דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4
חיים נוי 20/01/22 |  צפיות: 239

היוזמה הכלכלית Seoul Spooning 2022 הוכרזה עבור MIR4

Seoul Spooning 2022 פותחה כדי ליצור יוזמה כלכלית חדשה עבור משחק התפקידים המקוון מרובה המשתתפים MIR4 שהיה ליצירת מופת

סאול, דרום קוריאה, 20 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Wemade Co., Ltd מכריזה על יוזמה כלכלית חדשה, Seoul Spooning 2022, שתשפר את ערך כלכלת הבלוקצ'יין ב-MIR4 באמצעות התרחבות כלכלית מתמשכת. דף טיזר, המתייחס ליוזמה, כבר הועלה.

Seoul Spooning 2022 היא הצעה תחיקתית שמטרתה להרחיב ולפתח את תפקודיות הבלוקצ'יין המשולבת ב-MIR4 גם למרחב של De-Fi. היא מכילה מספר שינויים במדיניות הכלכלית, כולל הצגת HYDRA - אסימון משחק חדש - והופעתו של פריט חדש בשם Septaria, בו יהיה צורך כדי לזקק את ה-HYDRA. כן תוצג תוכנית הימורים חדשה עבור ה-HYDRA.

HYDRA הוא מטבע עזר למשחק המבוסס על DRACO, והוא מושג באמצעות סינתזה של 20 יחידות DRACO באמצעות Septaria (אותו ניתן להשיג ב-Sanctuary of Hydra ב-MIR4). על כל 100,000 אסימוני HYDRA שמזקקים, העלות של השימוש ב-Septarium לזיקוק HYDRA גדלה באחד, לכן כדאי להתחיל בזיקוק HYDRA מוקדם ככל האפשר במטרה להשיג יתרון.

ויותר מכך, HYDRA יכול לשמש לאינטראקציה עם משחקים אחרים בפלטפורמה של WEMIX. ככל שהאקו סיסטם של פלטפורמת WEMIX מתפתח, השימוש, ההמרה והקישוריות של HYDRA יתרחבו בהדרגה וימלאו תפקיד חשוב יותר כאסימון ממשלתי עבור כלכלת האסימונים של MIR4.

Wemade תמשיך להכין מערכות שונות שיאפשרו לשחקנים ליהנות מכלכלה מתקדמת יותר ב-MIR4.MIR4הפך לתופעה עולמית בתחום המשחקים עם יישום טכנולוגיית הבלוקצ'יין במשחק מקוון שמצליח מסחרית. הסינרגיה שנוצרה מהשילוב של משחק עשוי היטב וכלכלה אוטונומית ומבוזרת סללה את הדרך של MIR4 להפוך לאחד ממשחקי 'שחק כדי להרוויח' הראשונים בעולם.

*אירוע Seoul Spooning 2022 של MIR4- יוטיוב: https://youtu.be/mYG1a3gpW8c

גלריית תמונות / מולטימדיה זמינים כאן: https://www.businesswire.com/news/home/52564986/en

מולטימדיה:

Photo

Seoul Spooning 2022 פותח כדי להקים יוזמה כלכלית חדשה עבור MIR4 (גרפיקה: Business Wire)

Logo

ליצירת קשר:

Wemade Co., Ltd. (112040: KOSDAQ)
Yeonghyun Lee, PR Manager
[email protected]

מקור: Wemade Co., Ltd.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים

פרינטק וסנטריטי חתמו על שיתוף פעולה על מנת לספק יכולות ניטור וניהול מתקדמים לציוד קצה
שיתוף הפעולה יאפשר מתן שירותים מתקדמים ושיפור היעילות ללקוחות בענפי הבנקאות, הקמעונאות והמזון המהיר

בסיס הסוחרים המגוון של Riskified היו המנוע לצמיחה של 20% בנפח הסחורה ברוטו וצמיחה של 15% בהכנסות ברבעון הראשון של 2022
Riskified Ltd (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול סיכונים המאפשרת מסחר אלקטרוני ללא חיכוכים, הודיעה על תוצאות פיננסיות לשלושת החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2022. החברה תערוך שיחת משקיעים כדי לדון בתוצאות אלו היום ב- 8:30 בבוקר שעון מזרח ארצות הברית.

המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה"ב וחברת ANANDA SCIENTIFIC INC מודיעים על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול במחלת PTSD
האוניברסיטה של המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה וחברת ANANDA Scientific Inc מודיעים על שיתוף פעולה בניסוי קליני חדש לחקר הטיפול בחולים מבוגרים הסובלים מהפרעות פוסט טראומטיות (PTSD).

מסגרת רגולטורית לסיגריות אלקטרוניות חיוניות בשווקים המרוקאיים והאלג'יריים בשכיחות העישון צפויה לעלות באופן משמעותי עד 2025
סיגריות אלקטרוניות הן חלופה טובה יותר לסיגריות דליקות; עם זאת, הרשויות חייבות להבטיח שלצרכנים בוגרים תהיה גישה למוצרים איכותיים המאושרים ומופצים באופן חוקי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI