דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Rhotex Inc משיקה אפשרויות בריאות לסביבה לכריית מטבעות קריפטו
Rhotex Inc משיקה אפשרויות בריאות לסביבה לכריית מטבעות קריפטו
חיים נוי 11/01/21 |  צפיות: 85

Rhotex Inc משיקה אפשרויות בריאות לסביבה לכריית מטבעות קריפטו

טורונטו, אונטריו, 11 בינואר 2021, (ACCESSWIRE) :

Rhotex Inc. רוטקס ( www.rhotex.com ) השיקה רשמית שלושה מארזי מכונות כרייה שמצוידים במערכת קירור מובנית מהמפעל כדי להבטיח 100% יעילות כשהשבבים יוצרים חום. מרוטקס, החידוש הראשון מסוגו הזה שתוכנן על ידי מומחים מנוסים מתעשיית הקריפטו מספק פתרון אחראי מבחינת הסביבה לאתגרים העכשוויים של מכונות הכרייה המסורתיות על ידי צריכת פחות הספקת חשמל בהשוואה לביצועי התפוקה.

רוטקס מציעה עכשיו תחום של מוצרים בהיצע החדש שלה: RHO Lite, RHO Pro ו-RHO Rack שמגיע עם תכונות נהדרות כמו צריכת חשמל נמוכה, תפוקה עתירת ביצועים, חיבור Wi-Fi/ אתרנט, הגדרה קלה ותאימות פרודוקטיבית עם אפשרויות בלוקצ'יין שונות. אלה יחד עם מערכת הקירור המובנית שלו מגבירים את המרת קצב הגיבוב הצפוי ובכך נותנים לו יתרון בתעשייה. כל המוצרים בסדרת RHO נותחו ונוסו בקפדנות בתנאים אינטנסיביים.

פתרונות האלגוריתמים של Rhotex Inc. משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה ברמה עולמית לפתרונות ארגוניים קצה וענן לקצה וכורים ביטקוין, ביטקוין קאש, אתריום, לייטקוין ודאש ברמות גבוהות בזמן מצוין. הספקי קצב הגיבוב בסדרה כוללים:

RHO Lite: 1000 TH/s - ביטקוין, 5GH/s - אתריום

RHO Pro: 1800 TH/s - ביטקוין, 10GH/s - אתריום

RHO Rack: 4100 TH/s - ביטקוין, 20GH/s - אתריום

רוברט אוונס, מנכ"ל Rhotex Inc. בהודעה אומר שסדרת RHO היא מכונת כרייה שקל להשתמש בה שממטבת את יעילות האנרגיה תוך הספקת תפוקה מירבית. "זאת הדרך שלנו לתרום את המיכסה שלנו לסביבה ירוקה על ידי יצירת תכנון ידידותי לסביבה עם מערכת קירור מובנית שיש לה פליטת פחמן מאוד נמוכה. זאת הראשונה מסוגה. אנחנו מאוד שמחים מההזדמנות שמציע החידוש הזה", הוא הוסיף עוד.

כדי לגשת למגוון הרחב של מוצרים ולמידע נוסף על רוטקס בקרו באתר www.rhotex.com.

אודות רוטקס:

Rhotex Inc. היא החברה שמאחורי סדרת מכונות הכרייה RHO שהן מכונות לכריית מטבעות קריפטו ידידותיות לסביבה מאוד איכותיות עם מערכת קירור מובנית שמספקת הספק גיבוב מאוד גבוה עם צריכת אנרגיה נמוכה. השותפים שלה כוללים את Equinix, Avenga, Etiya, Altiostar ורבים אחרים. המטה של החברה נמצא בטורונטו, קנדה ויש לה כעת מתקנים באוסטרליה.

ליצירת קשר:

Rhotex Inc.
Torrie Fontan
747-216-1067

מקור: Rhotex Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במערב אפריקה עם חברת עורכי דין בגינאה ביסאו
כשהיא מפתחת עוד את הפלטפורמה האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Pinto Pereira & Associados, הנציגה של CRA Law בגינאה ביסאו.

SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N
מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

ATS ממנה את וונקור כמפיצה גלובלית בלעדית של תיק ה-PMA
ההסכם כולל גם את בריח דלת המטען EverLatch™, מוצר PMA שמקורו STC ומיועד לשפר את הביצועים של חברות התעופה ולהפחית עלויות תחזוקה

אנדוספן מגייסת את החולה הראשון במחקר ה-IDE TRIOMPHE
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

חברת Conagen מתחילה לפתח בצורה מואצת חומרים בני קיימא של ניחוחות של לקטונים מקרוציקליים של מושק
תיק המושק כולל ריחות מוכרים וחדשים לגמרי כדי להביא ניחוחות יקרים, חמים ומנחמים למוצרים של ניחוחות משובחים ושל בית, של טיפוח אישי ושל יופי

Gtmhub סוגרת את הסבב השני הגדול ביותר בתולדות הקטגוריה של OKR
Insight Partners משקיעה 30 מיליון דולר בחברת צמיחה מצליחה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI