת ישירה עם מאות אלפי לקוחותיה במגוון ערוצים דיגיטליים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI