דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
איריס וינשטיין 15/07/21 |  צפיות: 813

Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

Infinidat הזניקה לראשונה את OFFSITE לקנה מידה של פטה-בייט בשליש מהעלות של מערכי all-flash לאותו נפח אחסון זמין, אך ללא צורך להסתמך על דחיסה ודה-דופליקציה, אשר תחשיבם נחשב מאוד לא אמין ותלוי רבות באופי וסוג המידע שלקוחות הקצה מאחסנים, שהנו מגוון ומשתנה. OFFSITE אימצה את מודל התמחור האלסטי של Infinidat ומודל הצריכה הגמיש.

"בעזרת פתרון האחסון של Infinidat הצלחנו לעמוד בדרישות הטכנולוגיה של לקוחות אנטרפרייז ולספק שירותים אולטרה-מהירים, אך חסכוניים יותר", אמר ג'וזף ג. ריקארד, מנכ"ל ב- OFFSITE. "על ידי כך שבנתה את הענן הפרטי המקומי עבורנו, Infinidat מאפשרת לנו את הגמישות לשלם רק עבור נפח האחסון בו אנו משתמשים ולגדול על פי דרישה כאשר יש צורך בקיבולת גדולה יותר. היכולות שיש ל- Infinidat עם VMware מאפשרות לבצע הקצאה והרחבה של האחסון תוך דקות".

סטיב סאליבן, סגן נשיא בכיר למכירות, צפון אמריקה, ב-Infinidat, אמר כי "החישוב הכלכלי החיובי של פתרון האחסון של Infinidat משנה את כלכלת תעשיית האחסון ואת הציפיות של לקוחות אנטרפרייז וספקי שירותי ענן. ההצלחה של OFFSITE היא דוגמה מצוינת לחברה שגילתה כיצד Infinidat מספקת ביצועים גבוהים, 100% זמינות ואמינות, בעלות נמוכה יותר מפתרונות all flash של ספק אחר. מספר הולך וגדל של חברות מגלות זאת".

OFFSITE הוקמה בשנת 2001 כדאטה סנטר להתאוששות מאסון. היא צמחה מבסיס לקוחות אזורי באילינוי ובויסקונסין לספקית לאומית של שירותי ענן פרטיים, שירותי קו-לוקציה משותפים וייעודיים, שירותי התאוששות מאסון ופתרונות NOC לארגוני אנטרפרייז בינוניים. עם פעילות נוספת בשיקגו ובדנבר, היתרון המשמעותי של OFFSITE הוא מרכז ה-NOC ה"זמין תמיד" 24/7. אמינות החברה, שפלטפורמת האחסון צריכה להבטיח, ממשיכה למשוך בסיס מגוון של לקוחות.

הפתרון של Infinidat מיישר קו עם המטרה של OFFSITE להגדיר מחדש את חווית הדאטה סנטר. OFFSITE מספקת סביבה עתירת ביצועים ללקוחותיה לניהול תפעול הדאטה שלהם עם אחריות לאבטחה, תשתית חזקה, טכנולוגיה מובילה בתעשייה ומומחיות מקיפה.

קונסולידצית האחסון הייתה שיקול מרכזי בבחירת Infinidat. כעת OFFSITE יכול להכיל נפח של ארבעה פטה בייטים בפתרון אחד, דבר שמאפשר לחברה להרחיב את טביעת הרגל שלה ולגדול במהירות (דקות לעומת שבועות) כל זאת תוך שימוש בחומרה זמינה שאינה דורשת תהליכי רכש ופרויקטים מורכבים.

בהיבט ההגנה על נתונים ושחזור מידע, היכולת של Infinidat לבצע סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי שנלקחה גם היא בהחלטת OFFSITE והיא מהווה ערך מוסף להגנה על נתונים מפני מתקפות כופרה. סנאפשוטים בלתי ניתנים לשינוי מאפשרים למנהלים לגשת או לשחזר את כל הנתונים על ידי שחזור מהיר של האחסון למצבו הקודם או על ידי שחזור קבצים ספציפיים מכל נקודת זמן בעבר. זוהי יכולת ייחודית המוצעת על ידי Infinidat, בה עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לייצר סנאפשוטים שהנם בלתי ניתנים לשינוי. OFFSITE יכולה כעת לספק ללקוחותיה שירות זה להגנה מפני התקפות כופרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת COMAX מרחיבה את אבטחת המידע ללקוחות הקמעונאיים בענן עם פתרונות F5
חברת COMAX, המתמחה בפתרונות מחשוב בענן לעסקים ולארגונים בעולם הקמעונאות, מרחיבה את אבטחת המידע שלה עם פתרונות F5. בפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים והסתיים לאחרונה, הטמיעה החברה את פתרון ה-WAF המתקדם של F5 (Advanced Web Application Firewall) למטרת חיזוק ההגנה האפליקטיבית למערכות הליבה והפתרונות העננים, כדי לספק ללקוחותיה שירות ענני מהיר ומאובטח. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם חברת איירון קלאד מערכות.

aQurate מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה
aQurate, מקבוצת UCL, מרחיבה את רשת השותפים שלה וממנה את נס דיגיטל כשותפה. נס דיגיטל תשווק את מגוון הפתרונות לניהול נתונים הנמצאים בפורטפוליו החברה. החברה פתחה בתהליך הכשרה, לצוות נס דיגיטל בו יכירו את הפתרונות המובילים של החברה ביניהם: Talend לניהול ואינטגרציית נתונים, Trifecta להכנת נתונים ו- HVR לשכפול והפצת נתונים בזמן אמת.

חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר
חברת ThetaRay זכתה בתחרות "The Search" אבו דאבי ותייצג את ישראל בתחרות הגלובאלית, שמאתרת את הסטרטאפים המובילים בעולם בתחומי הפינטק והסייבר

Infinidat ממנה את בכיר תעשיית האחסון אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, ממנה את אריק הרצוג לסמנכ"ל שיווק (CMO). הרצוג, בכיר לשעבר בחברות האחסון העולמיות EMC ו- IBM, הצטרף ל-Infinidat החל מהיום (ה-20 לאוקטובר 2021) ומדווח למנכ"ל החברה פיל באלינג'ר.

F5 מגדילה את המחויבות שלה לקוד פתוח
F5 (NASDAQ: FFIV) מכריזה על הרחבת תמיכתה בלקוחות המנהלים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומאמצים טכנולוגיית קוד פתוח כדי להניע לחוויות דיגיטליות מודרניות.

Infinidat הוכרה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 לאחסון מרכזי זו השנה השלישית ברציפות
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה כ"מובילה" (Leader) ברבוע הקסם של גרטנר לאחסון מרכזיים (Gartner® Magic Quadrant™ for Primary Storage) לשנת 2021, זו השנה השלישית ברציפות.

מיזוג בין שתי מובילות Cyber Security
חברת Forcepoint רכשה את חברת Bitglass, זאת כחלק מהגשמת חזון SASE Data First שלה ארכיטקטורת ה Data-First SASE של Forcepoint עם יכולות אבטחת נתונים וקישוריות מתקדמות יחד עם פלטפורמתBitglass Security Service Edge תפשט באופן מהפכני את האופן שבו לקוחות יכולים לגשת, להגן ולהשתמש בנתונים בבטחה וביעילות בכל מקום ובכל מכשיר.

זברה טכנולוגיות מינתה את יפתח פריזדה למנהל פעילות Force5
יפתח פריזדה, מונה למנהל פעילות Force5, הפעילות המשותפת ל- F5 וזברה טכנולוגיות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פריזדה על ניהול הדור הבא של פלטפורמת ההפצה של מוצרי F5 בישראל. פריזדה מביא אתו למעלה מ- 12 שנים של ניסיון בתחום המכירות, שיווק וניהול תיקי לקוחות.

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI