דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי
Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי
חיים נוי 21/01/22 |  צפיות: 299

Transmit Security בונה מומנטום עם מינוי המפתח של כריס פיק למנהל השיווק הראשי

המוביל הטכנולוגי הוותיק מצטרף ל-Transmit Security כדי לעזור לה להתמודד עם הזדמנויות שוק של 30 מיליארד דולר ולהעביר מהעולם את השימוש בסיסמאות

תל אביב ובוסטון, 20 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Transmit Security, החברה שמאחורי Identity Experience™ המציעה אימות ללא שימוש בסיסמה, הודיעה כי מינתה את כריס פיק למנהל השיווק החדש שלה. פיק מצטרף ל-Transmit Security בתקופה של מומנטום משמעותי וצמיחה מהירה. פיק יבנה ויהיה אחראי לשיווק רב לאומי, ויוביל את הביצוע של אסטרטגיה ליצירת קטגוריה חדשה לגמרי באבטחת סייבר, תוך מינוף הניסיון שלו ב-Apptio ו-Tanium, בהן עזר להגדיר מחדש את קטגוריות השוק שלהן.

החדשות הללו מתבססות על המומנטום האחרון בחברה, כולל מינוי מנהל בכיר נוסף בחודש שעבר בדמות כריס קאדארס כמנהל הכנסות ראשי. Transmit Security גם גייסה לאחרונה מימון בשיעור של 543 מיליון דולר בסבב של סדרה A, וזהו הגיוס הגדול ביותר אי פעם בתולדות אבטחת הסייבר. לחברה מספר פטנטים הקשורים לאימות ביומטרי ואבטחה, שפותחו על ידי כישרונות ההנדסה המובילים בעולם. כיום יותר מ-115 מיליון אנשים משתמשים בטכנולוגיה שפותחה על ידי Transmit Security עבור לקוחותיה הארגוניים בפיננסים, קמעונאות ותעשיות גדולות אחרות.

המינוי של פיק משקף הזדמנות שוק מסיבית. המגיפה אילצה מיליוני אנשים להסתמך על מגוון רחב יותר של טכנולוגיות חיוניות כדי לנהל את חייהם באינטרנט, החל מפגישות עם רופאים ומטפלים, דרך קניית מזון וסחורות וכלה בניהול כספים אישי. ככל שאיומי האבטחה מתרבים, ההימור גבוה יותר בהתחשב בנפח ורגישות המידע האישי המועבר באינטרנט. אבל בעוד שכמעט כל היבט של השירותים הדיגיטליים של היום נועד להתמודד עם ביקוש צרכני מוגבר, כמעט כל השירותים עדיין מסתמכים על סיסמאות, טכנולוגיה בת 60 שנה שתוכננה הרבה לפני שהאינטרנט של ימינו היה קיים.

"השנה אנחנו עושים מהלכים משמעותיים מאוד כחברה, כי אנחנו משנים סטטוס קוו ששלט בתחום קריטי של הטכנולוגיה במשך עשרות שנים", אמר ראקש לונקאר, נשיא ומייסד שותף, Transmit Security. "לכריס יש ניסיון מובחן בהתמודדות עם בעיות עצומות ובלתי פתירות בטכנולוגיה, ואסטרטגיות השיווק שלו הן חדשניות ומשפיעות על ארגונים גדולים. אנחנו נמצאים במשימה לשדרוג האבטחה והחוויות המקוונות של מיליוני, ובקרוב מיליארדי, אנשים על ידי מעבר לעתיד שהוא מעבר לסיסמאות".

לאחרונה שימש פיק כמנהל שיווק ראשי בחברת Tanium, חברת אבטחת סייבר שמוערכת לאחרונה ביותר מ-9 מיליארד דולר במונחים ציבוריים. לפני Tanium, פיק כיהן במשך 9 שנים כמנהל שיווק ב-Apptio, חברה שהובילה את הקטגוריה 'ניהול עסקים טכנולוגי' בשוק הטכנולוגיה הארגונית, שהיא עזרה להגדיר.

"סיסמאות הן החולייה החלשה ביותר בשירותים מקוונים. האם אי פעם הסכמנו לסבול כל טכנולוגיה אחרת שמשחקת תפקיד כה קריטי באבטחת חיי היומיום שלנו באינטרנט, אבל כזו שהיא לגמרי לא בטוחה, לא נוחה ומיושנת?" אמר פיק. "אנשים משתמשים בסיסמאות חוזרות, שוכחים אותן, בוחרים סיסמאות חלשות וכותבים אותן על ערמות של פתקיות. הגיע הזמן שנעביר את כל התעשייה אל מעבר לבעיית השימשו בסיסמאות. הצטרפתי ל-Transmit Security כי יש לה את הצוות, החזון והמשאבים העצומים לעשות זאת".

פיק ממוקם בסיאטל, ויעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות ההנהלה שלו בבוסטון, במטה החברה בצפון אמריקה ומחוצה לה.

אודות Transmit Security

Transmit Security נמצאת במשימה לחולל מהפכה בשוק חוויית הזהות. החל מכניסה מזוהה, עד אימות ועד להרשאה חכמה, ללקוחות ולכוח העבודה כאחד ובכל ערוץ, הטכנולוגיה שלנו מפחיתה את כל הצורות של שחיקת זהות וחוסכת לארגונים עלויות משמעותיות. ברחבי העולם, ארגונים גדולים עושים מגדירים תקנים המבוססים על Transmit Security כדי להציג מסע זיהוי דיגיטלי חדשני. הלקוחות כוללים שישה משבעת המוסדות הפיננסיים הגדולים בארצות הברית, שניים מהסוחרים הגדולים בארצות הברית, וארגונים פיננסיים רבים, סוחרים וספקי שירות מקוונים באירופה, אסיה ואמריקה הלטינית.

לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.transmitsecurity.com.

ליצירת קשר:

עיתונות

James Boike
[email protected]
[email protected]

Wemade Co., Ltd. (112040: KOSDAQ)
Yeonghyun Lee, PR Manager
[email protected]

מקור: Transmit Security.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת מחזמר- ינטל – אהבה בלתי אפשרית בחדרי חרדים – בית צבי
ינטל, העולה בבית צבי בתיאטרון רמת גן הוא מחזמר מרגש העוסק באהבה בלתי אפשרית בקרב קהילה חרדית בפולין , בתחילת המאה העשרים , ודן גם בהתמודדות האישה היהודייה עם גישת הרבנות לאופן חינוכה. ההפקה בבית צבי מאופיינת בלהקה ברוכת כישרונות מעולים של שחקנים, רקדנים וזמרים ושזורה בשירים יפים ומוזיקה קולחת .

ננוקס מודיעה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2022 ומספקת עדכון עסקי
NANO-X IMAGING LTD )נאסד"ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה היום על התוצאות הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ביום 31 במרץ 2022 ומספקת עדכון עסקי.

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובה ומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות.

Advance Local הוא לקוח חדש של Sophi.io
Advance Local, מקבוצות המדיה הגדולות בארצות הברית המפעילה 10 ארגוני חדשות ומידע מובילים ומגיעה ל-55 מיליון אנשים מדי חודש, השיגה פי ארבע מיעד ההרשמה שלה באמצעות Sophi Content Paywall Engine. מול לחצים פרסומיים שהוחרפו בגלל קוביד-19, Advance Local הגדילה את המרות המנויים ב-45% באמצעות Sophi.io , פלטפורמת מיכון, מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית שפותחה בידי The Globe and Mail.

Velocity Global מגייסת 400 מיליון דולר בסבב צמיחה מסדרה ב'
Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות כישרונות גלובליים, הודיעה היום כי גייסה 400 מיליון דולר בסבב הגיוס שלה מסדרה ב', ובכך הגדילה את הערכת השווי של החברה פי שבעה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

Metanomic רוכשת את Intoolab, מפתחי מנוע הבינה המלאכותית הראשון המבוסס על רשת בייסאנית
הרכישה תעזור למפתחים ליצור כלכלות משחקי וידאו וחוויות Web3 טובות יותר באמצעות תובנות עמוקות על שחקנים וניתוח נתונים

פרינטק וסנטריטי חתמו על שיתוף פעולה על מנת לספק יכולות ניטור וניהול מתקדמים לציוד קצה
שיתוף הפעולה יאפשר מתן שירותים מתקדמים ושיפור היעילות ללקוחות בענפי הבנקאות, הקמעונאות והמזון המהיר

בסיס הסוחרים המגוון של Riskified היו המנוע לצמיחה של 20% בנפח הסחורה ברוטו וצמיחה של 15% בהכנסות ברבעון הראשון של 2022
Riskified Ltd (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול סיכונים המאפשרת מסחר אלקטרוני ללא חיכוכים, הודיעה על תוצאות פיננסיות לשלושת החודשים שהסתיימו ב-31 במרץ 2022. החברה תערוך שיחת משקיעים כדי לדון בתוצאות אלו היום ב- 8:30 בבוקר שעון מזרח ארצות הברית.

המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה, בארה"ב וחברת ANANDA SCIENTIFIC INC מודיעים על אישור של ה-FDA למסמך IND עבור ניסוי קליני לטיפול במחלת PTSD
האוניברסיטה של המרכז הרפואי באוניברסיטה של נברסקה וחברת ANANDA Scientific Inc מודיעים על שיתוף פעולה בניסוי קליני חדש לחקר הטיפול בחולים מבוגרים הסובלים מהפרעות פוסט טראומטיות (PTSD).

מסגרת רגולטורית לסיגריות אלקטרוניות חיוניות בשווקים המרוקאיים והאלג'יריים בשכיחות העישון צפויה לעלות באופן משמעותי עד 2025
סיגריות אלקטרוניות הן חלופה טובה יותר לסיגריות דליקות; עם זאת, הרשויות חייבות להבטיח שלצרכנים בוגרים תהיה גישה למוצרים איכותיים המאושרים ומופצים באופן חוקי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI