דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה
חיים נוי 11/08/22 |  צפיות: 102

Legit Security הכריזה על תמיכה במסגרות ציות חדשות כדי להגביר את האבטחה והשלמות של שרשרת אספקת התוכנה

ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

תל אביב, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה תאגידית לאבטחת שרשרת אספקת התוכנה של הארגון, הכריזה היום על יכולות פלטפורמה חדשות לניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחף ותמיכה במסגרות ציות נוספות כולל Supply-Chain Levels for Software Artifacts (SLSA). בהתאם למספר גדל והולך של תקנות כולל הצו המבצעי של הנשיא לשיפור אבטחת הסייבר של המדינה, העדכון האחרון בפלטפורמת Legit Security נותן מענה למגוון רחב של דרישות ציות לרגולציות, ומספק נראות גבוהה לאורך מחזור חיי פיתוח התוכנה (SDLC) של החברה כדי להפחית את מספר איומי האבטחה לרבות חבלה וגישה לא מורשית. התמיכה המורחבת של הפלטפורמה במסגרות של שיטות עבודה מומלצות בתעשייה כוללת את SLSA, תקני עץ מוצר לתוכנה (SBOM), כמו גם היכולת של ארגונים ליישם מסגרת משילות מותאמת משלהם שתאפשר להם להבטיח אבטחה ושלמות של שרשרת אספקת התוכנה.

הפלטפורמה של Legit Security משפרת את היעילות והאפקטיביות של האבטחה על ידי הפחתת סיכון היישומים מניהול קוד מקור (SCM), לבנייה ועד לרישום פריטים ולפריסה לייצור. עדכוני הפלטפורמה האחרונים מספקים ניקוד סיכונים מפורט וניטור סחיפה בזמן אמת לאורך מגוון רחב יותר של דרישות רגולטוריות ומסגרות משילות מותאמות. לקוחות יכולים לטפל בבעיות אבטחה בשלב מוקדם יותר ב-SDCL, לקבל מידע מבוסס הקשרים עמוק יותר על בעיות אבטחה, ויש גם אפשרויות מיכון זרימת עבודה כדי להאיץ משימות תיקון ולשפר את זריזות המפתחים. הפלטפורמה של Legit Security תומכת כעת בדרישות רגולטוריות המשתרעות על פני SOC2, SLSA, ISO27001 והצו הביצועי של הנשיא 14028.

"בנינו פלטפורמת אבטחה על בסיס של נראות מלאה בכל המערכות והרכיבים המשמשים לבנייה ואספקת תוכנה כולל מערכות SDLC, צוותי פיתוח, תוספים, תוכנות קוד פתוח, משאבים של צד שלישי ועוד", אמר ליאב כספי, מנהל טכנולוגיה ראשי ומייסד שותף ב-Legit Security. "זה מאפשר לארגונים לקבל את הביטחון שהם צריכים לבניית תוכנה בטוחה בצורה בטוחה. הפלטפורמה שלנו תומכת גם במסגרת התאימות ל-SLSA בגלל המסירות שלה לשיתוף פעולה בין-תעשיות כדי לסייע בשיפור האבטחה ושלמות שרשרת האספקה, יחד עם התאמתה למסגרת הפיתוח המאובטחת האחרונה של NIST".

Legit Security מאבטחת את שרשרת אספקת התוכנה על ידי סריקת צינורות פיתוח לאיתור סיכונים וחשיפות נתונים, מאבטחת תשתיות ומערכות SDLC ומנטרת את היגיינת האבטחה של אנשים והקוד שלהם בזמן שהם פועלים בתוכו. היכולת של הפלטפורמה לזהות את המיקום של אמצעי בטיחות אחרים כגון כלי SAST ו-SCA מצד שלישי מאפשרת לחברות לייעל את הכיסוי שלהן ולהבטיח שכל צינורות ה-CI/CD הקריטיים מאובטחים.

הפלטפורמה של Legit Security היא פתרון קל ליישום, פתרון שמבוסס קודם כל על API שאינו דורש סוכנים, מתאמים או תוכנות להתקנה. למידע נוסף על Legit Security, בקרו בכתובת https://www.legitsecurity.com.

אודות Legit Security

Legit Security מגינה על שרשראות אספקת התוכנה מפני התקפה על ידי גילוי ואבטחת הצינורות, התשתית, הקוד והאנשים באופן אוטומטי, כך שעסקים יכולים להישאר בטוחים ובה בעת לאפשר שחרור תוכנה מהיר. Legit Security מספקת פתרון תוכנה כשירות קל ליישום התומך במשאבים בענן ובאופן מקומי ומשלב יכולות גילוי וניתוח אוטומטיים עם מאות מדיניות אבטחה שפותחו בידי מומחי תעשייה עם ניסיון אמיתי באבטחת SDLC. פתרון משולב זה שומר על אבטחת מפעל התוכנה שלך ומספק ביטחון מתמשך שהיישומים שלכם מושקים ללא פגיעויות.

קשרי מדיה

Tony Keller
OutVox
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX

American Wave Machines מכריזה על PerfectSwell® במועדון גלישה בסאו פאולו בברזיל
לאחר בדיקה והצגה מוצלחת של בריכת הגלישה החדשה PerfectSwell® ב-Boa Vista Village, אשר לפי תעשיית הגלישה נחשבת כ-"בריכת הגלים הטובה בעולם", AWM מכריזה שהיא שוב משתפת פעולה עם JHSF כדי לספק גלישה ברמה עולמית בפרויקט החדש שלה, מועדון הגלישה של סאו פאולו.

Uber, Lyft, Square, ScyllaDB ו-Google Engineers נכללות בסדר היום של P99 CONF
האירוע הווירטואלי החינמי, באירוחה של ScyllaDB, מציע למעלה מ-50 שיחות טכניות שמיועדות במיוחד למהנדסים שאובססיביים לביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך

Quectel מכריזה על מודול SC680A LTE חכם חדש להנעת המרה דיגיטלית ויישומי בינה מלאכותית של ראיית מכונה
Quectel Wireless Solutions, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים, מודיעה כי שחררה את המודול החכם החדש שלה SC680A הכולל אפשרויות קישוריות רחבות כולל LTE Cat 6, Wi-Fi 802.11ac ו-Bluetooth 5.0 עם ביצועי מערכת חזקים ופונקציות מולטימדיה עשירות.

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI