דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב
חיים נוי 20/01/21 |  צפיות: 247

אוזרם חותמת על הסכם מסחר והספקה עם לידרטק על לידאר ו-ADAS לרכב

פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

קוויבק סיטי, ומינכן גרמניה, 20 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5 ואוזרם OSRAM, המובילה הגלובלית במערכות תאורה ולייזר לרכב, שמחות להודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך. לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם.

פלטפורמת הלידאר PERCEPT היא פלטפורמת הלידאר מצב מוצק הגמישה הראשונה שתוכננה עם מיקוד קפדני בכשירות לתעשייה ולרכב. בתפקיד רמה 2 ברור, אוזרם רוצה להציע פלטפורמה לטווח בינוני עד רחוק ליצרני ציוד מקוריים, ספקים של רמה 1 ומשלבי מערכות שאפשר להתאים אותה ליישום הספציפי שלהם.

מטרת השותפות היא לספק את ה-ADAS ברמת רכב הראשונה בענף ובסופו של דבר מערכות נהיגה אוטונומיות לגמרי במחירים של השוק ההמוני.

"בתחילת 2017 אוזרם הכירה בגישה המבטיחה של לידרטק לגבי טכנולוגיית הלידאר המבוססת על רכיבי תוכנה וחומרה ייחודיים ולכן השקיעה 70 מיליון דולר כדי להיות בעלת מניות גדולה", אמר ד"ר אולאף ברלין, מנכ"ל OSRAM Licht AG. "מאז השקענו יותר מ-70 מיליון דולר נוספים בפיתוח מוצרי לידאר, וזה איפשר לאוזרם להציע פתרונות לידאר לספקי רמה 1 ויצרני ציוד מקוריים שעומדים בדרישות העלות והביצועים שלהם להתקנה המונית".

הלידאר PERCEPT של אוזרם משלב את LeddarEngine™ של לידרטק, שכולל משפחה של מערכות על שבב מאוד משולבות ותוכנה קשורה למדידת לידאר שהן ISO 26262 ומפחית משמעותית את העלות וזמן הפיתוח של המערכת. יחד עם מוצרי הלייזר של אוזרם והתכנון של מודולים אופטיים והמומחיות בתיעוש, פלטפורמת הלידאר PERCEPT היא הלידאר הכי רב תכליתי ועתיר ביצועים שזמין בעלות שיכולה לאפשר התקנה כמותית של מערכות ADAS שמשלבות לידאר.

אוזרם ולידרטק ישתפו פעולה גם בהספקת פתרונות של תוכנת תפיסה שיוצרים מודל סביבתי תלת מימדי משופר באמצעות הלידאר PERCEPT. הפתרונות האלה יתבססו על טכנולוגיית התפיסה של לידרטק, כולל היתוך חיישנים של נתונים גולמיים. הטכנולוגיה הזאת תורמת עוד להספקת מערכות ADAS משופרות ומשתלמות באמצעות היתוך של לידאר משתלם, מצלמות ומכ"ם ועם עוצמת מחשוב כוללת נמוכה יותר של המערכת.

"לכבוד הוא ללידרטק לקבל את ההתחייבויות שהביעה אוזרם, אחת הספקיות של תאורה לרכב הכי מכובדות והכי גדולות בפער גדול בעולם. הנוכחות של אוזרם שמוכרת לכל יצרן ציוד מקורי גדול עם פלטפורמת הלידאר PERCEPT תשנה את תעשיית הרכב ותאפשר התקנה המונית של מערכות ADAS, שתאפשר חוויית משתמש משמעותית בטוחה יותר ומשופרת בהרבה", אמר מר שארל בולנז'ה, מנכ"ל לידרטק. "אוזרם היא אחת מהספקיות המכובדות ביותר של מערכות אופטיות לתעשיית הרכב וממוצבת להיות אחת מהספקיות המובילות של פתרונות לידאר לרכב". מר בולנז'ה המשיך: "המומחיות של לידרטק בלידאר, היתוך חיישנים וטכנולוגיות תפיסה, יחד עם היכולות של אוזרם בתיעוש וההיסטוריה שלה בהספקת מודולי רכב מאוד אמינים ואיכותיים, נועדה להיות המודל של שותפות מנצחת בענף". מר בולנז'ה סיכם שהוא מאמין שספקי הרכב רמה 1, עם תמיכה של ספקי טכנולוגיות כמו לידרטק, ישלטו בשוק מערכות החישה באמצעות לידאר כפי שהם שולטים במכ"ם ופלטפורמות חישה אחרות.

אודות אוזרם

OSRAM אוזרם, שבסיסה במינכן, היא חברת היי-טק גלובלית עם היסטוריה שמתחילה לפני יותר מ-110 שנים. החברה מתרכזת בעיקר בטכנולוגיות מבוססות מוליכים למחצה, והמוצרים שלה משמשים ביישומים מאוד מגוונים שנעים ממציאות מדומה ועד לנהיגה אוטונומית ומטלפונים חכמים ועד לפתרונות תאורה חכמים ומחוברים בבניינים וערים. אוזרם משתמשת באפשרויות האינסופיות של האור כדי לשפר את איכות החיים של אנשים וקהילות. החדשנות של אוזרם אפשרת לאנשים בכל העולם לא רק לראות טוב יותר, אלא גם לתקשר, לנסוע, לעבוד ולחיות טוב יותר. ללידרטק יש בערך 21,000 עובדים ברחבי העולם נכון לסוף שנת הכספים 2020 (30 בספטמבר) והיא הפיקה הכנסות של סביבות 3 מיליארד אירו מפעילות מתמשכת. החברה רשומה בבורסות לני"ע של פרנקפורט ומינכן (ISIN: DE000LED4000; WKN: LED 400; סימול מסחר: OSR). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.osram.com.

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

תמונת יח"צ מצורפת להודעה כאן:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d8beb2b1-0c48-446f-8126-192e9a3cba2a

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, תהפוך לציבורית על ידי שילוב עסקי עם RMG Acquisition Corporation II בעסקה של 8 מיליארד דולר
ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, התקשרה בהסכם סופי לשילוב עסקי עם RMG Acquisition Corporation II (“RMG II”); אחרי הסגירה, החברה המשולבת צפויה להיות רשומה בנסדא"ק בסימול החדש RNW.

אקופיה מחזקת את הנוכחות במזרח התיכון עם פרויקט ראשון במצרים
אקופיה, שכבר מוכרת כמובילה העולמית בפתרונות רובוטיים לתעשייה הסולרית, חתמה על הסכם עם חברת אנרגיה בינ"ל על התקנה של הפתרונות הרובוטיים שלה בפארק הסולרי בנבן, מצרים

המייסדת של Glamhive סטפני ספריינג'רז והסטייליסטית של הסלבס ניקול צ'אבז מודיעות על פסגת החורף הדיגיטלית של הסטייל והביוטי
הכנס יפגיש מובילים בתעשיות הסטייל והביוטי כדי לדבר על אופנה, ביוטי ויזמות

אפיזוד סיקס מודיעה על מימון נוסף של 30 מיליון דולר
סבב ההשקעה השני מגיע תשעה חדשים אחרי השגת 7 מיליון דולר בסבב הראשון

Universal Peace Federation : ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי
מצטרפים למנהיגים עולמיים וליותר ממיליון משתתפים ברחבי העולם לעצרת התקווה המקוונת החמישית

פסיפיק גרין ממנה את חוסה לובו לסגן נשיא לפיתוח עסקי, אמריקה הלטינית
בעשרים השנים האחרונות חוסה לובו מפתח פרויקטים של אנרגיה ירוקה ברחבי אמריקה הלטינית עם מיקוד מיוחד בטורבינות רוח, אנרגיית שמש מרוכזת (CSP), הידרו ומתקנים פוטו וולטאים (PV) לייצור חשמל.

לידרטק משיקה את PixSet, ערכת הנתונים של צורות גל מלאות של לידאר פלאש הראשונה בענף
Leddar PixSet היא ערכת הנתונים הראשונה בענף שזמינה לציבור עבור מחקר ופיתוח של ADAS ונהיגה אוטונומית שמכילה נתונים מחבילה מלאה של חיישנים (מצלמות, לידאר, מכ"ם, IMU), כולל נתונים של צורות גל מלאות מחיישן לידאר פלאש מצב מוצק תלת מימדי

ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI