דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Upfield מכריזה על התחייבויות להפחית את הרעב העולמי על ידי תמיכה בחקלאים קטנים
Upfield מכריזה על התחייבויות להפחית את הרעב העולמי על ידי תמיכה בחקלאים קטנים
חיים נוי 24/09/21 |  צפיות: 248

Upfield מכריזה על התחייבויות להפחית את הרעב העולמי על ידי תמיכה בחקלאים קטנים

במקביל, חברת המזון הצמחית הגדולה בעולם משיקה את דו"ח ה-ESG הראשון שלה

אמסטרדם, 23 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

לקראת פסגת מערכות המזון של האו"ם בניו יורק, Upfield, היצרנית המובילה בעולם של חמאות על בסיס צמחי, מרגרינות, קרמים וגבינות, הודיעה על מחויבותה לשפר את פרנסתם של 140,000 חקלאים קטנים ויזמים מבוססי צמחים. כחלק ממחויבות זו, Upfield הפכה לחתומה על שבועת אפס רעב, בהובלת הברית העולמית לשיפור התזונה (GAIN). התחייבות מתואמת זו של המגזר הפרטי נועדה להתמודד עם משבר הרעב העולמי, שלצערנו עולה ללא הפוגה עם עד 811 מיליון איש רעבים בעולם ב-2020 – כלומר אחד מכל עשרה אנשים הסובלים משום שלא הייתה להם גישה לצורך בסיסי ביותר ולצדק הבסיסי ביותר של מזון. משבר הבריאות COVID-19 החמיר עוד יותר את המצב.

כחלק מהתחייבויותיה, Upfield משקיעה בשני פרויקטים בקניה הכפרית – תוך התמקדות בשרשראות האספקה של בוטנים וקנולה (לפתית). פרויקטים אלה תומכים בשאיפה של התחייבות אפס רעב; כדי למגר את הרעב העולמי עד 2030.

בהתייחסו למחויבות של Upfield להתחייבות אפס רעב, דיוויד היינס, מנכ"ל Upfield Groupאמר, "שינוי מערכות מזון חיוני כדי להשיג ביטחון תזונתי, לשפר את התזונה ולשים דיאטות בריאות בהישג יד של כל. ב-Upfield, אנו מאמינים כי מעבר קולקטיבי לתזונה צמחונית יותר הוא השינוי הדרוש לנו כדי להשיג טרנספורמציה במערכת המזון ולשפר את הגישה למזון מזין במחיר סביר. לכן דו"ח ה-ESG החדש שלנו מתייחס לאזורים שבהם אנו מאמינים שנוכל להשפיע הכי הרבה, בקצב."

הגדלת החוסן של שרשראות האספקה של קנולה

Upfield מרחיבה את תמיכתה במחזיקים קטנים קנייתים מקומיים בכך שהיא מסייעת להם לגדל קנולה כיבול סיבובי, מה שמגדיל את הכנסותיהם ומשפר את החוסן של שרשראות האספקה שלהם. הפרויקט גדל מ-500 חקלאים ב-2015 ל-7,500 חקלאים כיום והוא עדיין מתרחב. הפרויקט כולל תוכנית הכשרה לחקלאים בחקלאות חכמה אקלימית כדי להבטיח את פרנסתם בתוך האתגר של התחממות כדור הארץ. שמן קנולה הוא מרכיב מרכזי בממרח Blue Band™של Upfield. נכון לעכשיו, 80% משמן הקנולה במרווחי Blue Band של Upfield במזרח אפריקה מגיע מיוזמת המקור המקומית הזו, ול- Upfield יש מטרה להשיג 100% בשנת 2023.

תמיכה בחקלאים לגידול בוטנים באיכות גבוהה

Upfield תומכת ב- NAFAKA, שיתוף פעולה חקלאי קנייתי, המספק מקור הכנסה חדש בגידול בוטנים ומסייע לספק את המשאבים הדרושים לגידול בוטנים באיכות גבוהה בהצלחה. בקניה, בעיה נפוצה עם גידול בוטנים היא Aflatoxins, אשר יכול לפגוע בתפוקת בוטנים. Upfield פועלת כדי לספק תעריף מוזל עבור תשומות חקלאיות הדרושות כדי להשיג שרשראות אספקה ללא אפלטוקסין ומבטיחה הכנסה במיקור בוטנים לחקלאים הקטנים המעורבים. הבוטנים האיכותיים המיוצרים על ידי קואופרטיב NAFAKA ישמשו ב- Blue Band™ של Upfield בחמאת בוטנים, אשר פופולרי בקניה ובשווקים אחרים במזרח אפריקה.

שני הפרויקטים מהווים חלק מאסטרטגיית ה-ESG הרחבה יותר של Upfield, המתארת חבילה של יוזמות ויעדים אחרים שנועדו לתמוך במעבר בר-קיימא ל"עתיד טוב יותר המבוסס על צמחים", במטרה:

*עידוד 1 מיליארד אנשים אשר בוחרים מוצרים טעימים על בסיס צמחי על ידי התחייבות להניע אימוץ על בסיס צמחי באמצעות השקעה במותגים תכליתיים, חדשנות, טבעיות והרחבת קטגוריה.

*השפעה חיובית על חייהם של 200 מיליון בני אדם על ידי אספקת מוצרים בריאים, זולים ונגישים יותר, שוות ערך, אם לא טובים יותר מעמיתיהם החלביים הן בטעם והן בביצועים.

*שיפור 140,000 פרנסה והגעה ל-5 מיליון שפים על ידי התחייבות לתוכניות, מענקים ויוזמות שיתמכו בהם כדי להתקדם לעבר עתיד על בסיס צמחי.

*להשיג "טוב יותר מאפס נטו" עד 2050 ולהתחייב ל- 95% מהאריזות שלנו להיות נקיות מפלסטיק עד 2030, כמו גם לחיזוי אחראי של 100% מהמרכיבים שלנו ללא בירוא יערות או ניצול.

אתם יכולים לקרוא עוד על ההתחייבויות של Upfield כאן: www.upfield.com/purpose\

הערות לעורכים:

אודות Upfield

ב-Upfield, אנו הופכים אנשים לבריאים ומאושרים יותר עם מוצרי תזונה טעימים ומבוססים על צמחים שטובים יותר לכדור הארץ. כחברה גלובלית מבוססת צמחים, Upfield היא היצרנית #1 של ממרחים וגבינות על בסיס צמחי עם יותר מ -100 מותגים, כולל מותגים אייקוניים כמו FLORA, RAMA, BLUEBAND, PROACTIV, BECEL, I CAN’T BELIEVE IT’S NOT BUTTER, COUNTRY CROCK, ו- VIOLIFE. עם המטה באמסטרדם, אנו מוכרים את המוצרים שלנו ביותר מ-95 מדינות ויש לנו 14 אתרי ייצור ברחבי העולם. החברה מעסיקה למעלה מ-4,200 שותפים. מאז 1871, אנחנו הסמכות בקטגוריית הממרחים שנותנת לנו ניסיון, ידע והשראה שאין שני להם. אנו מתמקדים בהובלה בעידן חדש זה המתמקד באספקת מוצרים בריאים יותר טעימים, באיכות מעולה ועוזרים לנו להגשים את החזון שלנו ליצירת "עתיד טוב יותר המבוסס על צמחים". לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט שלנו www.Upfield.com.

על ההתחייבות

התחייבות המגזר הפרטי אפס רעב היא פלטפורמה מרובת בעלי עניין של שיתוף פעולה ופעולה עם מטרה אחת של סיום הרעב לטוב. היא כוללת עסקים הנתמכים על ידי החברה האזרחית, ממשלות מדינה חברות וארגונים בינלאומיים. כל אחד מהשחקנים מספק התחייבות במסגרת הארגון שלו. האופי הגמיש וההתנדבותי של ההתחייבות הוא כוחה שכן הוא יוצר פלטפורמה לשיתוף פעולה עבור שחקנים שלא בהכרח היו עובדים יחד בעבר.

1 State of Food Security and Nutrition in the World (SOFI 2021) report

לפרטים נוספים:

Susannah Moore

Upfield Europe BV

07909686870

susannah.moore@upfield.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Fluence מודיעה על תמחור של הנפקה ראשונית לציבור
Fluence, ספקית מובילה של מוצרים ושירותים לאחסון אנרגיה ויישומים דיגיטליים לאנרגיות מתחדשות ואחסון, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית לציבור של 31,000,000 מניות של המניות הרגילות שלה מסדרה A במחיר לציבור של 28.00 דולר למניה. מניות מסדרה A צפויות להתחיל להיסחר בשוק הבחירה העולמי של נאסד"ק ב-28 באוקטובר 2021, תחת הסימול "FLNC".

עלית קפיטל ושות' רושמת "תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030" כסימן מסחרי רשמי של מימון בבריטניה
ד"ר פייסל ח'זאאל, יו"ר עלית קפיטל ושות' בע"מ (Elite Capital & Co. Limited), הודיע היום כי ה-15 באוקטובר 2021 הוא יום משמעותי עבור עלית קפיטל ושות', שכן שני אירועים חשובים התרחשו בתאריך זה.

ארגון WEA לקידום יזמות נשית מכריז על שותפות עם רשת נשות העסקים של חבר העמים הבריטי כדי לקדם שינוי עבור נשים יזמיות ב -54 מדינות
ארגון WEA לקידום יזמות נשית, יוזמה אסטרטגית רבת שותפים, הוקמה על ידי חמש סוכנויות או"ם וחברת מרי קיי בע"מ, מאחד כיום כוחות עם רשת נשות העסקים של חבר העמים הבריטי (CBWN) כדי להעצים ולתמוך ביזמות נשים חסרות שירות ברחבי 54 המדינות של חבר העמים.

קבוצת קורטק מכריזה על קידומם של חברי צוות מפתח
The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי סיליקון מהונדס ותצוגות נפח תלת – ממדיות, שמחה להכריז על קידומם של ד"ר מישל טוקארז לסגנית הנשיא של שותפויות וחדשנות וד"ר ראמז אלגמאל למנהל הטכנולוגיה הראשי.

אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית עם חברת שיתוף פעולה מבוססת בקמרון
Andersen Global - אנדרסן גלובל משפרת את הפלטפורמה האפריקנית שלה עם שיתוף פעולה של חברת Phoenix Advisory Limited שבסיסה בקמרון.

חברת קרבונמטה מחקר בע"מ, חברה בת של CoroWare, ממנה חברי דירקטוריון
המייסדים מביאים עשרות שנים של הנהלה ניהולית וטכנולוגית

Riskified Ltd. תדווח על התוצאות הכספיות של הרבעון השלישי ביום שלישי, 16 בנובמבר
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון השלישי של 2021 לפני פתיחת השוק ב-16 בנובמבר 2021. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקרET (14:30 שעון ישראל) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

מחקר עולמי ראשון אי פעם על גיוון בחינוך לניהול תארים מתקדמים שופך אור על פערים בגזע ובמגדר
הדו"ח מוצא השתתפות גבוהה יותר של אפרו-אמריקאים בבתי ספר לעסקים בארה"ב מאשר עמיתיהם הלבנים בעוד שנשים ברחבי העולם טרם מיוצגות כראוי, במיוחד באירופה

Expereo קיבלה אישור 5G מ-Cradlepoint עבור התמחות בסניפים ארגוניים
Expereo, ספקית גלובלית מובילה של פתרונות אינטרנט, מיטוב SD-WAN, SASE וגישה לענן במודל מנוהל, גאה להכריז היום כי קיבלה אישור 5G עבור התמחות בסניפים ארגוניים מ-Cradlepoint, המובילה העולמית בפתרונות קצה עבור רשתות LTE ו-5G המסופקות באמצעות ענן.

Crocus Technology מרחיבה את סל חיישני הזרם המבודדים בדיוק גבוה על פני טווחי טמפרטורת התעשייה והרכב
משפחת CT425 של מוצריXtremeSense® TMR מציעה חישת זרם מבודדת ברמת דיוק גבוהה עם דחיית שדה משותף ברוחב פס של 1 מגה-הרץ
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI