דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה
פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה
חיים נוי 08/04/21 |  צפיות: 164

פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA נבחרה על ידי Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי שלה

התשתית מבוססת הענן של PRA מאפשרת ל-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה להעניק חוויית מוצר טובה יותר וגודל לשיפורים עתידיים

ראלי, צפון קרוליינה, 7 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

PRA Health Sciences (NASDAQ: PRAH) הודיעה היום ש-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, הידועה בארצות הברית בשם EMD Serono, בחרה את פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA לעבודה בשילוב עם מערכת הטיפולים בהורמון גדילה אנושי (HGH) שלה. לפי ההסכם הזה, פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA תומכת במערכת הטיפולים ב-HGH של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, כולל growlinkTM, יישום סלולר לחולים שרושמים אותו עם הטיפול ב-HGH ו-easypod® Connect, פלטפורמה מאובטחת לאנשי מקצועות הבריאות (HCP) בתחום האנדוקרינולוגיה כדי לנטר את ההיענות של החולים, לסקור את ההיסטוריה של הזרקות ולשתף מידע על ההתקדמות של חולים עם הפרעות של הורמון גדילה.

"חולים ומשלמים מצפים מאיתנו שנציע טכנולוגיות חדשות, כמו יישומים תומכי טיפולים, עם הרמות הגבוהות ביותר של פרטיות וביטחון נתונים", אמר אנדרה מוסטו, סגן נשיא בכיר ומנהל חילוף החומרים של הלב וכלי דם והאנדוקרינולוגיה, Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה. "עם growlink ו-easypod Connect, עם תמיכה של פלטפורמת הניטור מרחוק של חולים של PRA, אנחנו יכולים להציע לחולים כלים חדשניים שיעזרו להם לנהל את המחלה שלהם ולהבטיח למשלמים את השימוש היעיל בטיפולים תוך כיבוד מלא של הפרטיות וביטחון הנתונים שלהם".

טיפולים בהורמון גדילה אנושי נרשמים לעיתים תכופות לילדים ומתבגרים עם חסר בהורמון גדילה, מצב שמשפיע על בערך 1:4,000 עד 1:10,000 ילדים1 בכל שנה בארה"ב. למרות השכיחות של חסר בהורמון גדילה ואפשרויות הטיפול, אחד האתגרים הכי גדולים הוא להבטיח את ההיענות של החולים למשטר. הוספת השכבה הזאת של טכנולוגיה לטיפולי HGH מאפשרת מעורבות טובה יותר של החולים, עוזרת ל-HCPs לנצל טוב יותר את הביקורים של החולים ומבטיחה שנוטלים את הטיפול באופן סדיר ובמינון המתאים, וזה ממטב את תוצאות הטיפול ומגביר את האמון של המשלמים.

בסביבה של העולם האמיתי, HCP ישתמש ב-easypod Connect כדי להזמין חולים להוריד את היישום הסלולרי, growlink. לאחר מכן החולה מוריד את היישום הסלולרי, חותם על טופס הסכמה אלקטרונית ביישום, ומסנכרן את היישום עם המכשיר הרפואי שמזריק HGH של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה, easypod. המכשיר הזה יכול לווסת בעצמו את המינון הנכון של HGH על סמך פרוטוקול הטיפול.

המערכת עם ארבעה חלקים -- היישום הסלולרי של Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה (growlink), המכשיר המחובר (easypod) ופלטפורמת ה-HCP (easypod Connect) עם התמיכה של הטכנולוגיה לניטור מרחוק של חולים של PRA -- מאפשרת ל-HCPs לראות תמונה מדויקת של ההיענות, הגובה, המשקל ותוצאות אחרות של החולים ולהציע לחולים דרך נוחה יותר לפעול לפי משטר הטיפול שלהם ולנהל את המחלה שלהם.

"במשך שנים רבות PRA מתמקדת בתכנון של פלטפורמת בריאות דיגיטלית מקצה לקצה שתומכת בהספקת טיפול רפואי דיגיטלי, כמו ניטור מרחוק של חולים", אמר קנט תולקה, סגן נשיא בכיר ומנהל מדעי ראשי, PRA Health Sciences. "שיתוף הפעולה שלנו עם Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה כדי לתמוך ב-growlink ו-easypod Connect הוא דוגמה להתקדמות של הענף כשהחולה נמצא במרכז החדשנות שלנו".

PRA אירחה וובינר בשם How Digital Therapeutics and Remote Patient Monitoring Can Drive Pharmaceutical Product Differentiation כדי לעזור ליצור בידול. גשו להשמעה החוזרת של הוובינר היום.

למידע נוסף על הפתרונות לניטור מרחוק של חולים של PRA, בקרו בבקשה באתר www.prahs.com.

אודות PRA Health Sciences

PRA Health Sciences היא חברת מחקרים קליניים גלובלית מהמובילות בעולם לפי הכנסות, שמספקת שירותי מיקור חוץ של פתרונות פיתוח ונתונים קליניים לענפי הביוטק והתרופות. פלטפורמת הפיתוח הקליני הגלובלית של PRA כוללת יותר מ-75 משרדים בצפון אמריקה, אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית, אפריקה, אוסטרליה והמזרח התיכון ויותר מ-19,000 עובדים בכל העולם. מאז 2000, PRA השתתפה בכ-4,000 ניסויים קליניים בכל עולם. בנוסף, PRA השתתפה בניסויים הפיבוטליים או התומכים שהובילו לאישורים של מינהל המזון והתרופות של ארה"ב או לאישורים רגולטורים בינ"ל ליותר מ-95 תרופות. למידע נוסף על PRA, בקרו בבקשה באתר www.prahs.com.

שאלות של משקיעים: InvestorRelations@prahs.com

קשרי מדיה:

Laurie Hurst, Sr. Director, Communications and Public Relations
hurstlaurie@prahs.com | +1 (919) 786-8435

1 Stanley T. Diagnosis of Growth Hormone Deficiency in Childhood. HHS Public Access. Available at https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3279941/

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה ASIC הכי רווחיות
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

רשת תחנות תחזוקת הקו הכלל עולמית של בומברדייה מתרחבת לאתר העשירי שלה - ז'נבה, שווייץ
תחנת תחזוקת הקו החדשה של בומברדייה בז'נבה היא העשירית שנפתחה בכל העולם ותספק יכולות שירות משופרות באירופה האתר הוא התוספת האחרונה לרשת שירות הלקוחות המתרחבת במהירות של בומברדייה, שבתהליך של הגדלת טביעת הרגל שלה ב-50% התחנה שנמצאת במרכז חשוב ערוכה למלא את דרישות התחזוקה של הצי הגדל של מטוסי המנהלים Challenger ו-Global של בומברדייה

המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI