דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים חברת Salehiya, שחקנית מובילה בשוק שירותי הבריאות הסעודי, משלבת לראשונה פתרון סולארי בר-קיימא מרכזי במרכז התפוצה הרחבה של שירותי הבריאות האיכותי ביותר
חברת Salehiya, שחקנית מובילה בשוק שירותי הבריאות הסעודי, משלבת לראשונה פתרון סולארי בר-קיימא מרכזי במרכז התפוצה הרחבה של שירותי הבריאות האיכותי ביותר
חיים נוי 25/11/21 |  צפיות: 129

 

חברת Salehiya, שחקנית מובילה בשוק שירותי הבריאות הסעודי, משלבת לראשונה פתרון סולארי בר-קיימא מרכזי במרכז התפוצה הרחבה של שירותי הבריאות האיכותי ביותר והתואם את התוצר המקומי הגולמי

אל-צאלחיה

חברת Salehiya, שחקנית מובילה בשוק שירותי הבריאות הסעודי, משלבת לראשונה פתרון סולארי בר-קיימא מרכזי במרכז התפוצה הרחבה של שירותי הבריאות האיכותי ביותר והתואם את התוצר המקומי הגולמי

אל-צאלחיה

חברת Salehiya, שחקנית מובילה בשוק שירותי הבריאות הסעודי, משלבת לראשונה פתרון סולארי בר-קיימא מרכזי במרכז התפוצה הרחבה של שירותי הבריאות האיכותי ביותר והתואם את התוצר המקומי הגולמי

ריאד, ערב הסעודית, 23 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE):

בהתאם לכוונתה לשפר את חוויית שירותי הבריאות באזור, חברת Salehiya מסמנת ציון דרך נוסף במסגרת המאמצים הללו, תוך חתימה על הסכם עם חברת SAFEER להתקנת מערכת סולרית 1.2MWp על הגג, במתחם מרכז תפוצת שירותי הבריאות הרחבה בריאד.

חברת Selehiya Logistics נותנת מענה לכל קשת הצרכים הלוגיסטיים הנוגעים לשירותי בריאות, לרבות עיצוב וביצוע פתרונות מותאמים אישית, מנוטרים דיגיטלית וחדשניים. מרכז ההפצה של החברה בריאד ימוקם בפאתיה הדרומיים של העיר, עם מערכת שרשרת קרה מתקדמת, אשר תעניק שירותי ניראות וניטור לאורך כל שלב, בכדי לעמוד בצרכיהן הייחודיים של חברות תרופות ושירותי בריאות ברחבי העולם.

שילובה של מערכת אנרגיה סולרית במרכז ההפצה של החברה בריאד יבטיח גישה משתלמת לחשמל, אשר תאפשר השקעה מחדש של החסכונות לצורך תמיכה במסלולי בריאות בעדיפות גבוהה, ובד בבד, צמצום פליטת הפחמן וקידום מטרות פיתוח בר-קיימא.

המערכת תייצר כ-GWh 50 אנרגיה נקיה ב-25 השנים הבאות ותקזז כמעט 35,000 טונות פליטות פחמן דו-חמצני, וזאת בהקבלה לנסיעה של 140 מיליון קילומטרים, מרחק שנוסע אדם ממוצע או יותר מ-580,000נבטי עצים הגדלים במשך עשור.

תכנון ובניית מערכת האנרגיה הסולרית תבוצע על ידי חברת SAFEER, יוזמה משותפת לחברות TotalEnergies ו-Altaaqa (חברה השייכת לקבוצת Zahid).

בתגובה לפרויקט, ד"ר סעוד אל-עשאיווי, סגן נשיא לעניינים ממשלתיים וליחסי ציבור בחברת Salehiya אמר, "המעבר לאנרגיה ירוקה במרכז ההפצה החדש שלנו בריאד נובע מאחד מערכי הליבה שלנו בחברה. אנו מאמינים בחשיבה חדשנית ובהעמדת ההשקפה ודרך העבודה שלנו למבחן. חלק גדול מהשאיפה שלנו לשדרג את חוויית שירותי הבריאות שלנו היא לחדש ולשפר את המתקנים הלוגיסטיים שלנו. טכנולוגיית הכוח הסולרי לא רק שתסייע בצמצום עקבות הפחמן, אלא גם תאפשר את תפעולו של מרכז ההפצה המעולה שלנו על מנת לשלוח ציוד רפואי  ותרופות ברמה עולמית בצורה חלקה, ללקוחותינו בממלכה".

פרנסואה גאנו, מנכ"ל חברת SAFEER, אמר: "חברת SAFEER מאושרת לתמוך במעבר לאנרגיה ירוקה מצד חברת Salehiya, ספקית מובילה של שירותי בריאות. נפגין את מחויבותנו למצוינות בפרויקט תובעני מאוד, בהתאם לחזון 2030 הנועז של הממלכה".

אודות Salehiya

חברת Salehiya הינה חברת הפצה מובילה בתחום שירותי הבריאות בערב הסעודית. החברה נוסדה בשנת 1964, עם חזון לחולל שינוי במתן שירותי הבריאות. החברה מהווה חלק בלתי נפרד בצמיחתה המהירה של תעשיית שירותי הבריאות בממלכה. באמצעות פתרונות שרשרת קרה חדשניים, דיגיטליים ומותאמים אישית, החברה ממשיכה לשדרג את מערך שירותי הבריאות בזכות התלקיט המגוון שלה, אשר כולל תרופות, ציוד רפואי, ציוד טיפול לחולים ולצרכנים, בריאות בעלי חיים ומומחיות לוגיסטית, במטרה לשפר את בריאותה ואת רווחתה של הקהילה כולה.

אודות SAFEER

תכנון ובניית מערכת האנרגיה הסולרית תבוצע על ידי חברת SAFEER, יוזמה משותפת לחברות TotalEnergies ו-Altaaqa (חברה השייכת לקבוצת Zahid), אשר מציעה ללקוחות תעשייתיים ומסחריים נתיב גישה לאנרגיה סולרית, באמצעות מודל ההחכרה. מטרתה של חברת SAFEER הינה להציע פתרונות אנרגיה סולרית משתלמים ומהימנים בממלכת ערב הסעודית וכן בממלכת בחריין.

בזכות התמחותה בהתקנות סולריות מסחריות ותעשייתיות, המיזם ממנף את גישתה של חברת TotalEnergies לכל שרשרת הערך הסולארית הפוטו-וולטאית ואת שני עשורים של חברת Altaaqa בתחום מתן פתרונות הפקת חשמל ומים עצמאית.

ליצירת קשר:

Zahra K. Alqatari
z.alqatari@salehiya.com
Marketing Communication Specialist

תמונות הנלוות להודעה זו זמינות ב:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/e911b0f2-054b-422b-80a7-f0e65d700c74
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/30fc9bb8-d706-488a-9f48-d6717fe0a174

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו
חושפת יוזמה חדשה לניהול ביצועים בהודו, מוקד התהליכים העולמי

ביקורת: פנתר כפול - דרמה חברתית סוחפת על תנועת הפנתרים השחורים והיו"ר שהיה סוכן משטרה מושתל - תיאטרון בית ליסין
28/11/21 | תיאטרון
"פנתר כפול" העולה בתיאטרון בית ליסין – היא הצגה נוקבת ומרגשת, סוחפת ומותחת על תנועת הפנתרים השחורים במלאת 50 שנה להקמתה ועל יו"ר התנועה שהיה בעצם סוכן משטרה סמוי . המחזה נכתב בידי יואב שוטן-גושן בהשראת תולדות תנועת המחאה החברתית שהגיעה בסופו של דבר לכנסת ועל פעילותה והיא שזורה בשמות ובאירועים אמיתיים, אם כי המחזה נותן דרור גם לגיבורים דמיוניים ולתרחישים שלא התרחשו , אך מעניקים נופך דרמטי ותיאטרלי .

אסטרה משיקה מסילת EarthWork שתשפיע באופן חיובי על שמישותם של מסילות הרכבת
טכנולוגיית New EarthWork מביתASTERRA תוצג בכנס RailLive! במדריד, ספרד, בין התאריכים 30 בנובמבר – 1 בדצמבר 2021. אסטרה מיועדת להציג את הפרויקט החדשני הראשון באירוע, וזאת תחת הכותרת, "מתי יופיע כשל המדרונות הבא?"

אסטרה משיקה מסילת EarthWork שתשפיע באופן חיובי על שמישותם של מסילות הרכבת
טכנולוגיית New EarthWork מביתASTERRA תוצג בכנס RailLive! במדריד, ספרד, בין התאריכים 30 בנובמבר – 1 בדצמבר 2021. אסטרה מיועדת להציג את הפרויקט החדשני הראשון באירוע, וזאת תחת הכותרת, "מתי יופיע כשל המדרונות הבא?"

ZOVOO ערכה כנס מפיצים, ויצרה סנסציה צבעונית בתעשיית האטומיזציה
ZOVOO, כוח חדשה ומוביל בתעשיית האטומיזציה, קיימה את כנס המפיצים שלה לשנת 2021 באופן מקוון. בכנס השתתפו מפיצים מארצות הברית, בריטניה, צרפת ומדינות אחרות. בינתיים, ZOVOO גם הציגה לציבור לראשונה את סדרת המוצרים החד פעמיים שפיתחה, DRAGBAR. סדרה זו משכה תשומת לב רבה ממפיצים ברחבי העולם.

רוזן, היועץ למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Silverback Therapeutics, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– SBTX
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מזכיר לרוכשי ניירות הערך של Silverback Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: SBTX): (1) בהתאם ו/או ניתן לעקוב אחר הצהרת הרישום והתשקיף שהונפקו בקשר להנפקה הראשונית לציבור של החברה ביום 3 בדצמבר 2020 ("IPO"); ו/או (2) בין ה-3 בדצמבר 2020 ל-10 בספטמבר 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-4 בינואר 2022.

Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
בהתאם לסעיף 15 לחוק מ-2 במאי 2007 על שקיפות בעלי מניות גדולים, Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: (NYXH מפרסמת את המידע הבא בעקבות מימוש זכויות ההצבעה והנפקת מניות חדשות.

אזהרת הון עצמי: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים ב- Peloton Interactive, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTON
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Peloton Interactive, Inc. (נאסד"ק: (PTON בין התאריכים 9 בדצמבר 2020 עד 4 בנובמבר 2021, כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.

רוזן, חברה מכובדת ומובילה, מעודדת משקיעים ב- StoneCo Ltd. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה על ידי המשרד– STNE
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של StoneCo Ltd. (נאסד"ק: STNE) בין התאריכים 11 במרץ 2021 ל- 16 בנובמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.

רוזן, חברה מובילה, ותיקה ובעלת דירוג, מעודדת משקיעים ב- Lightspeed Commerce Inc. f/k/a Lightspeed POS Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– LSPD
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעיםמודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Lightspeed Commerce Inc. f/k/a Lightspeed POS Inc. (NYSE: LSPD) בין התאריכים 11 בספטמבר 2020 ל- 28 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI