דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mattermost משיקה פתרונות חדשים לניהול פרוייקטים וזרימת עבודה עבור מפתחים
Mattermost משיקה פתרונות חדשים לניהול פרוייקטים וזרימת עבודה עבור מפתחים
חיים נוי 14/10/21 |  צפיות: 331

Mattermost משיקה פתרונות חדשים לניהול פרוייקטים וזרימת עבודה עבור מפתחים

פלטפורמת שיתוף הפעולה בקוד פתוח מספקת חלופות לכלים כמו Slack, Trello ו-Notion כדי לסייע לצוותי מו"פ לשפר את הפרודוקטיביות ולהאיץ את התפעול הדיגיטלי

פאלו אלטו, קליפורניה, 13 באוקטובר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Mattermost Inc הודיעה היום על מספר תוספות חדשות לפרויקט הקוד הפתוח שלה ב KubeCon® + CloudNativeCon North America 2021 השקה ושילוב של פתרונות ניהול פרויקטים וזרימות עבודה מודרניים בפלטפורמת שיתוף הפעולה הפופולרית שלה למפתחים. Mattermost, שנבנתה עבור צוותים טכניים, מספקת כעת חלופות גמישות לכלים כמו Slack®, Trello® ו- Notion®באמצעות פלטפורמה מאוחדת להגברת שיתוף הפעולה והפרודוקטיביות במגוון רחב של תהליכי פיתוח תוכנה - החל מתכנון ספרינט וניהול שחרור ועד לרזולוציה של אירועים ורטרוספקטיבות.

עם מודעות מוגברת סביב הדחיפות לשיתוף פעולה מרחוק ומודרניזציה של תהליכים ארגוניים, מפתחים התבקשו יותר ויותר לעקוף תהליכים שבירים, מחסור בכישרונות וסיכוני אבטחה כדי לספק ביצועים, חדשנות ופעולות דיגיטליות בקנה מידה גדול. העדכון החדש ביותר לפלטפורמת הליבה של Mattermost מדגיש את המורכבות של יעדים מדהימים אלה ואת הצורך בפתרונות דינמיים המעצימים את צוותי המו"פ עם אוטונומיה, גמישות ואבטחה.

השקת פתרונות הפרויקט וניהול זרימת העבודה המודרניים של Mattermost משקפת גם את התפתחות החברה מעבר להעברת מסרים מאובטחת כדי לאפשר יישור צוות וזריזות תפעולית במקרי שימוש מתוחכמים של מו"פ. שלא כמו מוצרי שיתוף פעולה כלליים, פלטפורמת Mattermost מאפשרת כעת למפתחים לתרום ישירות לפתרונות שלה ולהתאים אישית את חללי העבודה שלהם כדי להתאים את עצמם לתהליכי הצוות המועדפים עליהם. Mattermost מספק גם לצוותים את האפשרות לפרוס באופן מקומי או במופע ענן מאובטח. הדבר מעניק לחברות שליטה רבה יותר על הנתונים שלהן ומסייע להן לעמוד בתקני אבטחה ותאימות לפרטיות מחמירים, כגון אלה שנמצאו ב- HIPAA, FINRA, GDPR, ריבונות נתונים ספציפית למדינה ודרישות רגולטוריות אחרות.

"כאשר ארגונים מנווטים את המעבר לפעולות דיגיטליות תמידיות, צוותים שמיישרים ביעילות את האנשים, הכלים והתהליכים שלהם בכל שלב של מחזור החיים של הפיתוח מגדילים את המהירות שלהם, משפרים את המסירה ומשיגים יתרון אסטרטגי", אמר איאן טיין, מייסד שותף ומנכ"ל Mattermost. "כאשר מפתחים מדווחים כי כמעט 40% משבוע העבודה שלהם מבוזבז עקב פיצול כלים, משימות ידניות, זרימות עבודה שבירות, אירועים והפסקות חשמל המשפיעים על השירות, אנו רואים הזדמנות אדירה לעזור לכל צוות מו"פ בעולם לשפר את הפעילות והפרודוקטיביות שלו עם פתרונות שיתוף פעולה שנבנו במיוחד עבור האופן שבו הם עובדים".

Mattermost, שנוסדה בשנת 2016, מפעילה מעל 800,000 חללי עבודה של מפתחים ברחבי העולם ויש לה קהילה של יותר מ-4,000 תורמי קוד פתוח אשר עדכנו את הפלטפורמה יותר מ-30,000 פעמים מאז השקתה הראשונית. ההנפקות המסחריות של Mattermost משמשות למעלה מ-800 ארגונים, כולל הפרלמנט האירופי, נאס"א, נאסד"ק, סמסונג, SAP, חיל האוויר האמריקני ו-Wealthfront.

"Mattermost היה יעיל באופן בלתי נתפס עבור החברה שלנו וממשיך לעלות על הציפיות עם כל מהדורה חדשה", אמר דניאל גובר, מנהל מערכת IT עבור Crossover Health. "הפלטפורמה עוזרת לנו להבטיח שאנחנו נשארים תואמי HIPAA תוך מתן אפשרות לרופאים שלנו לשתף פעולה ביעילות ובצורה חלקה".

"מהירות מפתחים חיונית יותר ויותר להנעת הפעילות הדיגיטלית והמודרניזציה ברחבי הארגון", אמר פול נאשוואטי, אנליסט בכיר בקבוצת האסטרטגיה הארגונית. "Mattermost מסייעת לעמוד בדרישה זו באמצעות פלטפורמת שיתוף פעולה שמפחיתה את החלפת ההקשר ומספקת ניראות ושליטה בזרימת העבודה של המפתח ובצרף הכלים".

עדכון זה לפלטפורמת Mattermost זמין כעת לכל המשתמשים וכולל ניווט משופר וכלי שיתוף פעולה משולבים היטב מרובים, כולל:

ערוצים: הבסיס של פלטפורמת Mattermost, ערוצים מביאים את כל התקשורת של הצוות שלך למקום אחד, כך שיש לך נראות ושליטה מלאה. ערוצים מגיעים עם תכונות של העברת הודעות צוות, שיחות ועידה ושיתוף קבצים מעבר לשיתוף פעולה לשימוש כללי, כולל פקודות קו נטוי, הדגשת תחביר קוד, עיצוב Markdown עשיר, מקטעי קוד ואינטגרציות בוטים.

מדריך: ספרי מהלכים הם זרימות עבודה שנקבעו המייעלות תהליכים מורכבים וחוזרים. ספרי מהלכים פועלים זה לצד זה עם ערוצים והופכים כל תהליך מובנה לניתן לחזרה וצפוי באמצעות רשימות פעולות לביצוע, גורמים מפעילים, אוטומציה ושילובי כלים. שיפור מתמשך מובנה בכל ספר מהלכים עם למידה ורטרוספקטיבות.

לוחות: לוחות הם פתרונות לניהול משימות ופרויקטים בסגנון Kanban עם משימות מוגדרות בבירור, בעלים, רשימות פעולות לביצוע ומועדי יעד. לוחות מסייעים לצוותים להגביר את השקיפות ולשמור על כל המשאבים זמינים, כולל מסמכים, תמונות וקישורים, ומשמשים כדי לסייע לצוותים להשיג אבני דרך של פרויקט ולנהל פרויקטים ופעילויות בכל גודל.

חיבורים: חיבורים הם אינטגרציות והרחבות עם כלים מובילים למפתחים, כולל GitHub®, ג'נקינס®, Circle CI®, GitLab®, Jira®, PagerDuty® ו- ServiceNow® . חיבורים מאפשרים למפתחים להפוך כל ערוץ ל- CLI באמצעות פקודות מוכללות או מותאמות אישית כדי לבצע פעולות ישירות, כגון פרסום בערוצים, האזנה להודעות חדשות עם webhooks נכנסים ויוצאים. מפתחים יכולים לבנות חיבורים באמצעות אפליקציות מותאמות אישית, ממשקי API פתוחים, תוספים ו- webhooks. מסגרת היישומים של Mattermost מאפשרת למפתחים להגדיר הרחבות אינטראקטיביות מותאמות אישית התומכות בלקוחות אינטרנט, מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים ללא שינויים. ניתן לכתוב אפליקציות בכל שפה, לפרוס בכל שרת HTTP או לארח כפונקציית AWS Lambda.

פקדים: פקדים מספקים הגנה נרחבת על נתונים, פיקוח על מידע, גילוי אלקטרוני, תמיכה בארכיון מידע ארגוני וניהול זהות/גישה. פקדים מעניקים למנהלי מערכת את היכולת להגדיר הרשאות פרטניות לשליטה בגישה לנתונים רגישים וניתן להתאים אותם אישית כדי לעמוד בדרישות התאימות הספציפיות שלך עם שמירה על נתונים מגורענים עדינים, יומני ביקורת, היכולת לאחסן בארכיון וליוצא רשומות באופן תיכנותי, ושילוב עםGlobal Relayו- Smarsh/Actiance לצורך תאימות, אחסון בארכיון וניתוח. אפשרויות פריסה זמינות בסביבות ענן לפני-תשלום או מאובטחות כדי לעמוד בדרישות המחמירות של GDPR, AICPA, CCPA, FINRA, HIPAA ועוד.

כדי ללמוד עוד על פלטפורמת שיתוף הפעולה למפתחים של Mattermost, אתם יכולים למצוא את הצוות בביתן #S12 ב- KubeCon + CloudNativeCon North America 2021, או בקרו בבלוג של Mattermost.

אודות Mattermost

Mattermostהיא פלטפורמת קוד פתוח לשיתוף פעולה מאובטח לאורך כל מחזור החיים של פיתוח התוכנה. מאות אלפי מפתחים ברחבי העולם סומכים על Mattermost כדי להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם על ידי שילוב של תקשורת צוות, משימות וניהול פרויקטים, ותזמור זרימת עבודה לפלטפורמה מאוחדת לפיתוח תוכנה זריזה.

פלטפורמת הקוד הפתוח של Mattermost, שנוסדה בשנת 2016, מפעילה למעלה מ-800,000 סביבות עבודה ברחבי העולם בתמיכתם של יותר מ-4,000 תורמים מכל קהילת המפתחים. החברה משרתת מעל 800 לקוחות, כולל הפרלמנט האירופי, נאס"א, נאסד"ק, סמסונג, סאפ, חיל האוויר האמריקני ו- Wealthfront, והיא מגובה על ידי משקיעים ברמה עולמית כולל באטרי ונצ'רס, רדפוינט, S28 Capital, YC Continuity. למידע נוסף, בקרו באתר www.mattermost.com

Mattermost והלוגו של Mattermost הם סימנים מסחריים רשומים שלMattermost, Inc. . כל סימני המסחר האחרים הם רכושם של בעליהם המתאימים.

קשרי מדיה:

Jeff Benanto

Mattermost

5083619001

jeff.benanto@mattermost.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Square, Inc. משנה את שמה ל- Block
השינוי מבדיל את המותג סקוור, שנבנה עבור עסקי המוכר, לבין הישות הארגונית

תרו ממנה מנהל כספים ראשי חדש
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) ("תרו") הודיעה היום על המינוי של ויליאם ג'יי קוט לסגן נשיא, מנהל כספים ראשי ומנהל חשבונאות ראשי, בתוקף מהיום.

Sophi.io זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021
Sophi.io, ערכת כלי המיכון, המיטוב והחיזוי מבוסס הבינה המלאכותית של גלוב אנד מייל, זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021 בקטגוריית Best Paid Media Strategy עבור Sophi Dynamic Paywall, מנוע חומת התשלום בעל יכולת ההתאמה האישית בזמן אמת שלה.

חברת Luxury Portfolio International (LPI) מוציאה את דו"ח מצב הנדל"ן היוקרתיים לשנת 2022
חברת Luxury Portfolio International® (LPI), רשת סוכנויות נדל"ן יוקרה לדיור, המובילה בעולם, שמחה לחלוק את תוצאות דו"ח מצב הנדל"ן היוקרה שלה לשנת 2022 (SOLRE). המחקר כולל נתונים מיחידים בטווח ההכנסה העליון (5%-1%) ב-20 מדינות, ומקיף קשת רחבה של סוגיות מכריעות בשוק נדל"ן הדיור היוקרה.

אמזון משקיעה ב-274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם, מוסיפה 18 פרויקטים חדשים באירופה ובארה"ב
אמזון (נאסד"ק: AMZN) הודיעה היום על 18 פרויקטים חדשים של אנרגיה סולארית ומונעת ברוח ברחבי ארה"ב, פינלנד, גרמניה, איטליה, ספרד ובריטניה, בהיקף של 5.6 ג'יגה-ואט (GW) של קיבולת שנרכשה עד כה בשנת 2021. לאמזון יש כיום 274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם והיא בדרך להספק של 100% מפעילותה העסקית באנרגיה מתחדשת עד 2025 – חמש שנים מוקדם יותר מההתחייבות המקורית שלה ב-2030.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הבוליביאני
Andersen Global מרחיבה את הכיסוי שלה באמריקה הלטינית באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם מרד עורכי הדין Indacochea & Asociados (IA) שבסיסו בבוליביה.

Eagle Eye Networks חוזה מגמות מפתח בתחום המעקב באמצעות וידאו בשנת 2022
עסקים פונים לשימוש במעקב באמצעות וידאו כדי שיעזור להם להסתגל ולשגשג למצב של שיבושים מתמשכים ושינויים בסביבה העסקית

ריסקיפייד תשתתף בכנס הטכנולוגיה, המדיה והטלקומוניקציה העולמית הקרוב של ברקליס 2021
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה כי היא תשתתף בדיון בצ'אט לצד האח ותארח פגישות אחד על אחד עם משקיעים בוועידת ברקליס העולמית לטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה.

InVeris Training Solutions חושפת את SRCE™ - מערכת הכשרה מהפכנית, מבוססת מציאות רבודה
InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience או Source), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה

Todos Medical מתקשרת בהסכם מחייב לרכישת כל הנכסים הביולוגיים והקניין הרוחני הקשורים ל-3CL פרוטאז מ-NLC Pharma
החברה תקים חברה בת בבעלות רוב, 3CL Sciences, ישות המתמקדת בפיתוח של תרופות אנטי-ויראליות אגנוסטיות לקוביד-19 כגון Tollovir המשתמשות ב- 3CL protease related IP · ד"ר דורית ארד, חוקרת ביולוגיה חלוצית האחראית לגילוי מעכבי פרוטאז 3CL טבעיים , תתמנה למנהלת המדעית הראשית של 3CL Sciences
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI