דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
איריס וינשטיין 13/01/21 |  צפיות: 91

חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משלבת כוחות עם הקונסורציום הבינלאומי iReceptor Plus במאבק הגלובלי במגפת הקורונה. החברה מספקת את פתרונות אחסון המידע המתקדמים שלה לפרויקט הבינלאומי, המציע גישה למאגר גנטי עצום, הכולל מאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומסייע להאצת המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף ה- Covid-19.

בפרויקט, שבו שותפים חמישה ארגונים ישראלים, הוקם מסד הנתונים הגדול בעולם של רצפי קולטני תאי T ו-B של חולי קורונה, הכולל כיום קרוב ל- 4.5 מיליארד רצפים וממשיך לגדול בהתמדה.

במסגרת הפרויקט, הוטמע פתרון האחסון של חברת Infinidat, בנפח של מאות טרה בייט ובעלות של מיליוני שקלים. פתרונות האחסון של חברת Infinidat נבחרו עבור פרויקט זה בשל קיבולת אחסון גבוהה, ביצועים גבוהים, פשטות תפעולית ויכולת גידול גמישה ומידית בלחיצת כפתור.

בפרויקט iReceptor Plus, במימון האיחוד האירופי וממשלת קנדה, מציע למדענים, חוקרים וחברות תרופות, תשתית טכנולוגית למחקר, אבחון, טיפול וחיסון עבור חולים שנפגעו במגפת הקורונה. מסד הנתונים שהקים מאפשר לחוקרים סביב העולם לשתף ולנתח סטים אדירים של מידע אימונולוגי, שנלקחו מאנשים בריאים וחולים, רוצפו ואוחסנו במסדי נתונים במדינות שונות לשימושים קליניים ומדעיים נרחבים.

בישראל מתבצע הפרויקט בהובלת פרופסור גור יערי מאוניברסיטת בר אילן, ובו שותפים, מלבד Infinidat, אוניברסיטת חיפה, קופת חולים כללית (המרכז הרפואי בלינסון) וחברת Interteam, המנהלת את הפרויקט בשיתוף עם חברת אגורה. שותפים נוספים כוללים מוסדות מחקר, חברות טכנולוגיות וגופים תעשייתיים וקליניים מגרמניה, צרפת, נורבגיה, ספרד, פורטוגל, בלגיה, קנדה וארצות הברית.

לדברי פרופסור יערי: "צו השעה מחייב אותנו לפעול במהירות וביעילות ולהימנע מתהליכים בירוקרטיים, על מנת לאסוף נתונים אימונולוגיים מדויקים מחולי קורונה ולאפשר שיתוף שלהם בין חוקרים סביב העולם באופן מיידי, כשבידנו הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. חברת Infinidat מספקת לנו תשתית לנפחי אחסון בקנה מידה גדול, שמאפשרת לנו לגדול באופן מידי ולפי הצורך, תוך צמצום משמעותי של זמן יקר ועלויות".

"פרויקט iReceptor Plus כולל סטים קריטיים של נתונים רבים וחיוניים להמשך המחקר, אשר אין אפשרות לצפות את קצב גדילתם מראש", מסביר אורן ישרים, מנהל אזורי ב- Infinidat. "אנו גאים לספק את פלטפורמת האחסון של Infinidat לפרויקט הגלובלי החשוב הזה ולעמוד בדרישות הגבוהות שעולות בעת הזאת לביצועים גבוהים, יכולת גידול מיידי וגמישות תפעולית, שמאפשרים את המשך התקדמותו המהירה של המחקר בתחום".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Infinidat נרתמת למאבק הגלובלי במגפת הקורונה
פתרונות אחסון המידע המתקדמים של החברה משמשים את הפרויקט הבינלאומי iReceptor Plus, המציע גישה למאות אלפי רצפי חיסון של חולי קורונה ומאיץ את המחקר והפיתוח של תרופות וחיסונים לנגיף

ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ( CRO )
עם ניסיון עשיר בתחום הפיננסי , פרי יהיה אחראי לצמיחת מכירות החברה

חברת F5 רוכשת את Volterra על מנת להציג את פלטפורמת Edge 2.0 הראשונה לחברות אנטרפרייז וספקי שרותים
• F5 מעלה את תחזית ההכנסות, חוזרת על היעדים התפעוליים של Horizon 2 non-GAAP ויעדי EPS ומאשרת מחדש את ההתחייבות להשקיע חזרה מיליארד דולר ברכישות חוזרות של מניות. • F5 צופה גידול בהכנסות GAAP ו- non-GAAP ברבעון הראשון של שנת הכספים 2021 וצמיחה בשיעור של כ-10% עם הכנסות GAAP ו-non-GAAP בין 623 ל-626 מיליון דולר, ורווח למניה non-GAAP מעל הקצה העליון של תחום ההנחיות הקודם שלה של 2.26 ל -2.381 דולר.

חברת Cloud Valley נבחרה לשותפת פרימיום של Azure Databricks בישראל
חברת Cloud Valley, המובילה בשירותי ענן מנוהלים לסביבת Microsoft Azure, נבחרה לשותפת פרימיום של חברת הדטה וה- AI הגלובלית Databricks. השותפות תאפשר ללקוחות ישראליים ניתוח מידע מתקדם וחדשני והפקת תובנות עסקיות בקלות ובמהירות בעולמות ענן ה- Azure.

דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר
דוח F5 Labs: ישראל היא היעד המוביל בעולם להתקפות סייבר דוח הגנת היישומים לשנת 2020 של F5 Labs קובע כי ישראל הייתה היעד המותקף ביותר ברבעון השלישי של 2020 ולאחריה ארה"ב, רוסיה והודו עוד ממסקנות הדוח: • חולשות בהתקני IoT הן עדיין מטרות מפתות לתוקפים, כאשר נתבים, מצלמות וציוד אחר של SOHO מופיעים בעשרת היעדים המובילים בדוח. • מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP, כולל WordPress, הן מוקד לתקיפה.

פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית
פתרון נגד הלבנת הון ( AML) של ThetaRay יאפשר ל- Cecabank הספרדי לקשר בבטחה בנקים קטנים ובינוניים למערכת הפיננסית העולמית הפלטפורמה מבוססת AI ,של ThetaRay, מבטלת סיכוני הלבנת הון ומימון טרור על ידי מתן נראות מלאה ואמינה של כל שלבי העסקה

חברת F5 מציגה פתרונות לתשתית 5G מבוססת ענן, המאפשרת לספקי השירותים להאיץ חוויות דיגיטליות חדשות
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על שני פתרונות תשתית חדשים, BIG-IP Service Proxy for Kubernetes (BIG-IP SPK) ו-Carrier-Grade Aspen Mesh, שמטרתם לתמוך בפריסה ותפעול של רשתות ליבה 5G עצמאיות ומבוססות ענן. פתרונות אלה כוללים ביצועים ניתנים להרחבה, נראות ואבטחה מתקדמת, המאפשרים לספקים להעניק שירותים חדשניים מבוססי 5G לצרכנים ולעסקים.

חברת Infinidat זוכה בתואר AWS Outpost Ready
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי זכתה בתואר AWS Outposts Ready, כחלק מתכנית Amazon Web Services (AWS) Service Ready Program. תואר זה מכיר בכך ש- Infinidat הוכיחה אינטגרציה מוצלחת עם פריסות AWS Outposts.

חברת Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר למערכי אחסון מרכזיים
חברת Infinidat®, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, מודיעה כי זוהי השנה השניה ברציפות שבה היא הוכרה כ"מובילה" (Leader) על ידי גרטנר ברבוע הקסמים למערכי אחסון מרכזיים (Primary Storage)1. גרטנר מעריכה ספקים ברביע המובילים בהתבסס על שלמות החזון שלהם ועל יכולת הוצאה לפועל.

פושעי סייבר מפעילים חוות קליקים כדי לעקוף הגנות סייבר
מגפת הקורונה מעודדת את פושעי הסייבר למצוא פתרונות העוקפים את הגנות הסייבר. על פי המהדורה הרביעית של דוח הפישינג וההונאה של F5 Labs (Phishing and Fraud Report) , בה שולב לראשונה מחקר חדש של Shape Security, תוקפים מתחילים לאמץ חוות קליקים כתוצאה מפתרונות ובקרות אבטחה משופרות של תעבורת בוטים (botnet).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI