דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים עלית קפיטל ושות' רושמת "תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030" כסימן מסחרי רשמי של מימון בבריטניה
עלית קפיטל ושות' רושמת "תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030" כסימן מסחרי רשמי של מימון בבריטניה
חיים נוי 27/10/21 |  צפיות: 238

עלית קפיטל ושות' רושמת "תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030" כסימן מסחרי רשמי של מימון בבריטניה

לונדון, בריטניה, 27 באוקטובר 2021, (ACCESSWIRE):

ד"ר פייסל ח'זאאל, יו"ר עלית קפיטל ושות' בע"מ (Elite Capital & Co. Limited), הודיע היום כי ה-15 באוקטובר 2021 הוא יום משמעותי עבור עלית קפיטל ושות', שכן שני אירועים חשובים התרחשו בתאריך זה.

ראשית, משרד הקניין הרוחני בבריטניה אישר והנפיק תעודת רישום עבור הסימן המסחרי 'תוכנית מימון עתידי ממשלתי 2030' עם אישור מספר UK00003650455.

"רישום 'תוכנית מימון עתידית ממשלתית 2030' כסימן מסחרי רשמי הוא אירוע ייחודי עבור עלית קפיטל ושות' בשל חשיבותה של תוכנית מימון זו, המספקת שירותים ופתרונות פיננסיים ייחודיים ורחבי היקף לממשלות ברחבי העולם. במסגרת תוכנית זו עלית קפיטל ושות' ותיקיה הממשלתיים חותמים על הסכמים עם הממשלה לתמיכה בפרויקטים הלאומיים של המדינה, על ידי מתן 80% מצרכי המימון של פרויקטים לאומיים אלה מבלי להכביד על משרד האוצר בהלוואות ריבוניות. בתמורה, הממשלה מכריזה על הפרויקטים על בסיס הצעת מחיר על ידי הזמנת כל החברות המקומיות והקונסורציה הבינלאומית, להציע את יתרת פעילויות הפרויקט כולל 20% מימון, בנייה ופעולות פרויקטים, ובכך להבטיח הגינות, שוויון ושקיפות בהתאם לכללים, לתקנות ולחוקים החלים במדינה המתאימה" אמר ד"ר פייסל ח'זאל.

שנית, מר ג'ורג' מת'ארו, נשיא ומנכ"ל עלית קפיטל ושות', הודיע כי ב -15 באוקטובר 2021 החברה זכתה בתעודת ISO 37001:2016לניהול נגד שוחד, בנוסף לתעודת ISO 9001:2015לניהול איכות (QMS) בו עלית קפיטל ושות' בע"מ החזיקה בחמש השנים האחרונות.

"תעודת ISO 9001:2015לניהול איכות משקפת את רמת השירות שאנו מציעים לכלל לקוחותינו, הן ברמת הממשלה והן במגזר הפרטי המסחרי והתעשייתי. הוספת תעודת ISO 37001:2016 למניעת שוחד לכישורים שלנו במסגרת ניהול פיננסי, ייעוץ ומימון, הופכת אותנו לחברה החזקה והמאובטחת ביותר שממשלות יכולות לעבוד איתה עבור כל עסקה פיננסית. בהתאם לכך, עלית קפיטל ושות' תהיה כפופה לסקירה פיננסית רבעונית, כמו גם סקירה פיננסית שנתית מקיפה החל מה-1 בנובמבר 2021, בהיותה אחת המערכות הפיננסיות הקשוחות והשקופות ביותר", אמר מר ג'ורג' מת'ארו.

עלית קפיטל ושות' בע"מ היא חברה פרטית מוגבלת המספקת שירותים הקשורים לפרויקטים לרבות ניהול, ייעוץ ומימון, במיוחד עבור פרויקטים גדולים בתחום התשתיות והמסחר.

איש העסקים הכוויתי ד"ר פייסל ח'זאאל ומר ג'ורג' מת'ארו סיכם את הצהרתם באומרו כי "הצמיחה של החברה פירושה שאנו עובדים עם מספר גדל והולך של מדינות, ומצפים לחתימה על הסכמים חדשים עם קבלני EPC בינלאומיים בסין ובבריטניה לפרויקטים גדולים בעתיד".

אנשי קשר

Government Future Financing 2030 Program
Elite Capital & Co. Limited
33 St. James Square
London, SW1Y4JS
United Kingdom

Telephone: +44 (0) 203 709 5060
SWIFT Code: ELCTGB21
Website: ec.uk.com

מקור: Elite Capital & Co. Limited

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Square, Inc. משנה את שמה ל- Block
השינוי מבדיל את המותג סקוור, שנבנה עבור עסקי המוכר, לבין הישות הארגונית

תרו ממנה מנהל כספים ראשי חדש
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) ("תרו") הודיעה היום על המינוי של ויליאם ג'יי קוט לסגן נשיא, מנהל כספים ראשי ומנהל חשבונאות ראשי, בתוקף מהיום.

Sophi.io זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021
Sophi.io, ערכת כלי המיכון, המיטוב והחיזוי מבוסס הבינה המלאכותית של גלוב אנד מייל, זכתה ב-Digital Media Awards Worldwide של WAN-IFRA לשנת 2021 בקטגוריית Best Paid Media Strategy עבור Sophi Dynamic Paywall, מנוע חומת התשלום בעל יכולת ההתאמה האישית בזמן אמת שלה.

חברת Luxury Portfolio International (LPI) מוציאה את דו"ח מצב הנדל"ן היוקרתיים לשנת 2022
חברת Luxury Portfolio International® (LPI), רשת סוכנויות נדל"ן יוקרה לדיור, המובילה בעולם, שמחה לחלוק את תוצאות דו"ח מצב הנדל"ן היוקרה שלה לשנת 2022 (SOLRE). המחקר כולל נתונים מיחידים בטווח ההכנסה העליון (5%-1%) ב-20 מדינות, ומקיף קשת רחבה של סוגיות מכריעות בשוק נדל"ן הדיור היוקרה.

אמזון משקיעה ב-274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם, מוסיפה 18 פרויקטים חדשים באירופה ובארה"ב
אמזון (נאסד"ק: AMZN) הודיעה היום על 18 פרויקטים חדשים של אנרגיה סולארית ומונעת ברוח ברחבי ארה"ב, פינלנד, גרמניה, איטליה, ספרד ובריטניה, בהיקף של 5.6 ג'יגה-ואט (GW) של קיבולת שנרכשה עד כה בשנת 2021. לאמזון יש כיום 274 פרויקטים של אנרגיה מתחדשת ברחבי העולם והיא בדרך להספק של 100% מפעילותה העסקית באנרגיה מתחדשת עד 2025 – חמש שנים מוקדם יותר מההתחייבות המקורית שלה ב-2030.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הבוליביאני
Andersen Global מרחיבה את הכיסוי שלה באמריקה הלטינית באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם מרד עורכי הדין Indacochea & Asociados (IA) שבסיסו בבוליביה.

Eagle Eye Networks חוזה מגמות מפתח בתחום המעקב באמצעות וידאו בשנת 2022
עסקים פונים לשימוש במעקב באמצעות וידאו כדי שיעזור להם להסתגל ולשגשג למצב של שיבושים מתמשכים ושינויים בסביבה העסקית

ריסקיפייד תשתתף בכנס הטכנולוגיה, המדיה והטלקומוניקציה העולמית הקרוב של ברקליס 2021
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה כי היא תשתתף בדיון בצ'אט לצד האח ותארח פגישות אחד על אחד עם משקיעים בוועידת ברקליס העולמית לטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה.

InVeris Training Solutions חושפת את SRCE™ - מערכת הכשרה מהפכנית, מבוססת מציאות רבודה
InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience או Source), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה

Todos Medical מתקשרת בהסכם מחייב לרכישת כל הנכסים הביולוגיים והקניין הרוחני הקשורים ל-3CL פרוטאז מ-NLC Pharma
החברה תקים חברה בת בבעלות רוב, 3CL Sciences, ישות המתמקדת בפיתוח של תרופות אנטי-ויראליות אגנוסטיות לקוביד-19 כגון Tollovir המשתמשות ב- 3CL protease related IP · ד"ר דורית ארד, חוקרת ביולוגיה חלוצית האחראית לגילוי מעכבי פרוטאז 3CL טבעיים , תתמנה למנהלת המדעית הראשית של 3CL Sciences
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI