דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית
גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית
חיים נוי 23/11/21 |  צפיות: 151

גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics מכינה ארגונים לגל הבא באנליטיקה עסקית

Pyramid 2020.20 מספקת יכולות אינטואיטיביות וחכמות והיא מעוצבת כדי להגיע למרב הביצועים והאימוץ

לונדון וניו יורק ותל אביב, 23 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

גרסה חדשה של Decision Intelligence Platform מבית Pyramid Analytics מתייחסת באופן ייחודי לצורך שזוהה בידי אנליסטים משפיעים בתעשיית הטכנולוגיה לפתרונות אנליטיקה ובינה עסקית (ABI) שיכולים לתמוך בקבלת החלטות מונעת נתונים מורכבים יותר ויותר בזמן אמת באמצעות ביג דטה. סקר של גרטנר שנערך לאחרונה בקרב מנהלי עסקים מצא שיותר ממחצית מהנשאלים (65%) מאמינים שההחלטות שקיבלו מורכבות יותר מאשר לפני שנתיים, בעוד ש-53% אמרו שיש יותר לחץ להצדיק או להסביר את החלטותיהם.

שירות עצמי נשלט המאפשר לכל המשתמשים בארגון ליהנות מקבלת החלטות מונעת נתונים, תגובה לשאילתות בזמן אמת שאינה מגבילה את הפרודוקטיביות של עובדים מרחוק, ומגוון רחב של אפשרויות ויזואליזציה המספקות בהירות ויכולת לביטוי עצמי הם רק חלק מה שמייחד את Decision Intelligence Platform של Pyramid Analytics ממערכות בינה עסקית (BI) מדור קודם וכלים שולחניים עם תפקודיות מוגבלת. Pyramid היא פלטפורמה אחודה להכנת נתונים, אנליטיקה עסקי ומדע נתונים שמייתרת את הצורך במספר כלים שמגיעים עם עלויות ומורכבות גבוהות יותר.

נקודות מפתח

· תכונות חכמות ואינטואיטיביות מביאות לכל מקבלי ההחלטות את העוצמה של לימוד מכונה ואנליטיקה המאופשרים באמצעות בינה מלאכותית.

· תכונות ביצועים ואבטחה חדשות משפרות את הפרודוקטיביות של עובדים מרוחקים עם זמני גישה מהירים עוד יותר לנתונים ושאילתות. הגדרות ניהול הנתונים וציות לרגולציות שנמתחות על פני עשרות אלפי משתמשים ומגנים על הנתונים הארגוניים.

· תכונת הסברה בשפה טבעית ובהקשר המתאים משתמשת בבינה מלאכותית כדי לתמוך בחקירה וניסויים אנושיים כדי להשיג תובנות מעמיקות יותר.

· מנוע שאילתות ישיר של PYRANA ניגש לנתונים היכן שהם מאוחסנים ומספק תשובות במהירויות ששאילתות לבסיס נתונים בזיכרון אינן יכולות לספק, תוך ביטול סיכוני האבטחה של הורדת נתונים למחשבים שולחניים.

· הזמינו הדגמה עכשיו.

גרטנר מעריכה שכשליש מכל הארגונים הגדולים יעסיקו אנליסטים שיתמחו בקבלת החלטות חכמה, כולל בניית מודלים להחלטות, כבר בשנת 2023. Pyramid Analytics ממוקמת בצורה הטובה ביותר להיות הזרז להתפתחות זו בקרב ארגונים בינוניים וגדולים. רבים מלקוחותיה בנו תהליכי החלטה, שכרו מנתחי נתונים ומדעני נתונים, והביאו את הכוח של ABI לכל מקבל החלטות בארגונים שלהם.

VentureBeat דיווחה כי "גרטנר סימנה את קבלת ההחלטות החכמה (DI) כדרך חדשה עבור ארגונים לנצל נתונים בתנועה מהירה וסביבות משתנות במהירות כדי להשיג יתרון תחרותי. DI עוסק בעצמו באופן ייעודי בדרך בה מתקבלות החלטות וכיצד יש להעריך ולשפר את התוצאות בהתבסס על משוב משתמשים ומערכי נתונים אחרים. גרטנר אומרת שהטכנולוגיה הזו תהיה בשימוש בשליש מכל הארגונים הגדולים בתוך שנתיים".

בגרטנר כותבים כי "קבלת החלטות חכמה היא גישה מעשית לשיפור קבלת ההחלטות הארגונית. היא הופכת כל החלטה למודל של תהליכים, תוך שימוש במודיעין עסקי ואנליטיקה כדי ליידע, ללמוד ולחדד החלטות".

ציטטות של לקוחות

מנהל תוכנית בינה עסקית, תעשיית הבריאות, ארגון בשווי של למעלה מ-30 מיליארד דולר: "היכולות של הפתרון של Pyramid הציגו ביצועים טובים מול כל המתחרים והן מספקות פלטפורמת בינה עסקית מלאה שעליה ניתן לספק את שירות הבינה העסקית שלנו למשתמשים העסקיים. Pyramid אינטואיטיבית ומאפשרת למשתמשים עסקיים בכל היכולות הטכניות לקבל ערך מהמוצר ומהנתונים שהוא מעמיד לרשותם".

מנהל בכיר, פרויקטי בינה עסקית, תעשיית הקמעונאות, ארגון בשווי של 1-3 מיליארד דולר: "Pyramid אפשרה לנו להאיץ את הזמן לערך עם דיווח מהיר יותר. כעת אנו מספקים תובנות מבוססות תפקידים ממקור נתונים יחיד. אנו מספקים אנליטיקה ריכוזית מסביבות היברידיות. היכולת של Pyramid להתחבר לכל מקור נתונים כמעט ואז לשלב אותם למודל נתונים אחד יוצרת הזדמנויות לחדש עם מקורות נתונים חדשים".

ציטוט מנהלים

· עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף, Pyramid Analytics: "לגרום למורכב להיראות פשוט זה דבר מאתגר מאוד, אבל זה חיוני כדי ליצור פלטפורמת קבלת החלטות חכמה משולבת המאפשרת לכל המשתמשים להשתמש בכל הנתונים הזמינים להם כדי לשפר את אנליטיקת הנתונים שלהם. צוות ההנדסה של Pyramid עמד באתגר זה עם טכנולוגיית אנליטיקה ובינה עסקית רבת עוצמה המתאימה לתמוך במגוון רחב של תרחישי שימוש ומספר רב של משתמשי קצה במספר תפקידים, וללא פשרות".

אודות פירמיד אנליטיקס

פלטפורמת בינת ההחלטות של Pyramid Analyticsמאפשרת לארגונים בכל תעשייה למקסם את ערך הנתונים על-ידי איחוד הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדעי הנתונים בתשתית אחת של ניתוח ובינה עסקית (ABI). Pyramid משלבת ביצועים של ניתוח חיזוי מתקדם עם ממשק משתמש אינטואיטיבי והנחיות של בינה מלאכותית הפועלת ישירות על מחסנית טכנולוגיית הנתונים שלך, ללא קשר לגודל ולקנה מידה. זה אומר שכולם, ממדעני נתונים ועד למשתמשים עסקיים לא טכניים, מקבלים את חווית המשתמש שהם צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת: גישה בזמן אמת בשירות עצמי לנתונים מהימנים, דוחות מותאמים ובהקשר המתאים ואנליטיקה אינטראקטיבית שמובילה לפעולה. תזמנו הדגמה.

אפשרויות פריסה גמישות כוללות ענן מקומי, ענן, רב ענן וענן היברידי, כולל Kubernetes עבור מחשוב אלסטי אמיתי בפלטפורמות כולל AWS, Azure, Google (GCP), תשתית הענן של אורקל ו- RedHat OpenShift.

לפירמיד אנליטיקס משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, ביניהם אמסטרדם, לונדון, ניו יורק (מטה ארה"ב) ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

פלטפורמת המודיעין של החלטות הפירמיד. דעו מה הלאה.

אנשי קשר

Chas Kielt
Vice President of Corporate Communications and Product Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

מקור: Pyramid Analytics

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו
חושפת יוזמה חדשה לניהול ביצועים בהודו, מוקד התהליכים העולמי

ביקורת: פנתר כפול - דרמה חברתית סוחפת על תנועת הפנתרים השחורים והיו"ר שהיה סוכן משטרה מושתל - תיאטרון בית ליסין
28/11/21 | תיאטרון
"פנתר כפול" העולה בתיאטרון בית ליסין – היא הצגה נוקבת ומרגשת, סוחפת ומותחת על תנועת הפנתרים השחורים במלאת 50 שנה להקמתה ועל יו"ר התנועה שהיה בעצם סוכן משטרה סמוי . המחזה נכתב בידי יואב שוטן-גושן בהשראת תולדות תנועת המחאה החברתית שהגיעה בסופו של דבר לכנסת ועל פעילותה והיא שזורה בשמות ובאירועים אמיתיים, אם כי המחזה נותן דרור גם לגיבורים דמיוניים ולתרחישים שלא התרחשו , אך מעניקים נופך דרמטי ותיאטרלי .

אסטרה משיקה מסילת EarthWork שתשפיע באופן חיובי על שמישותם של מסילות הרכבת
טכנולוגיית New EarthWork מביתASTERRA תוצג בכנס RailLive! במדריד, ספרד, בין התאריכים 30 בנובמבר – 1 בדצמבר 2021. אסטרה מיועדת להציג את הפרויקט החדשני הראשון באירוע, וזאת תחת הכותרת, "מתי יופיע כשל המדרונות הבא?"

אסטרה משיקה מסילת EarthWork שתשפיע באופן חיובי על שמישותם של מסילות הרכבת
טכנולוגיית New EarthWork מביתASTERRA תוצג בכנס RailLive! במדריד, ספרד, בין התאריכים 30 בנובמבר – 1 בדצמבר 2021. אסטרה מיועדת להציג את הפרויקט החדשני הראשון באירוע, וזאת תחת הכותרת, "מתי יופיע כשל המדרונות הבא?"

ZOVOO ערכה כנס מפיצים, ויצרה סנסציה צבעונית בתעשיית האטומיזציה
ZOVOO, כוח חדשה ומוביל בתעשיית האטומיזציה, קיימה את כנס המפיצים שלה לשנת 2021 באופן מקוון. בכנס השתתפו מפיצים מארצות הברית, בריטניה, צרפת ומדינות אחרות. בינתיים, ZOVOO גם הציגה לציבור לראשונה את סדרת המוצרים החד פעמיים שפיתחה, DRAGBAR. סדרה זו משכה תשומת לב רבה ממפיצים ברחבי העולם.

רוזן, היועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Silverback Therapeutics, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– SBTX
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מזכיר לרוכשי ניירות הערך של Silverback Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: SBTX): (1) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף שהונפקו בקשר להנפקה הראשונית לציבור של החברה ביום 3 בדצמבר 2020 ("IPO"); ו/או (2) בין ה-3 בדצמבר 2020 ל-10 בספטמבר 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-4 בינואר 2022.

Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
בהתאם לסעיף 15 לחוק מ-2 במאי 2007 על שקיפות בעלי מניות גדולים, Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: (NYXH מפרסמת את המידע הבא בעקבות מימוש זכויות ההצבעה והנפקת מניות חדשות.

אזהרת הון עצמי: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים ב- Peloton Interactive, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTON
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Peloton Interactive, Inc. (נאסד"ק: (PTON בין התאריכים 9 בדצמבר 2020 עד 4 בנובמבר 2021, כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.

רוזן, חברה מכובדת ומובילה, מעודדת משקיעים ב- StoneCo Ltd. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– STNE
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של StoneCo Ltd. (נאסד"ק: STNE) בין התאריכים 11 במרץ 2021 ל- 16 בנובמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.

רוזן, חברה מובילה, ותיקה ובעלת דירוג, מעודדת משקיעים ב- Lightspeed Commerce Inc. f/k/a Lightspeed POS Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– LSPD
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעיםמודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Lightspeed Commerce Inc. f/k/a Lightspeed POS Inc. (NYSE: LSPD) בין התאריכים 11 בספטמבר 2020 ל- 28 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI