דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות
חיים נוי 18/01/22 |  צפיות: 250

OKX עוקפת את הבורסות הקריפטוגרפיות העולמיות ומתמקמת כשנייה בגודלה, והיא ממתגת עצמה מחדש כספקית שירותים חוצי פלטפורמות

המותג החדש OKX מחליף את OKEx, והוא מדגיש את חבילת מוצרי ההשקעות בקריפטוגרפיה, NFT ו-DeFi החזקה של הפלטפורמה

ויקטוריה, 18 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

OKX, שהפכה לאחרונה לבורסת המטבעות הקריפטוגרפים השנייה בגודלה בעולם לפי נפח מסחר בספוט, הכריזה היום על מיתוג מחדש של כלל החברה שמטרתו לשקף את הדינמיות והאימוץ המואץ של מטבעות קריפטוגרפים. OKX, שנוסדה ב-2017 כשירות למסחר במטבעות קריפטוגרפים, צברה מאז למעלה מ-20 מיליון משתמשים והרחיבה את חבילת מוצרי ההשקעה בנכסים דיגיטליים שלה כך שתכלול את OKX Earn, כלי שמאפשר להרוויח הכנסות קריפטוגרפיות פסיביות; שוק NFT ומרכז לגילוי יישומים מבוזרים; ולאחרונה, את MetaX, המצב המבוזר החדש של OKX המציע לוח מחוונים חוצה תחומים וארנק Web 3.0 עצמי לאחסון נכסים דיגיטליים, כולל NFT.

שינוי זה, כפי שהודגש על ידי החלפת שם החברה מ-OKEx ל-OKX, משקף את המספר ההולך וגדל של הזדמנויות ליצירת עושר שמציעה הפלטפורמה מעבר לבורסה בה משקיעים משתמשים כדי לסחור במאות נכסים דיגיטליים בשוקי הספוט, המרווחים והנגזרות.

כחלק מהמהלך, OKX הכריזה על משימתה "להסיר מחסומים ליצירת עושר על ידי מתן גישה לכל מה שמחכה לנו בעתיד המבוזר שלנו". משימה זו מדגישה את ההתפתחות המתמשכת של הפלטפורמה אל עבר ביזור, וזה כולל מתן אפשרות למשקיעים להחזיק בעצמם בנכסים הדיגיטליים שלהם. להבדיל מבורסות קריפטוגרפיות מרכזיות אחרות, OKX מחויבת להפחית בהדרגה את רמת המעורבות של החברה בפעילות המשתמשים, כשהמטרה הסופית היא לבטל לחלוטין את התיווך.

"OKX משתנה אל מעבר למודל החליפין הריכוזי הסטנדרטי כדי להעניק ללקוחותינו חווית מטבעות קריפטוגרפים מקצה לקצה", אמר ג'יי האו, מנכ"ל OKX. "והכי חשוב הוא שאנחנו עושים זאת תוך שמירה על עקרונות הליבה של המטבעות הקריפטוגרפים - ביזור ואוטונומיה. המטרה שלנו היא לתת ללקוחות את הכלים הדרושים להם כדי להרוויח, להעביר, ולבזבז את הונם בקלות ובבטחה, כראות עיניהם, ללא תיווך שלנו. הורדנו את ה-E מהשם שלנו כי אנחנו הרבה יותר מבורסה, בדיוק כמו שנכס קריפטוגרפי הוא הרבה יותר מנכס ספקולטיבי".

OKX, שמציעה רשימה של יותר מ-250 נכסים דיגיטליים, שמחזיקה זמן רב בדירוג מספר 1 בהיבט של נפחי המסחר בחוזים עתידיים במטבעות קריפטוגרפים, הפכה לאחרונה לפלטפורמת הספוט במטבעות קריפטוגרפים השנייה בגודלה בעולם. ב-2021 נפח המסחר הכולל בפלטפורמה, כולל מכשירי ספוט ונגזרות, צמח ביותר מ-700%, בעוד שמספר העסקאות שבוצעו בפלטפורמה גדל ביותר מ-480%. הימור, חיסכון והנפקות DeFi באמצעות OKX Earn הסתכמו ביותר מ-5.1 מיליארד דולר שהופקדו בידי משתמשים, ויצרו תשלומים של למעלה מ-314 מיליון דולר בהכנסה פסיבית בשנה האחרונה.

למידע נוסף, בקרו באתר OKX.com ועקבו אחר @OKXבטוויטר.

אודות OKX

OKX, שנוסדה ב-2017, היא בורסת ואקו סיסטם של מטבעות קריפטוגרפים מובילים בעולם. OKX אימצה באופן חדשני את טכנולוגיית הבלוקצ'יין כדי לעצב מחדש את האקו סיסטם הפיננסי, והיא מציעה כמה מהמוצרים, הפתרונות וכלי המסחר המגוונים והמתוחכמים ביותר בשוק. OKX היא זוכה לאמון של יותר מ-20 מיליון אנשים ב-180 אזורים ברחבי העולם, והמשימה שלה היא להסיר מחסומים ליצירת עושר על ידי מתן גישה לכל מה שהעתיד המבוזר טומן בחובו. עם המחויבות הבלתי מעורערת שלה לחדשנות, OKX רואה בעיני רוחה עולם של הכלה פיננסית לכולם באמצעות הכוח של הקריפטוגרפיה והמימון המבוזר.

ליצירת קשר:

Email: [email protected]
Olivia Capozzalo:
[email protected]
@oliviacap (Telegram)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זוכי אתגר מיליון הדולר Graph for All של TigerGraph הרשימו עם פתרונות חדשניים לבעיות גלובליות באמצעות שימוש בטכנולוגיית Graph
הפרויקטים המובילים מתייחסים לבריאות הנפש, תמיכה בפליטים, איתור פשע מאורגן, מאבק במידע מטעה גלובלי ועוד

Preql מגייסת 7 מיליון דולר לבניית עתיד טרנספורמציית הנתונים
Preql, פתרון המרת קוד ללא נתונים, הודיעה כי גייסה 7 מיליון דולר במימון סיד, בהובלת Bessemer Venture Partners בהשתתפות Felicis, ומייסדים מובילים באקו סיסטם של האנליטיקה ביניהם טיילור בראון מ-Fivetran, קינן רייס מ-Looker, טריסטן הנדי מ- Dbt Labs, אלדד פקאש מ-Firebolt ובן סטנסיל מ-Mode. הפלטפורמה של Preql מאפשרת למשתמשים עסקיים לסדר נתונים באופן מובנה לטובת דיווח מבלי לכתוב SQL או להסתמך על כישרון מתמחה בנתונים.

Dante Labs מדגישה את ההתקדמות בתוכנית פיתוח גילוי התרופות שלה, ומדגימה את הערך של נתונים גנומיים לגילוי תרופות
החברה מודיעה על מיתוג מחדש לדנטה גנומיקה כדי לשקף את מאמציה הגלובליים הרחבים יותר

סדרת נשיונל ג'יאוגרפיק החדשה סורקת אחר תשובות ומפנה זרקור להופעתו של KAUST כמרכז מחקר מדעי גלובלי
נשיונל ג'יאוגרפיק מפנה זרקור על אוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה (KAUST) של סעודיה ב- Chasing Answers , סדרה חדשה בת ארבעה חלקים שחוקרת את הופעתו של המוסד המבוסס על Thuwal כמרכז למחקר ופיתוח מדעי פורץ דרך באזור ובעולם. הסרט התיעודי, שהופק על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק, יוקרן בבכורה בנשיונל ג'יאוגרפיק (אנגלית) ובנשיונל ג'יאוגרפיק אבו דאבי (ערבית) ביום רביעי, ה-1 ביוני בשעה 21:00 KSA.

Pacific Green חתמה על הסכם רכישה עבור מערכת אחסון בסוללת אנרגיה של 99.98 מגה-וואט עבור פארק סוללת האנרגיה הראשון בבריטניה
Pacific Green Technologies, Inc. ((OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימת הסכם עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd כדי שזו תספק את מערכת אחסון סוללת אנרגיה BESS) עבור פארק סוללת האנרגיה בהספק של 99.98 מגה-וואט שהחברה מפתחת ב-Richborough Energy Park בקנט, אנגליה.

נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, יישא דברים בוועידת פורבס מתחת לגיל 30 EMEA
המגזין פורבס הודיע ​​ כי נשיא מדינת ישראל, יצחק הרצוג, ידבר בפני משתתפי כינוס הדגל שלו, מתחת לגיל 30 EMEA, שיתקיים בתל אביב ובירושלים בין התאריכים 29 במאי - 1 ביוני, 2022.

Linksys מביאה את ביצועי ה-WiFi הטובים ביותר לבית עם סדרה חדשה של פתרונות WiFi 6 Mesh במחירים נוחים
מערכות הערוץ הכפול העדכניות ביותר מספקות גישה אלחוטית מיטבית, מאובטחת ואמינה בכל הבית

עכשיו על מדפי החנויות: כתב העת Breakthrough Journal מפרסם את גיליון אביב 2022: "גיאופוליטיקה אקלימית"
לראשונה בתולדותיו בני העשור, כתב העת Breakthrough Journal עבר מהפך וכעת הוא נמצא על מדפים בארה"ב ובעולם, כולל בקנדה, אירופה והמזרח התיכון. הגיליון החדש, "גיאופוליטיקה אקלימית" (Climate Geopolitics), מתמקד באופן שבו מאמצי הפעולה האקלימיים העולמיים מפרקים לעתים קרובות בעיות גיאופוליטיות מההקשרים ההיסטוריים שלהן כדי להתאים אותם במסגרת של שינוי האקלים.

News Direct הופכת לפלטפורמת ה-Newswire הראשונה שמקבלת מטבעות קריפטו לתשלומים עבור שירות חדשות
הפלטפורמה להפצת הודעות לתקשורת ברחבי העולם מטעם חברות וארגונים - News Direct הופכת לפלטפורמת ה-Newswire הראשונה שמקבלת מטבעות קריפטו לתשלומים עבור שירות חדשות והפצת תוכן מתקדם כדי להצטרף לדבר הבא בתחום עסקאות פיננסיות

Bettcher Industries רוכשת ציוד אוטומטי לעיבוד חלבון של Frontmatec מ- Axcel
Bettcher Industries, יצרנית מובילה של ציוד לעיבוד חלבונים, הודיעה היום על חתימת הסכם סופי לפיו תרכוש את פרונטמאטק ("Frontmatec") מ-Axcel.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI