דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו
Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו
חיים נוי 29/11/21 |  צפיות: 346

 

Celonis מאיצה את המובילות שלה בכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו

חושפת יוזמה חדשה לניהול ביצועים בהודו, מוקד התהליכים העולמי

בנגלור, הודו, 29 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

Celonis, המובילה העולמית בניהול ביצועים, הודיעה כי תרחיב את פעילות כריית התהליכים וניהול הביצועים שלה להודו. Celonis מאמינה שההזדמנות עבור לקוחות, אינטגרטורי מערכות גלובליים (GSI), ספקי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO), יועצים ואנשי אקדמיה גדולה כמו המעבר משימוש בהתקנות מקומיות לענן.

כחלק מיוזמת ניהול הביצועים שלה בהודו, Celonis התחייבה להשקיע מעל 100 מיליון דולר בתעשיית התהליכים ההודית, והיא מצפה ליצור יותר מ-1,000 מקומות עבודה. ההתרחבות להודו מאפשרת למקצוענים ומומחים המובילים בעולם בתחום התהליכים העסקיים לבנות ערך של יותר ממיליארדים בתהליכי ביצועים חדשים, ללקוחות שלהם והן בתוך החברות שלהם עצמם. יוזמת ניהול הביצועים של Celonis הושקה במסיבת עיתונאים מרובת ימים ואירוע לאקו סיסטם של שותפיה בבנגלור, הודו.

ההזדמנות לכריית תהליכים וניהול ביצועים בהודו עצומה. כדי לספק סוג של הקשר, Everest Group מדווחת שלשוק ה-BPO בהודו לשירותים פיננסיים בלבד יש פוטנציאל לצמוח מ-18 מיליארד דולר ל-250 מיליארד דולר, והוא מייצג כיום כמעט מחצית משוק מיקור החוץ העולמי. ויותר מכך, IDC מעריכה כי שוק ה-IT והשירותים העסקיים ההודי1יגדל מ-7 מיליארד דולר ל-20 מיליארד דולר עד 2025.

"כריית תהליכים צריכה להיות הליבה של מאמצי ההמרה הדיגיטלית והיא יכולה למלא תפקיד קריטי בסיוע להגדלת קנה המידה, הזריזות, ולמימוש ערך עסקי גדול יותר", אמר אמארדיפ מודי, סגן נשיא Everest Group. "סביר להניח שהשותפים והלקוחות של Celonis בהודו יפיקו תועלת רבה מהסיוע של המרכז החדש, מהדרכות וקידום שיטות עבודה מומלצות לאזור. זה גם יעזור לנצל את בסיס הכישרונות הגדול של הודו כדי למלא את הביקוש , הגדל והולך במהירות, לכישורי כריית תהליכים ברחבי העולם".

"הודו היא ללא ספק מרכז כישרונות עולמי מוביל, ומעוז IT ותפעול עבור ארגונים ברשימת Global 2000", אמרה ריטיקה פלמינג, ראשת מחקר ב-HFS Research. "עם ההשקעה הזו, Celonis לוקחת את הטכנולוגיה שלה בדיוק לאן שהיא נחוצה. זה יקל על ספקי שירותים לפתח כוח אדם מיומן בנתונים ומציג הזדמנות לסטודנטים ויועצים הודים לעבוד עם טכנולוגיות של בינת תהליכים."

יוזמת ניהול הביצועים של Celonis בהודו תוכננה סביב שלושה עמודי תווך אסטרטגיים שיאפשרו לכל תעשיית התהליכים בהודו, ובסופו של דבר לכל חברה בכל המגזרים, לאמץ מיד את הטכנולוגיות החדישות ביותר לתוך פעילות הליבה שלה:

· ניהול ביצועים ללא מגבלות: עמוד התווך הראשון של יוזמה זו הוא השקת התוכניותCelonis Execution Management Without Limits ו-Celonis for BPO. תוכניות אלו, ראשונות בתעשייה, מאפשרות גישה בלתי מוגבלת לטכנולוגיות כריית התהליכים וניהול הביצועים של Celonis לכל BPO, GSI ומקצוען בתחום הייעוץ.

· האקדמיה של Celonis: עמוד התווך השני של יוזמה זו הוא לספק הכשרה בחינם וגישה לשיטות, התהליכים והתוכניות הטובות מסוגן לכריית תהליכים וניהול ביצועים עבור כל תעשיית ייעוץ התהליכים בהודו. Celonis מתכננת להכשיר בתחילה יותר מ-100,000 יועצים, סטודנטים ואנשי אקדמיה בהודו. תוכנית זו היא חלק מיוזמה גלובלית שבה Celonis תכשיר יותר ממיליון מומחים בכריית תהליכים וניהול ביצועים.

· מרכז המצוינות של Celonis: עמוד התווך השלישי הוא מרכז המצוינות החדש של Celonis (CoE) שיהווה חנות שמציעה הכל ללקוחות, שותפים ונותני שירותים בהודו. CoE ישלב תמיכה מאפשרת לשותפים, שירותים מקצועיים וייעוץ הוספת ערך ללקוחות, צוות הנדסת מוצר ייעודי וצוות תמיכה ללקוחות כדי לספק מומחיות וחדשנות מסביב לשעון.

"כל גל משמעותי של חדשנות בתהליכים, משרתי הלקוחות, דרך האינטרנט ועד הענן, עבר דרך הלב של תעשיית התהליכים העסקיים בהודו", אמר בסטיאן נומינאצ'ר, מנכ"ל משותף ומייסד שותף של Celonis. "Celonis מתכבדת לעזור להניע את השינוי אל הדור הבא במודרניזציה של התהליכים בהודו על ידי הטמעת טכנולוגיות כריית תהליכים וניהול ביצועים המתקדמות שלנו בחברות BPO, GCC, GSI וייעוץ המובילות בעולם".

אקו סיסטם השותפות של Celonis כבר כולל רבות מחברות הייעוץ המובילות, ספקי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים (BPO) וחברות ייעוץ ברחבי העולם, כגון Accenture, Cognizant, Deloitte, EY, Firstsource, HCL, IBM, Infosys, KPMG, PWC,TCS , Tech Mahindra, Wipro, WNS ועוד. כולן משתמשות ב-Celonis EMS כדי להפעיל יוזמות דיגיטליות ותהליכי המרה - עבור עצמן ועבור לקוחותיהן.

"Celonis הסירה את כל החסמים עבור כל האקו סיסטם של התהליכים בהודו כדי להכניס את המידע לעבודה וכדי לחמש חברות וארגונים בכל תעשייה עם מערכת ניהול הביצועים שלנו - שהלקוחות שלנו מכנים 'המוח התהליכי' של העסקים שלהם", אמר מאלהר קאמדר, מנהל לקוחות ראשי ב-Celonis ומנהל הפעילות בהודו. "Celonis פתחה במלואה את הפלטפורמה במטרה ליצור מיליארדים של ערך עבור משתמשים, ארגונים והחברה. אנו נרגשים להביא את הכוח של ביצוע נתונים לכל הלקוחות והשותפים שלנו בהודו".

"Celonis היא שותפת מפתח של Bosch ברחבי העולם. אנו עובדים יחד כדי להביא את היצע התוכנה וניתוח התהליכים שלנו לשלב הבא, הנדרש כדי לקדם את שאיפתנו להפוך לחברת AIoT מובילה מונעת נתונים", אמר ינס בוקהולט, סגן נשיא אזורי ב-Bosch. "אנו שמחים ש-Celonis ממשיכה את ההתרחבות הגלובלית שלה עם מרכז מצוינות חדש בהודו ואנו מצפים להמשיך לשתף פעולה ולמנף את Celonis כדי לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו. אנו מאמינים שזה יועיל באופן הדדי ל-Celonis וגם לצמיחת שוק ההודי".

ב-2021 World Tour הודיעה Celonis על סדרה של השקעות בכל אחד משלוש הדרישות המרכזיות ב-Execution Management System (EMS) של Celonis - נתונים, מודיעין ופעולה. זה כלל את רכישת טכנולוגיית הזרמת הנתונים בזמן אמת Lenses.io; את השקת Execution Graph של Celonis, המחבר בין אירועים מתהליכים שונים ברחבי החברה לזיהוי צווארי בקבוק; ואת השותפות המתוכננת שתגדיר את השוק עם ServiceNow.

"השוק ובסיס הכישרונות של הודו מייצגים הזדמנות שאין שניה לה לנצל את האימוץ העולמי של כריית תהליכים וניהול ביצועים בקנה מידה עצום", אמרה אניטה סקארייה ג'ורג', סגנית נשיא ומנהלת Celonis India. "כמו בכל תנועה, יש חברות שפורצות דרך ומזנקות מעל המתחרות, וכאלה שמוצאות את עצמן בקצה המצעד. Celonis תכשיר את הדור הבא של מנהלי ניהול ביצועים כדי ליישם נתונים, מודיעין ופעולה בכל תהליך, בכל עסק, בכל תעשייה".

אודות Celonis

Celonis עוזרת לארגונים לתפעל את הנתונים שלהם. עם העוצמה של כרייתה התהליכים מובילת השוק בליבתה, מערכת ניהול הביצועים של Celonis מספקת מערך יישומים, סטודיו למפתחים ויכולות של פלטפורמה למנהלי עסקים ומשתמשים כדי להוציא מהתמונה מיליארדים שאובדים בגין חוסר יעילות תאגידית, וכדי לספק חוויית לקוח טובה יותר, וכן ולהפחית את פליטת הפחמן. לסלוניס יש אלפי לקוחות גלובליים והיא ממוקמת במינכן, גרמניה וניו יורק, ארה"ב עם 16 משרדים ברחבי העולם.

© 2021 Celonis SE. כל הזכויות שמורות. Celonis ולוגו "טיפה" של Celonis הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של Celonis SE בגרמניה ובתחומי שיפוט אחרים. כל שמות המוצרים והחברות האחרים הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של בעליהם בהתאמה.

1tps://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prAP48371321

ליצירת קשר:

Isabell Horvath
VP Communications
i.horvath@celonis.com

מקור: Celonis

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
UAB מכריזה על ההשתלה הקלינית הראשונה של כליות חזיר בעריכת גנים לאדם עם מוות מוחי
*מחקר ראשון כזה על השתלת כליה חזיר לאדם באמצעות כליות מהונדסות גנטית עם 10 עריכות גנים מרכזיות שעשויות להפוך את הכליות מתאימות לשימוש טיפולי ישיר ברמה קלינית בבני אדם

Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי
המוביל הטכנולוגי הוותיק מצטרף ל-Transmit Security כדי לעזור לה להתמודד עם הזדמנויות שוק של 30 מיליארד דולר ולהעביר מהעולם את השימוש בסיסמאות

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-27 בינואר 2022
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2021 אחרי סגירת השוק ביום חמישי, ה-27 בינואר 2022.

Expereo משיקה את SD-WAN Gateways
מרחיבה את סל השירותים המנוהלים שלה

המערכת הרובוטית Versius אומצה לשימוש בהליכים אורולוגיים בפקיסטן
מכון סינדה לאורולוגיה והשתלות (SIUT) הוא בית החולים הראשון בפקיסטן שרכש את Versius כדי לבצע פרוצדורות אורולוגיות בנפח גבוה ב-SIUT משתמשים ב-Versius לטובת תכנית מרובת התמחויות, המתחילה בהליכים אורולוגיים ומאוחר יותר מתרחבת לכירורגיה כללית

בית הספר לניהול גלובלי ת'אנדבירד באוניברסיטת אריזונה מכריז על יוזמה גלובלית לחנך 100 מיליון לומדים עד 2030
בית הספר לניהול גלובלי Thunderbird, הבית מספר 1 בעולם של ללומדים לתואר שני בניהול באוניברסיטת מדינת אריזונה (ASU), שהוא המדורג מספר 1 לחדשנות בארה"ב, הודיע היום על יוזמה גלובלית חדשה טרנספורמטיבית לחנך ולהעצים 100 מיליון סטודנטים עד 2030. ההכרזה עולה בקנה אחד עם ישיבות מצב העולם של הפורום הכלכלי העולמי.

סוויג'ן משבחת את המסגרת הטכנולוגית החדשה של סטיביה על ידי הרשות הבינלאומית לבטיחות במזון
הגדרת דוגמה כללית לתקנים עבור מדינות

היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת

Taconic Biosciences מוסיפה מודל מערכת חיסון אנושית (HIS) חדש לפורטפוליו מחקר האימונו-אונקולוגי שלה
המודל החדש, huNOG-EXL EA, מרחיב באופן משמעותי את חלונות המחקר

אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בשוק האסייתי באמצעות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בסרי לנקה
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה בשוק האסייתי באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם Varners, אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים ביותר בסרי לנקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI