דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים שימור הטבע והשותפים הגלובליים מקיימים מושב בנושא שיפור אזורים ימיים מוגנים בכנס האוקיינוסים של האו"ם בתמיכת מרי קיי
שימור הטבע והשותפים הגלובליים מקיימים מושב בנושא שיפור אזורים ימיים מוגנים בכנס האוקיינוסים של האו"ם בתמיכת מרי קיי
חיים נוי 09/08/22 |  צפיות: 108

שימור הטבע והשותפים הגלובליים מקיימים מושב בנושא שיפור אזורים ימיים מוגנים בכנס האוקיינוסים של האו"ם בתמיכת מרי קיי

כאשר פחות מ-3% מהאוקיינוס מוגן ביעילות, בעלי העניין קוראים לחזק את המאמצים הגלובליים להגן על לפחות 30% מהאוקיינוס שלנו תוך התמקדות בשיפור הניהול של אזורים קיימים, במקום לקדם הקמת הגנה חדשה.

ליסבון, פורטוגל, 9באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE):

ועידת האוקיינוס של האו"ם 2022 התקיימה בין ה-27 ביוני ל-1 ביולי בליסבון, פורטוגל, וקיבצה יותר מ-5,000 משתתפים, כולל מנהיגי עולם, יזמים, צעירים, משפיענים ומדענים. הכנס נועד להקל על בעלי עניין אלה במציאת חידושים ופתרונות מבוססי מדע כדי להגיב למשבר ימי רב-ממדי המונע על ידי שינויי אקלים, דיג יתר, אובדן בתי גידול וזיהום.

שימור הטבע (TNC), בתמיכת Mary Kay Inc, ערך אירוע בשיתוף פעולה עם תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP), ממשלת אקוודור, קרן ג'וקוטוקו, קרן צ'ארלס דרווין לאיי גלפגוס, Re:wild, והמכון לשימור ימי.

TNC ו-UNEP מיתנו את האירוע, והדגישו את החשיבות הקריטית של הבטחת אזורים מוגנים ימיים (MPAs) איכותיים על ידי שיפור המשילות, הניהול האפקטיבי והחוסן האקלימי והתפקידים המשמעותיים שקהילות, ארגונים לא ממשלתיים, ממשלות, פילנתרופיה, המגזר הפרטי ושיתופי פעולה בין-מגזריים ממלאים ב-MPAs יעילים.

האירוע בלט בכנס, שכן הוא הדגיש את הצורך לשפר את ניהול האזורים הקיימים, במקום לקדם את הקמתה של הגנה חדשה. מכיוון שכיום פחות מ-3% מה-MPAs מנוהלים ביעילות, היעילות של אמצעי הגנה אלה חיונית כדי לנצל את הפוטנציאל שלהם הן לשימור והן למחיה.

ד"ר ליזי מקלאוד מ-TNC ציינה כי "ניהול יעיל הוא הבסיס להשגת התחייבויות של 30x30 – קמפיין להגנה על 30 אחוז מהאוקיינוסים בעולם עד 2030. בתמיכתם של מרי קיי, TNC, UNEP ושותפים אחרים, אנו מפתחים כלים למנהלים ימיים כדי לשפר את הניהול הימי, לתמוך במימון בר קיימא ולהנחות את שיקום בתי הגידול הימיים. על ידי מינוף חדשנות, טכנולוגיות חדשות ושיטות עבודה מומלצות גלובליות, מנהלים ימיים יוכלו להתמודד טוב יותר עם איומים גדולים העומדים בפני האוקיינוסים שלנו".

" MPAs הם המפתח לבריאות האוקיינוס ולפיתוח בר-קיימא. אבל הם לא תמיד יעילים ללא מגוון של תמיכה. כלי תמיכה בהחלטות המאפשרים תכנון וניהול משופרים של MPA, שיתוף ידע ושיתוף פעולה נחוצים כדי להעניק לבעלי העניין הימיים את התמיכה הדרושה להם כדי להגן טוב יותר על האוקיינוסים", אמר אולה וסטרגארד, קצין תוכנית בענף המערכות האקולוגיות הימיות, החופיות והמים המתוקים של החטיבה ליישום מדיניות סביבתית ב-UNEP.

"המייסדת של מרי קיי, מרי קיי אש, האמינה שיש שלושה סוגים של אנשים בעולם הזה: אלה שגורמים לדברים לקרות, אלה שצופים בדברים קורים, ואלה שתוהים מה קרה", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי. אנו גאים לאחד כוחות עם סוג האנשים הראשון כדי לפתח את הכלים והמשאבים הדרושים כדי להגן על האוקיינוסים שלנו לדורות הבאים".

אם ברצוננו להגן ולשקם את שירותי המערכת האקולוגית באוקיינוסים ובחופים ולהחיות את מערכות האוקיינוסים ולהבטיח את פרנסתנו הנוכחית ואת עתיד האנושות, עלינו לשפר את האפקטיביות של אזורים מוגנים ימיים בהשגת יעדי השימור והקיימות שלהם במקביל להאצת כיסוי ה-MPA.

אודות The Nature Conservancy (TNC)

The Nature Conservancy שימור הטבע הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org או עקבו אחר@nature_pressבטוויטר.

אודות תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP)

UNEP הוא הקול העולמי המוביל בנושא איכות הסביבה. הוא מספק מנהיגות ומעודד שותפות בטיפול בסביבה על ידי השראה, יידוע ומתן אפשרות למדינות ועמים לשפר את איכות חייהם מבלי להתפשר על זו של הדורות הבאים.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

Mary Kay Inc.
Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or [email protected]

The Nature Conservancy
Misty Edgecomb
Communications Director
[email protected] or 484-343-3223

United Nations Environment Programme
Laura Darby
Communications and Project Management for Innovative Conservation
[email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX

American Wave Machines מכריזה על PerfectSwell® במועדון גלישה בסאו פאולו בברזיל
לאחר בדיקה והצגה מוצלחת של בריכת הגלישה החדשה PerfectSwell® ב-Boa Vista Village, אשר לפי תעשיית הגלישה נחשבת כ-"בריכת הגלים הטובה בעולם", AWM מכריזה שהיא שוב משתפת פעולה עם JHSF כדי לספק גלישה ברמה עולמית בפרויקט החדש שלה, מועדון הגלישה של סאו פאולו.

Uber, Lyft, Square, ScyllaDB ו-Google Engineers נכללות בסדר היום של P99 CONF
האירוע הווירטואלי החינמי, באירוחה של ScyllaDB, מציע למעלה מ-50 שיחות טכניות שמיועדות במיוחד למהנדסים שאובססיביים לביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך

Quectel מכריזה על מודול SC680A LTE חכם חדש להנעת המרה דיגיטלית ויישומי בינה מלאכותית של ראיית מכונה
Quectel Wireless Solutions, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים, מודיעה כי שחררה את המודול החכם החדש שלה SC680A הכולל אפשרויות קישוריות רחבות כולל LTE Cat 6, Wi-Fi 802.11ac ו-Bluetooth 5.0 עם ביצועי מערכת חזקים ופונקציות מולטימדיה עשירות.

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI