דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מומחים ואנשי מקצוע גלובליים מתאחדים כדי לשפר את בריאות האוקיינוס על ידי התמודדות עם אתגרים מערכתיים בניהול ימי
מומחים ואנשי מקצוע גלובליים מתאחדים כדי לשפר את בריאות האוקיינוס על ידי התמודדות עם אתגרים מערכתיים בניהול ימי
חיים נוי 29/06/22 |  צפיות: 93

מומחים ואנשי מקצוע גלובליים מתאחדים כדי לשפר את בריאות האוקיינוס על ידי התמודדות עם אתגרים מערכתיים בניהול ימי

מומחים גלובליים מתוכנית הסביבה של האו"ם, שימור הטבע, ממשלות, סוכנויות מחקר והמגזר הפרטי מתאחדים כדי לשתף שיטות עבודה מומלצות בשיפור הניהול הימי בהתבסס על לקחים שנלמדו ברחבי העולם.

ליסבון, פורטוגל, 28ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

אזורים מוגנים ימיים (MPAs) הם כלים מרכזיים להפחתת איומים על המגוון הביולוגי, להגנה על בתי גידול ימיים וחופיים, לבניית פתרונות אקלים ולתמיכה בצרכים אנושיים באמצעות שימוש בר-קיימא. מסגרת המגוון הביולוגי הגלובלית של האמנה בדבר המגוון הביולוגי עשויה לכלול יעד שאפתני של הרחבת כיסוי ה-MPA ל-30% עד 2030. עם זאת, פחות מ-3% מהאזורים המוגנים הימיים עומדים ביעדיהם לנוכח האצת האיומים המקומיים והעולמיים.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20220628005443/en/

כדי להתמודד עם אתגר זה, צוות מומחים מתכנס בוועידת האוקיינוסים של האו"ם ביוני 2022 בליסבון, פורטוגל, באירוע צדדי שכותרתו, "ענייני איכות: שיפור המשילות, ניהול יעיל וחוסן של אזורים מוגנים ימיים להטבות משותפות מרובות". האירוע כולל דוברים מהמגזר הפרטי, סוכנויות מקומיות למדעי הים, נציגים מעמותות, ממשלות וארגונים בין-ממשלתיים. הדוברים ישתפו כיצד הם מובילים חדשנות טכנולוגית ושיטות עבודה מומלצות בניהול ימי ויציבו זרקור על כלים יקרי ערך, יגבירו את שיתוף הפעולה, שיתוף הידע וייקחו את הלקחים שנלמדו. ד"ר ליזי מקלאוד, מנהלת תחום השוניות הגלובליות של שימור הטבע מציינת כי "שותפויות חזקות הכוללות את המגזר הפרטי, ממשלות, ארגונים לא ממשלתיים, חוקרים וקהילות מקומיות הן חיוניות לשיפור בריאות האוקיינוסים. רתימת לקחים שנלמדו ושיטות עבודה מומלצות ברחבי העולם כדי לשפר את ניהול האוקיינוסים היא בראש סדר העדיפויות של השימור, כולל יצירה משותפת של פתרונות עם שותפים מרכזיים".

בהתבסס על אירוע זה, תוכנית הסביבה של האו"ם, שימור הטבע ושותפי שימור אחרים, בתמיכת Mary Kay Inc, מפתחים חבילה של כלים תומכי החלטה עבור מנהלים ימיים המשפרים את הניהול הימי, תומכים במימון בר קיימא של אזורים מוגנים ימיים ומנחים בניית בתי גידול ימיים על שיטות עבודה מומלצות ברחבי העולם. על ידי מינוף חדשנות מדעית וטכנולוגיות חדשות ושיטות עבודה מומלצות גלובליות, מנהלים ימיים מסוגלים להתמודד טוב יותר עם איומים גדולים העומדים בפני מערכות אקולוגיות ימיות ברחבי העולם. "MPA הם המפתח לבריאות האוקיינוס ולפיתוח בר-קיימא. אבל הם לא תמיד יעילים ללא מגוון של תמיכה. כלי תמיכה בהחלטות המאפשרים תכנון וניהול משופרים של MPA, שיתוף ידע ושיתוף פעולה נדרשים כדי להעניק לבעלי העניין הימיים את התמיכה הדרושה להם כדי להגן טוב יותר על האוקיינוסים", אמר אולה וסטרגרד, מנהלתוכנית הסביבה של האו"ם.

"מרי קיי שמחה לתמוך ב-TNC, בשיתוף פעולה עם UNEP ומומחים אחרים מרחבי העולם, במאמץ להגן על הנכסים היקרים ביותר בעולם שלנו: אוקיינוסים", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של מרי קיי. " ארגונים אלה נמצאים בחזית המאבק לשימור נתיבי המים שלנו, ואנו מקווים שעם תמיכתה של מרי קיי, יהיו להם הכלים והמשאבים הדרושים כדי להבטיח שהאוקיינוסים שלנו יהיו בריאים לדורות הבאים.

כאשר ממשלות משכללות את יעדי השימור שלהן, הגיע הזמן להדגיש חידושים וטכנולוגיות חדשות המסייעות למדינות לעמוד ביעדי המגוון הביולוגי העולמי וביעדי פיתוח בר-קיימא. נדרשים כלי החלטה חדשים ומדע בסיסי כדי לשפר א ת יכולתם של מתכננים ומנהלים ימיים לנהל טוב יותר את בתי הגידול הימיים מול שינויי האקלים ואיומים אחרים".

אודות The Nature Conservancy

The Nature Conservancy שימור הטבע הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.orgאו עקבו אחר@nature_pressבטוויטר.

אודות תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP)

UNEP הוא הקול העולמי המוביל בנושא איכות הסביבה. הוא מספק מנהיגות ומעודד שותפות בטיפול בסביבה על ידי השראה, יידוע ומתן אפשרות למדינות ועמים לשפר את איכות חייהם מבלי להתפשר על זו של הדורות הבאים.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

ראו את גרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220628005443/en/

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

Misty Edgecomb
Communications Director, Protect Oceans, Land and Water
The Nature Conservancy
Las Vegas, Nevada (Pacific time zone)
[email protected], 484-343-3223 cell
pronouns: she/her, Twitter: @mistyedgecomb

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
dWallet Labs מגייסת 5 מיליון דולר בסבב גיוס טרם ראשוני כש-Odsy Network נחשפת
במהלך חייה הקצרים, טכנולוגיית הבלוקצ'יין כבר עברה כמה התפתחויות. השלב הראשון החל עם הופעת הביטקוין שהציג את היבט הכסף המבוזר. Ethereum הוביל את השלב השני שהביא לידי ביטוי יישומים מבוזרים (dApps) עם חוזים חכמים. באמצעות הטמעת dWallets, Odsy מסמנת את תחילתו של השלב השלישי: בקרת גישה מבוזרת המחזירה את התעשייה לביזור אמיתי.

Transmit Security מכריזה על יכולות CIAM מורחבות וצמיחת שיא
מובילת האבטחה מספקת הגנה מורחבת נגד הונאות, מודיעין איומים ואימות זהות כחלק מובנה בפלטפורמת מבוססת הענן לניהול זהות וגישה של לקוחות

Intellian חותמת על הסכם שותפות רב-שנתי עם Speedcast כדי לענות על הביקוש המואץ לתקשורת לוויינית
הספקית המובילה של טכנולוגיית תקשורת לוויינית מכריזה על הסכם עם ספקית פתרונות הקישוריות הגלובלית כדי לשרת שווקים מתעוררים וקיימים

מיינץ ביומד ודנטה גנומיקה מכריזות על זמינות מסחרית מלאה של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות
ColoAlert ישווק באמצעות מסד הנתונים הנרחב של דנטה ויימכר דרך אתרי המסחר האלקטרוני הספציפיים לאזור שלה

Remitly תרכוש את Rewire כדי להתרחב למיקומים גיאוגרפיים משלימים עם מוצר העברות הכספים מבוסס חשבון
Remitly ו-Rewire חולקים מחויבות לשנות את חייהם של מיליוני מהגרים ומשפחותיהם עם מוצרי השירותים הפיננסיים המהימנים והחדשניים ביותר

אנדרסן גלובל מוסיפה חברה לשיתוף פעולה במונטסראט
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה הקריבית שלה עם הוספת Guardian Business Group, חברה לשיתוף פעולה במונטסראט, ומוסיפה יכולות מס משלימות ליכולות המשפטיות הקיימות שלה באזור.

קודי פטריק מונה למנהל מכירות ישיר של OEM בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases , חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי שמחה להודיע כי קודי פטריק (Cody Patrick ) מונה למנהל המכירות הישירות של OEM עבור Nikkiso ACD, חלק מיחידת המשאבות הקריוגניות של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso

Expereo רוכשת את Breeze Networks, ומשפרת עוד יותר את שיטות ה-SD-WAN/SASE שלה ואת נוכחותה בשוק הבריטי
Expereo, הספקית המובילה בעולם של פתרונות רשת מנוהלים, הודיעה על רכישת Breeze Networks, ספקית שירותים מנוהלים של טכנולוגיות SD-WAN/SASE. הרכישה מזינה את מסלול הצמיחה של Expereo, משפרת עוד יותר את שיטות העבודה שלה בתחום ה-SD-WAN/SASE, תוך שהיא מתבססת על מגוון השירותים המתרחב שלה לניהול פתרונות SD-WAN בקנה מידה גדול עבור שותפים ולקוחות ארגוניים רב לאומיים ברחבי הגלובוס.

Elektros תמנה מנהלי פרויקטים כהכנה לקראת התפעול של כלי רכב חשמליים
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות שינוע חשמליים, הודיעה על תוכניות למנות מנהלי פרויקטים בחטיבות נבחרות כהכנה לשלב המסחור של החברה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי העסקים הבינלאומיים® השנתיים ה-19 מרחבי העולם
3,700 מועמדויות הוגשו מארגונים ב-67 מדינות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI