דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N
SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N
חיים נוי 12/01/21 |  צפיות: 107

SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N

מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

רנצ'ו סנטה מרגריטה, קליפורניה, 12 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

SweeGen מאפשרת עולם יותר בריא, יותר נטול אשמה ויותר מתוק עם המסחור של Bestevia® Rebaudioside N (Reb N), ממתיק סטיביה טבעי מיוחד מאוד מבוקש עם אפס קלוריות.

Reb N הוא ממתיק שקיים באופן טבעי ונמצא בעלי סטיביה. בגלל הפרופיל החישתי של Bestevia Reb N הוא אטרקטיבי במיוחד לשימושים במשקאות, שהוא תחום שימושים שכבר ניתנו בו רישיונות בלעדיים. עם הפונקציונליות הייחודית שלו, Reb N פועל טוב מאוד גם במגוון של מזונות.

אחרי ההודעות המסחריות של SweeGen על Bestevia Rebs B ו-I השנה, ועם התוספת של Reb N, תיק פתרונות הפחתת הסוכר של החברה הוא הרחב ביותר שקיים בענף להתמודדות עם אתגרים של הפחתת סוכר.

"ל-Bestevia Reb N יש פרופיל מתוק ייחודי שעוזר לנו ליצור פתרונות שיש להם פרופיל טעם שקרוב יותר לממתיקים עם מלוא הקלוריות ולממתיקים עם עוצמה גבוהה", אמר שארי מהון, סגן נשיא בכיר לטכנולוגיות שימושיות גלובליות. "הפתרונות שלנו הם מהייחודיים והמותאמים ביותר בענף בגלל הגישה שלנו למגוון הרחב ביותר של Rebs להפחתת סוכר".

כל התיק הקנייני של ממתיקי סטיביה טבעיים של SweeGen מסווג כ-non-GMO מהדור הבא, טוהר גבוה וטעם נקי. תיק ה-Bestevia כולל את Rebs B, D, E, I, M ועכשיו את Reb N. ה-Rebs האלה מתורגמים לממתיקים טבעיים בני קיימא, מאוד רלבנטיים עם תווית נקייה שצרכנים מחפשים במוצרים מוגמרים.

במידה רבה כמו Rebs M, E, I, Reb N נמצא בכמויות קורט בעלה הסטיביה, ולכן בעבר היה קשה ויקר לבודד אותו. Bestevia Reb N של SweeGen נגיש עכשיו משום שהוא מופק באמצעות טכנולוגיה של המרה ביולוגית רשומה כפטנט, שמתחילה מעלי סטיביה ממקור בר קיימא, והתוצאה היא טעם נהדר, מולקולות טהורות שנמצאות בטבע. התהליך הזה פותח על ידי Conagen, חדשנית ביוטק של מרכיבים בני קיימא.

"ההכנסה לשימוש של Reb N היא עוד דוגמה נהדרת איך המומחיות העמוקה של Conagen בטכנולוגיות של המרה ביולוגית מאפשרת את היצירה של ממתיקי סטיביה ייחודיים", אמר ד"ר קייסי ליפמאייר, סגן נשיא לחדשנות ב-Conagen. "עם מגוון רחב כל כך של מוצרי סטיביה מהדור הבא שזמינים עכשיו, נראה רמה חדשה של חדשנות במוצרים שיותר טובים בשבילך שבעבר נחשבה לבלתי אפשרית".

אודות SweeGen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הכי טובים בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

אודות Conagen

Conagen הופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי. המדענים והמהנדסים שלנו משפרים את האנושות והעולם על ידי שימוש בכלים מתקדמים של ביולוגיה סינתטית לייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות, התרופות והחומרים המתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתר www.conagen.com.

קבצים מצורפים:

  • Sweegen's announcement of RebN
  • Sweegen's Reb N for spirits and beverages

לפרטים נוספים:

 

Ana Arakelian
SweeGen, Inc.
+1-949-635-1991 and +1-949-750-6812
ana.arakelian@sweegen.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Pacific Green חותמת על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology CO., LTD.
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

קרנות החברה הפתוחה מודיעות על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוודיה עם Unum Tax
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מכון סייבין לחיסונים מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 ולתכנן פתרונות להגדלת ההשפעה של החיסונים
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במערב אפריקה עם חברת עורכי דין בגינאה ביסאו
כשהיא מפתחת עוד את הפלטפורמה האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Pinto Pereira & Associados, הנציגה של CRA Law בגינאה ביסאו.

SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N
מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

ATS ממנה את וונקור כמפיצה גלובלית בלעדית של תיק ה-PMA
ההסכם כולל גם את בריח דלת המטען EverLatch™, מוצר PMA שמקורו STC ומיועד לשפר את הביצועים של חברות התעופה ולהפחית עלויות תחזוקה

אנדוספן מגייסת את החולה הראשון במחקר ה-IDE TRIOMPHE
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

חברת Conagen מתחילה לפתח בצורה מואצת חומרים בני קיימא של ניחוחות של לקטונים מקרוציקליים של מושק
תיק המושק כולל ריחות מוכרים וחדשים לגמרי כדי להביא ניחוחות יקרים, חמים ומנחמים למוצרים של ניחוחות משובחים ושל בית, של טיפוח אישי ושל יופי

Gtmhub סוגרת את הסבב השני הגדול ביותר בתולדות הקטגוריה של OKR
Insight Partners משקיעה 30 מיליון דולר בחברת צמיחה מצליחה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI