דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
חיים נוי 19/05/22 |  צפיות: 105

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות

דאלאס, 19במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובהומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות. יחד עם זאת, שוניות של צדפות הן בית הגידול הימי המאוים ביותר בעולם, עם אובדן מוערך של 85 אחוזים ברחבי העולם.

לרגל יום המינים בסכנת הכחדה העולמית והיום הבינלאומי למגוון ביולוגי, מרי קיי בע"מ, מובילה עולמית בקיימות תאגידית, הודיעה על שיתוף פעולה עם ארגון שימור הטבע (TNC) ושותפים אירופאים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות צדפות בבריטניה וביבשת אירופה.

TNC סייעה להשיק את הברית לשיקום שוניות של צדפות מקומיות (NORA), רשת אירופאית המורכבת מסוכנויות ממשלתיות, מדענים, ארגונים לא ממשלתיים, מגדלי צדפות ומיזמים פרטיים. הצוותים משתפים פעולה בשיקום בית הגידול הטבעי של הצדפות השטוחות באירופה, כך שהוא שוב תומך במגוון הביולוגי הנשען עליו ומסייע בשיפור איכות המים.

"שוניות צדפות הן חלק מההשקעות הטובות ביותר שאנחנו יכולים לעשות בשימור מערכות טבעיות", אמרה ד"ר אליזבת מקלאוד, שמובילה את שימור השונית לתוכנית השונית העולמית של TNC. "אוכלוסיות צדפות בריאות מבטיחות מים נקיים יותר ומסייעות להגן על אזורי החוף ועל האנשים שחיים שם מהשפעות שינויי האקלים. בתמיכת מממנים כמו מרי קיי, TNC יכולה לשחזר ולהגן על מערכות חשובות אלה לטווח הארוך".

השותפות של מרי קיי עם TNC ורשת NORA תתמוך בפרויקטים המגינים על המגוון הביולוגי ועל המשאבים הימיים ברחבי אירופה. דוגמאות כוללות:

אתרי שיקום צדפות בבריטניה

*אזור השימור הימי של שפכי בלאקווטר, קראוץ', רואץ' ושפכי קולן (MCZ): אזור מוגן ימי זה, ששטחו 284 קמ"ר, יועד בשנת 2013 הן לצדפות מקומיות והן לשוניות צדפות מקומיות. לפי אזור, זהו פרויקט השיקום הגדול ביותר באירופה.

*הסולנט (מצר המים המפריד בין האי ווייט ליבשת בריטניה): אוכלוסיות הצדפות שלו מנוצלות מאז התקופה הרומית. למעשה, בין השנים 1972 - 2006, היה זה דיג הצדפות הגדול ביותר באירופה. עם זאת, דיג יתר, מחלות וטריפה גרמו לקריסתו ולבסוף לסגירתו בשנת 2013 עם גישה מוגבלת מאוד מדי פעם לדייגים בלבד מאז אותו תאריך.

שיקום צדפות ביבשת אירופה

הים הצפוני הגרמני: אזור זה אופייני לחלק גדול מאירופה, שם הצדפה האירופית הילידית הייתה נפוצה מבחינה היסטורית, אך היא סווגה כנכחדת מבחינה תפקודית מאז אמצע המאה ה -20. דגימות חיות בודדות נמצאות רק לעתים רחוקות, והמינים נמצאים ברשימה האדומה של IUCN של מינים בסכנת הכחדה. פרויקט זה מפתח ובוחן שיטות ימיות לשיקום ארוך טווח של מלאי צדפות באזור.

"מרי קיי גאה לתמוך בעבודת שימור הטבע כדי לעזור להחזיר את הצדפה האירופית המקומית כדי לשחזר את המגוון הביולוגי הימי הקריטי", אמרה דבורה גיבנס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע"מ. "הניסיון הרב של שימור הטבע בשיקום שוניות הצדפות בארבע יבשות נותן לנו ביטחון במאמציהם להחיות את בתי הגידול הנדירים הנמצאים בסכנת הכחדה חמורה במים הימיים האירופיים. במרי קיי, אנחנו מתמקדים בלעזוב את כדור הארץ טוב יותר ממה שמצאנו אותו. זה כולל הגנה על יצורים גדולים וקטנים".

כדי לקרוא עוד על המחויבות של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainabilityוהורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של מרי קיי, "העשרת החיים היום למחר בר קיימא".

אודות The Nature Conservancy

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.orgאו עקבו אחר@nature_pressבטוויטר.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
www.marykay.com/newsroom

972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Quorum Software הכריזה על שותפות תכנון וכלכלה מהדור הבא עם Schlumberger
Planning Space של Quorum ישולב עם הפתרון FDPlan של Schlumberger

Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
בהתאם לסעיף 15 לחוק מ-2 במאי 2007 על שקיפות בעלי מניות גדולים, Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: (NYXH מפרסמת את המידע הבא בעקבות הנפקת מניות חדשות.

ExaGrid נכללת לראשונה ברשימת MES Matters - רשימת ספקיות מפתח שמשרתות את שוק הביניים
ExaGrid מוכרת כספקית טכנולוגיה שחושבת קדימה

OKX משיקה את Block Trading כחידוש האחרון עבור סוחרי מטבעות קריפטוגרפים מוסדיים ומקצוענים
Block Trading הוא החידוש האחרון של OKX שנועד לאפשר לסוחרים מוסדיים ומקצועיים לבצע עסקאות גדולות, ללא סיכון של גלישת מחירים

נורבגיה הופכת את נתוני ספינות הדיג לנגישים לעולם
נורבגיה הפכה למדינה הראשונה באירופה שמשתפת פעולה עם Global Fishing Watch – ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח המוקדש לקידום הפיקוח הימי באמצעות שקיפות מוגברת – ותשתף את נתוני מעקב הספינות שלה עבור צי הדיג הנורבגי במפה הציבורית של הארגון.

השקת Physical Analyzer Ultra Series של Cellebrite משנה את התקן התעשייה לבדיקת נתונים דיגיטליים
Cellebrite DI Ltd (נאסד"ק: CLBT), מובילה גלובלית בפתרונות בינה דיגיטלית (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה על הזמינות הכללית של Cellebrite Physical Analyzer Ultra Series (PA Ultra Series), הדור הבא של PA, והתקן דה-פקטו לתעשייה של בדיקת נתונים דיגיטליים.

בוגרי בית ספר לעסקים נכנסים לשוק העבודה הלוהט כשמעסיקים מאותתים על צמיחה, עם בטחון בהסמכה שלהם
תואר שני במנהל עסקים נותר מצרך חם למרות הפחד ממיתון ואתגרי קוביד-19

EIG משיקה את פלטפורמת האנרגיה המתחדשת של צ'ילה, Grupo Cerro
הישות החדשה שהוקמה כוללת את הרכישה, שהושלמה לאחרונה, של פורטפוליו ANPAC של 11 מפעלים הידרואלקטריים בנהר, כמו גם את המפעלים הקיימים של Cerro Dominador

Elektros Sonic של Elektros, Inc (OTC:ELEK) חותמת על זכויות בלעדיות בארצות הברית עם קבוצת Jinpeng
Elektros Inc. (OTC PINK: ELEK), חברה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה כי החברה חתמה באופן רשמי על הסכם זכויות בלעדיות עם Jinpeng Group בשם רכבי Elektros Sonic בארצות הברית

Juniper Research מודיעה כי נפתחה האפשרות להגשת מועמדות עבור Future Digital Awards for Fintech & Payments 2022
מאז 2008, Future Digital Awards מוענקים לחברות בתעשייה הפיננסית שנמצאות בחזית התחומים שלהן: חברות המספקות מוצרים או שירותים מלאי דמיון וחדשניים שיש להם פוטנציאל לשנות את הכללים באקו סיסטם שלהם, ולספק יתרונות משמעותיים לקהל היעד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI