דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
חיים נוי 29/06/22 |  צפיות: 102

Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים

הארגון החדש יסייע לחברות מדעי החיים לשפר את קבלת ההחלטות האסטרטגית ולהאיץ את המשימה להגיע למצב של גישה חלקה לטיפול, מהצינור ועד למטופל

יארדלי, פנסילבניה, 28 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Norstella, ארגון שעוזר לחברות מדעי החיים לנווט את המורכבות של מחזור החיים של התרופות, ו-Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) - ספקית מובילה של מודיעין, נתונים ותוכנה מומחית לניסויים קליניים, פיתוח תרופות ועמידה ברגולציה - הודיעו על הסכם למיזוג החברות.

האיחוד של Norstella, המורכבת מארבעה ספקיות פתרונות פרמצבטיים בולטים - Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - עם Citeline יאפשר לחברה המשולבת להיות ממוקמת היטב עם יכולת לעזור לחברות מדעי החיים להגיע לחולים מהר יותר על ידי מתן מודיעין ותשובות נדרשות ללקוחות, מפיתוח קליני מוקדם ועד למסחור. מהלך זה משקף את המטרה המשותפת להפוך לספקית פתרונות מקצה לקצה, המסייעת לחולים לגשת לטיפולים מצילי חיים.

בעת שחברות מדעי החיים מניעות חדשנות לכיוון טיפולים מיוחדים יותר בכל תחומי המחלות, כולל אונקולוגיה ומחלות נדירות, ואוכלוסיות החולים הופכות לממוקדות יותר, הן צריכות לקבל החלטות קריטיות לגבי התרופות הנכונות שיישלחו לשוק, וזה כולל הגדרת ניסויים קליניים הממנפים את החידושים האחרונים בנתונים אמיתיים ומדע הנתונים - ועם נקודות קצה שלוקחות בחשבון בהחלטות המתייחסות להחזרים עתידיים - ובסופו של דבר, כיצד להגיע לחולים במצוקה.

"האצת חדשנות והבטחה שכל מטופל יקבל את הטיפול שהוא צריך הוא כוכב הצפון שלנו", אמר מנכ"ל Norstella, מייק גאלופ. "על ידי חיבור המודיעין קליני והמסחרי - יחד עם נתונים מהעולם האמיתי - החברה המשולבת תהיה ממוקמת היטב לעמוד במשימתה".

Norstella ו-Citeline ימלאו יחדיו תפקיד קריטי בסיוע ליצרניות התרופות לתכנן ולהתגבר על חסמי גישה, לא רק במהלך ניסויים קליניים אלא בכל שלב במחזור החיים של פיתוח תרופה. הפתרונות של Citeline, כולל פורטפוליו הניסויים הקליניים שלה, מספקים תובנות המשפרות את המהירות והיעילות של הניסויים הקליניים ומפחיתות סיכונים. כעת, הפתרונות של Citeline - יחד עם נתוני ה-PAR של MMIT ונכסי נתונים משלימים אחרים של Norstella - יכולים לקלב דחיפה מפלטפורמת Instant Health Data Analytics של Panalgo כדי לספק תשובות משנות משחק שישפרו את תזרימי העבודה וקבלת ההחלטות, ובסופו של דבר, יסייעו למוצרים להגיע לשוק ואל החולים מהר יותר מאי פעם.

"ב-Citeline המשימה שלנו היא להאיץ את החיבור בין טיפולים למטופלים ובין מטופלים לטיפולים. בסופו של דבר, השילוב הזה של יכולות מסחריות וקליניות יקדם את המשימה ויאפשר למנהלים בשוק התרופות לנהל את אסטרטגיית הפורטפוליו שלהם כמו שלא היה ניתן עד היום", אמרו רמזי האשם, מנכ"ל, וג'יי נדלר, יו"ר ביצועי ב-Citeline. "זה כולל החלטה איזו תרופה להביא לשוק, מהן האינדיקציות החדשות שצריך לחפש עבור תרופה, וכיצד לכוון מטופלים לניסויים קליניים מהר יותר ובעלות מופחתת. ועכשיו, זה כולל הבנה כיצד לתכנן ניסויים קליניים שמניבים את סוגי הנתונים שהמשלמים צריכים כדי לקבל החזר והחלטות לגבי הנוסחאות המתאימות".

"מדובר בעשיית שינוי בחייהם של חולים", אמר גאלופ. "המהלך הזה יעזור לנו להפוך את החזון שלנו של שוק בריאות חדשני ונגיש יותר למציאות".

המיזוג צפוי להיסגר במחצית השנייה של 2022 בכפוף לתנאי סגירה מקובלים ולאישורים רגולטוריים.

אודות Norstella

ב-Norstella המשימה שלנו פשוטה: לעזור למטופלים לקבל גישה לטיפולים מצילי חיים. Norstella מורכבת מכמה ארגונים בולטים – Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - שהתאחדו כדי להציע מגוון שלם של שירותי ייעוץ ופתרונות פרמצבטיים. כארגון אחד, Norstella מספקת ללקוחות בתחום מדעי החיים את הכלים והמומחיות הנכונים כדי לנווט במורכבות בכל שלב במחזור החיים של פיתוח התרופה, מהצינור ועד למטופל. למידע נוסף, בקרו בכתובת Norstellaאו עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות Citeline

Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) מפעילה חבילה מלאה של הצעות בינה עסקית משלימות כדי לענות על הצרכים המתפתחים של אנשי מקצוע בתחום מדעי הבריאות כדי להאיץ את החיבור של טיפולים לחולים ולמטופלים לטיפולים. פתרונות ושירותים אלה, הממוקדים במטופלים, מספקים ומנתחים נתונים המשמשים להנעת החלטות קליניות, מסחריות ורגולטוריות הקשורות ליצירת הזדמנויות לצמיחה בעולם האמיתי.

הצוותים הגלובליים שלנו של אנליסטים, עיתונאים ויועצים מחזיקים את האצבע על הדופק של תעשיות התרופות, הביו-רפואה והמדטק, ומכסים את כל זה עם תובנות מומחים: מחלות מפתח, ניסויים קליניים, מו"פ ואישורים של תרופות, תחזיות שוק ועוד. לקבלת מידע נוסף על אחד השותפים המהימנים ביותר בעולם בתחום מדעי הבריאות, בקרו ב- Citeline.

לפרטים נוספים:

Melody Udell
Norstella
312-618-5968
[email protected]
 
Blair Dawson
Citeline
919-413-4616
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קונסטנטינוס פקיואלס מונה למנהל פיתוח עסקי בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso אירופה
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי קונסטנטינוס פקיואלס (Konstantinos Fakiolas ) מונה למנהל הפיתוח העסקי של יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

אנה מיזל מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי אנה מיזל (Anna Mizell ) מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC עבור יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

התראת הפסדי משקיעים של MOLN: רוזן, משרד עורכי דין ידוע בעולם, מעודד משקיעים ב- Molecular Partners AG שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ
התראת הפסדי משקיעים של MOLN: רוזן, משרד עורכי דין ידוע בעולם, מעודד משקיעים ב- Molecular Partners AG שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - MOLN

Street Cred Capital בוחרת ב-Synchronoss כדי להציע ענן אישי כחלק מתוכנית המימון למכשירים ניידים שלה
חברת הפיננסים מייצגת הזדמנות שוק ייחודית למכור מחדש את פתרון הענן האישי של Synchronoss ולהרחיב את הערך של מימון המכשירים

מועד סופי לתביעה הייצוגית נגד UL: רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC לעבור ייעוץ
מועד סופי לתביעה הייצוגית נגד UL: רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 באוגוסט בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UL

רוזן, משרד עורכי דין גלובלי מוביל, מעודד משקיעים ב- Yext, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 16 באוגוסט בתביעה ייצוגית בניירות ערך– YEXT
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Yext, Inc. (NYSE: YEXT) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 8 במרץ 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב- 16 באוגוסט 2022.

Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes
Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית לאבטחת שרשרת האספקה של התוכנה בארגון, הודיעה שנבחרה כאחת מ-20 הכוכבים העולים כחלק מרשימת Cloud 100 השביעית של Forbes לשנת 2022. רשימת Cloud 100 היא רשימה מכרעת של חברות הענן הפרטיות המובילות בעולם, והיא מפורסמת בידי Forbes בשיתוף עם Bessemer Venture Partners ו-Salesforce Ventures. רשימת הכוכבים העולים מייצגת חברות ענן בעלות צמיחה גבוהה ומובילות בקטגוריה שעומדות להצטרף לרשימת Cloud 100.

שימור הטבע והשותפים הגלובליים מקיימים מושב בנושא שיפור אזורים ימיים מוגנים בכנס האוקיינוסים של האו"ם בתמיכת מרי קיי
כאשר פחות מ-3% מהאוקיינוס מוגן ביעילות, בעלי העניין קוראים לחזק את המאמצים הגלובליים להגן על לפחות 30% מהאוקיינוס שלנו תוך התמקדות בשיפור הניהול של אזורים קיימים, במקום לקדם הקמת הגנה חדשה.

רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Wells Fargo & Company לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Wells Fargo & Company לעבור ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– WFC

רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ומוביל, מעודד משקיעים ב- TG Therapeutics, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מדורג ומוביל, מעודד משקיעים ב- TG Therapeutics, Inc. שצברו עודף הפסדים לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– TGTX
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI