דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים SCADAfence ו-Keysight Technologies ישתפו פעולה כדי לספק נראות ואבטחת סייבר עבור תשתיות OT
SCADAfence ו-Keysight Technologies ישתפו פעולה כדי לספק נראות ואבטחת סייבר עבור תשתיות OT
חיים נוי 24/09/21 |  צפיות: 229

SCADAfence ו-Keysight Technologies ישתפו פעולה כדי לספק נראות ואבטחת סייבר עבור תשתיות OT

ניו יורק ותל אביב, 22 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

SCADAfence, המובילה הגלובלית של שירותי אבטחת סייבר עבור סביבות טכנולוגיה תפעולית (OT) והאינטרנט של הדברים (IoT), הכריזה על שיתוף פעולה עם Keysight Technologies, Inc (NYSE: KEYS), חברת טכנולוגיה מובילה המספקת פתרונות תכנון ואישור מתקדמים, במטרה להאיץ את החדשנות בתחום הקישוריות והאבטחה, וכדי להגדיל את הנראות ואת אבטחת הסייבר בכמה מרשתות ה-OT המורכבות ביותר בעולם. שותפות חדשה זו תעזור לארגונים להשיג שליטה טובה ביותר בסביבות תעשייתיות ולאתר פעילויות מרושעות, להקטין סיכונים באמצעות ניטור רציף, ולהקל על רמת האיומים באופן פרואקטיבי.

בזמן שיותר ויותר תשתיות רשת קריטיות מאמצות מערכות מיכון מתקדמות לשילוב טכנולוגיות ה-OT וה-SCADA שלהן, אבטוח משטח ההתקפה המוגדל מפני איומים היה למאתגר יותר עם כל התקפה. ניהול הסיכונים הללו הפך להיות מסובך ביותר בשל העובדה שרוב רשתות ומכשירי ה-OT אינם מנוטרים ישירות על ידי צוות האבטחה. כתוצאה מכך קשה יותר לפקח ולאבטח את רשתות הבקרה התעשייתיות (ICS) מכיוון שהן מגוונות מאוד, ולרוב הן פועלות עם סיכון מוגבר לפגיעות מוגדרת לתעשייה.

השותפות החדשה הזו בין SCADAfence ו-Keysight תאפשר לארגונים לקבל נראות מוגברת לרשתות ה-OT וה-IT, ולהגדיל את יכולות הזיהוי והתגובה בסביבות ה-OT שלהם. הפלטפורמה הלא פולשנית של SCADAfence לבדיקת מנות עמוקות (DPI) יחד עם הפתרונות לבחירת נקודות גישה לבדיקת הרשת (TAP) וברוקרים של מנות רשת (NPB) של Keysight יעבדו יחד כדי לספק נראות מלאה לתעבורה ברשת, אבטחה וניהול מלאי הנכסים בזמן אמת עבור הלקוחות התעשייתיים שלהם.

"הגנה ואבטחה של סביבות OT מפני איומי אבטחה וחריגות קיבלה עדיפות עליונה במגזר התעשייתי ואנו מספקים נראות עמוקה ברמת המנות בעזרת אנליטיקה מדויקת בזמן אמת", אמר אלעד בן מאיר, מנכ"ל SCADAfence. "אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם Keysight Technologies כדי לסייע לארגונים תעשייתיים למנף את שני הפתרונות במטרה להשיג נראות טובה יותר ומידע מתקדם יותר על המנות בסביבות OT".

פריסת הטכנולוגיות של SCADAfence ו-Keysight יחדיו מספקת נראות מוגברת בזמן אמת לסביבות OT, נראות נכסים מפורטת וגילוי איומים רציף למתקני נפט וגז, אתרי ייצור, סביבות מים ושפכים, רכב ותשתיות תעשייתיות אחרות. עם היכולת לאסוף נתונים שונים בכל סביבות ה-OT, Keysight תוכל לספק ללקוחות יותר תובנות שמובילות לפעולה אודות האיומים המשפיעים על סביבות ה-IT שלהם ו-SCADAfence תמפה את הקשרים בין ה-IT וה-OT כדי להעריך את ההשפעות האפשריות על הסביבות התפעוליות.

"יותר איומים מתמיד מכוונים כיום אל תשתיות קריטיות והן צריכות להתמודד עם יותר איומי אבטחה ברשתות ה-OT וה-IoT. הקטנת משטח האיומים יכולה להימשך שבועות ואף חודשים עד למיגור פגיעות בסביבות המורכבות יותר", אמר טארן סינג, סגן נשיא לפתרונות ארגוניים ב-Keysight. "השותפות שלנו עם SCADAfence תאפשר ללקוחותינו ולארגונים תעשייתיים אחרים להאיץ את התהליך משבועות למספר ימים".

אודות SCADAfence

SCADAfence היא המובילה הטכנולוגית העולמית בתחום אבטחת הסייבר OT וה-IoT. SCADAfence מציעה חבילה מלאה של מוצרי אבטחת סייבר תעשייתיים המספקת כיסוי מלא של רשתות בקנה מידה גדול, ומציעה איכות מהשורה הראשונה עבור ניטור רשת, גילוי נכסים, עמידה בדרישות רגולוציה, גישה מרחוק ואבטחת מכשירי IoT.SCADAfence, שצוינה כ-Cool Vendor בידי גרטנר ב-2020, מספקת אבטחה פרואקטיבית ונראות לכמה מרשתות ה-OT המורכבות בעולם, כולל מתקן הייצור הגדול ביותר באירופה. SCADAfence מאפשרת לארגונים הפועלים בתחום התשתיות הקריטיות, בייצור וניהול בתעשיית ניהול המבנים לפעול בצורה מאובטחת, אמינה ויעילה. למידע נוסף, בקרו באתר שלנו, עיין בבלוג שלנו או עקבו אחרינו בלינקדאין:.

ליצירת קשר:

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of SCADAfence
matt@gregoryfca.com
610-228-2123

מקור: SCADAfence

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Fluence מודיעה על תמחור של הנפקה ראשונית לציבור
Fluence, ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לאחסון אנרגיה ויישומים דיגיטליים לאנרגיות מתחדשות ואחסון, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית לציבור של 31,000,000 מניות של המניות הרגילות שלה מסדרה A במחיר לציבור של 28.00 דולר למניה. מניות מסדרה A צפויות להתחיל להיסחר בשוק הבחירה העולמי של נאסד"ק ב-28 באוקטובר 2021, תחת הסימול "FLNC".

עלית קפיטל ושות' רושמת "תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030" כסימן מסחרי רשמי של מימון בבריטניה
ד"ר פייסל ח'זאאל, יו"ר עלית קפיטל ושות' בע"מ (Elite Capital & Co. Limited), הודיע היום כי ה-15 באוקטובר 2021 הוא יום משמעותי עבור עלית קפיטל ושות', שכן שני אירועים חשובים התרחשו בתאריך זה.

ארגון WEA לקידום יזמות נשית מכריז על שותפות עם רשת נשות העסקים של חבר העמים הבריטי כדי לקדם שינוי עבור נשים יזמיות ב -54 מדינות
ארגון WEA לקידום יזמות נשית, יוזמה אסטרטגית רבת שותפים, הוקמה על ידי חמש סוכנויות או"ם וחברת מרי קיי בע"מ, מאחד כיום כוחות עם רשת נשות העסקים של חבר העמים הבריטי (CBWN) כדי להעצים ולתמוך ביזמות נשים חסרות שירות ברחבי 54 המדינות של חבר העמים.

קבוצת קורטק מכריזה על קידומם של חברי צוות מפתח
The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, שמחה להכריז על קידומם של ד"ר מישל טוקארז לסגנית הנשיא של שותפויות וחדשנות וד"ר ראמז אלגמאל למנהל הטכנולוגיה הראשי.

אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה מבוססת בקמרון
Andersen Global - אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם שיתוף פעולה של חברת Phoenix Advisory Limited שבסיסה בקמרון.

חברת קרבונמטה מחקר בע"מ, חברה בת של CoroWare, ממנה חברי דירקטוריון
המייסדים מביאים עשרות שנים של הנהלה ניהולית וטכנולוגית

Riskified Ltd. תדווח על התוצאות הכספיות של הרבעון השלישי ביום שלישי, 16 בנובמבר
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי של 2021 לפני פתיחת השוק ב-16 בנובמבר 2021. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקרET (14:30 שעון ישראל) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

מחקר עולמי ראשון אי פעם על גיוון בחינוך לניהול תארים מתקדמים שופך אור על פערים בגזע ובמגדר
הדו"ח מוצא השתתפות גבוהה יותר של אפרו-אמריקאים בבתי ספר לעסקים בארה"ב מאשר עמיתיהם הלבנים בעוד שנשים ברחבי העולם טרם מיוצגות כראוי, במיוחד באירופה

Expereo קיבלה אישור 5G מ-Cradlepoint עבור התמחות בסניפים ארגוניים
Expereo, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטרנט, מיטוב SD-WAN, SASE וגישה לענן במודל מנוהל, גאה להכריז היום כי קיבלה אישור 5G עבור התמחות בסניפים ארגוניים מ-Cradlepoint, המובילה העולמית בפתרונות קצה עבור רשתות LTE ו-5G המסופקות באמצעות ענן.

Crocus Technology מרחיבה את סל חיישני הזרם המבודדים בדיוק גבוה על פני טווחי טמפרטורת התעשייה והרכב
משפחת CT425 של מוצריXtremeSense® TMR מציעה חישת זרם מבודדת ברמת דיוק גבוהה עם דחיית שדה משותף ברוחב פס של 1 מגה-הרץ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI