דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
איריס וינשטיין 13/09/21 |  צפיות: 172

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים

Force5 תספק שירותים מנוהלים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5

זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

מדובר במודל חדשני ופורץ דרך של שותפות בין יצרן עולמי לחברת הפצה ישראלית, שיוזיל בצורה משמעותית את תהליכי ההדרכה, התמיכה, ההטמעה והתחזוקה של ארגונים ישראלים. Force5 יציעו כפתרון משלים גם שירותי מומחה שיסייעו לשותפים בפרויקטי הטמעת הטכנולוגיה של F5.

ארן אראל, מנהל פעילות f5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: " Force5 הוא מודל ראשון בעולם בו חברת F5 חוברת למפיץ גדול ומנגישה את המוצרים שלה על גבי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הכוללת בתוכה שירותי ניהול מתקדמים והפצה מדור חדש. בחרנו בזברה כשותפה בשל הערך המוסף שהביאה, והטכנולוגיה המתקדמת שלה . זברה מציעה לשותפים איתם היא עובדת פלטפורמה עננית מלאה ומנגישה את המוצרים שלנו כשרות ( SaaS). בנוסף, זברה מחזיקה בהשקפת עולם הדומה לזו שלנו: שתי החברות מעוניינות בהגדלת העסקים וכניסה למקומות שלא היו שם קודם."

אלי וודינסקי, מנכ"ל זברה טכנולוגיות הוסיף: "Force5 תציע סביבה תומכת לשותפי F5 הכוללת שרותי ניהול פרימיום, במודל ענני מלא או היברידי, ללא עלות והשקעה מצדם. כך יוכלו להתרכז בהרחבת בסיס הלקוחות איתם הם עובדים. בין היתר נציע אוטומציה מלאה לשירותי חיוב (Billing) וניטור תקלות."

מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב-F5 ישראל, יוון וקפריסין ציין : " Force5 תציע לשותפי F5 גב רחב מאוד בכל הקשור לפיתוח השוק, גמישות ויצירתיות בכניסה לעולמות התוכן החדשים סביב שירותים לאפליקציות, ובכך תוריד את החסמים הגבוהים שעומדים היום בפני שותפים ברצונם לחבור ליצרני טכנולוגיות לטובת יצירת פתרונות טכנולוגיים משותפים מעבר לפורטפוליו היצרן, והרבה מעבר לשיווק, מכירה והטמעה כפי שהיה עד היום.

האופרציה הייעודית תמנה בשלב הראשון כשבעה אנשים (מכירות, הנדסה, תמיכה, שירותי מומחה ושיווק) וברבעון הראשון לפעילות תקים תשתית חדשה במקביל לחיבור לתשתיות הקיימות בזברה בכדי לספק את כל הערכים המוספים להם זקוקים השותפים והלקוחות במסע הדיגיטלי. את האופרציה ינהל יפתח פריזדה, המביא עמו ניסיון רחב בעולמות ה Application Services, השותפים והמכירות.

כמו כן, Force5 מתכננים להקים מרכז הדרכה ייעודי בעקבות הדרישה הגואה להכשרות וידע מעשי במעבדות, וכן גם מערך תמיכה שיספק תמיכה לקריאות משלב 1 ו-2. "


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות הפצה חדשנית לF5 בשם Force5 בהשקעה של מאות אלפי שקלים
זברה טכנולוגיות מקימה פעילות חדשנית ופורצת דרך בשם Force5. Force5 תספק שירותים מתקדמים הכוללים מעטפת מקצה לקצה למגוון מוצרי F5, וכן שירותים מנוהלים בהתאם. השירותים שתספק הפעילות המשותפת מיועדים לשותפים (Resellers) וכוללים הדרכה, תמיכה, הטמעה ותחזוקה של המוצרים, במודל היברידי ובמודל ענני מלא, במטרה לייצר סביבה תומכת לשותפים.

חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר
חברת הסטארט-אפ הישראלית Cyolo המציעה פתרון ייחודי לקישוריות מאובטחת השלימה גיוס של 21 מיליון דולר *** הגיוס ישמש להרחבת הפתרון שמחבר עובדים למערכות הארגוניות המותאם לצורת העבודה של ימינו ולהכפלת עובדי החברה עד סוף שנת 2021. סבב הגיוס הובל על ידי קרן הון הסיכון Glilot Capital Partners

כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה
26/07/21 | תוכנה
כלי ניהול נתונים מהדור החדש נותנים לארגונים יתרון יחסי מול מתחרים בעידן של חדשנות דיגיטלית ופוסט קורונה ניהול נתונים מתקדם, מאפשר לארגונים לרכז מידע ממקורות שונים במקום מרכזי אחד, לטייב אותם ולקבל מהם תובנות קריטיות להמשך

מחקר F5 Labs: מספר התקפות ה-DDoS עלה בשנת 2021 וההאקרים מתוחכמים יותר
ניתוח חדש של F5 Labs קובע כי התקפות מניעת שירות מבוזרות (DDoS) גדלות הן במספרן והן במורכבותן. נתונים שנאספו על ידי מרכז ה-SOC של F5 Silverline וצוות ה-SIRT של החברה מצאו כי התקפות DDoS עלו ב -55% בין ינואר 2020 למארס 2021. ברוב האירועים הללו (54%) נעשה שימוש בוקטורי תקיפה מרובים, דבר שמצביע על תחכום הולך וגובר ועל תוקפים נחושים יותר.

ענקית הדאטה סנטרים OFFSITE בוחרת ב- Infinidat על מנת להגדיל את אחסון הנתונים לפי דרישה
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה כי OFFSITE, ספקית אמריקאית לשירותים מנוהלים ותפעול דאטה סנטרים, בחרה בטכנולוגיית האחסון של Infinidat כדי לתמוך בצמיחה של עסקיה. טכנולוגיית האחסון של Infinidat החליפה את מערכי ה-flash ש- OFFSITE השתמשה בהם על מנת לעמוד בדרישות הטכנולוגיות של לקוחות האנטרפרייז שלה.

צים ו-Data Science Group מקימות מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית
חברת הספנות הבינלאומית צים (NYSE: ZIM) וחברת Data Science Group (DSG), מקימות במשותף מרכז מצוינות בתחום הבינה המלאכותית. המרכז, יעסוק בפיתוח פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, משלב הרעיון עד לשלב המימוש, במטרה לייצר ערך תחרותי משמעותי לצים בזירה הגלובלית. בין התחומים בהם יתמקד המרכז ניתן למנות את תחומי הלוגיסטיקה, התפעול, הפיננסים והמסחר.

חברת Data Science Group ממנה את ד"ר אדם קובני לדירקטור למדעי הנתונים
חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את ד"ר אדם קובני (42) לדירקטור למדעי הנתונים. במסגרת תפקידו ד"ר קובני יוביל פרויקטים אסטרטגיים בתחום למידת המכונה ויהיה שותף לעיצוב החזון האלגוריתמי של החברה.

Infinidat בונה מומנטום עם AIOps כדי לאפשר לארגוני אנטרפרייז לפשט ולשפר את תפעול מערכות המידע באמצעות אחסון-כשירות
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה את אסטרטגיית האחסון-כשירות שלה (STaaS - storage-as-a-service) באמצעות טכנולוגיית AIOps ומודלי צריכה גמישים בקנה מידה של פטה-בייט. טכנולוגיית הלמידה העמוקה של ה- Neural Cache, הצעות AIOps, שותפויות אסטרטגיות ומודלים מבוססי צריכה הביאו למומנטום משמעותי לחברה, המסייע ללקוחות אנטרפרייז לפשט את תפעול מערכות המידע.

קבוצת הביטוח מגדל בוחרת בפתרונות של חברת F5
מגדל, קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל, בוחרת בפתרונות ניהול התעבורה ואבטחת המידע של F5. בפרויקט, שהחל בינואר והסתיים בחודש האחרון, הוחלפו המערכות הקיימות של מגדל בפתרונות וירטואליים מתקדמים, המשדרגים את תשתית שירותי היישומים ללקוחות ומספקים ביצועים גבוהים, יכולת גידול ושיפור השרידות בסביבת העובדים. הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה עם 2B Secure.

איילון ביטוח הטמיעה מערכת ניהול תשתית נתונים של Talend
30/06/21 | תוכנה
איילון ביטוח הטמיעה מערכת ניהול תשתית נתונים של Talend הפלטפורמה המתקדמת לניהול נתונים Data Integration מאפשרת לחברה תקשורת ישירה עם מאות אלפי לקוחותיה במגוון ערוצים דיגיטליים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI