דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת
חיים נוי 11/08/22 |  צפיות: 117

Lakemore Partners ממנה את פול גיירה כיו"ר ועדת הביקורת

פיניקס ולונדון ודובאי, איחוד האמירויות הערביות, 10 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners. מר גיירה הוא מנהל עסקים ותיק עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בבנקאותהשקעות וניהול נכסים.

"אנו נרגשים למנות את פול כיו"ר ועדת הביקורת שלנו", אמר אחמד פאריד, יו"ר ונשיא Lakemore. "ההבנה העמוקה של פול בתרבות המשרדית שלנו, ושנים של מומחיות בהובלת אסטרטגיות חוצות גבולות ישרתו את Lakemore היטב, כאשר אנו משקיעים יותר בביסוס וחיזוק שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותינו ומנהלי בטחונות CLO מהשורה הראשונה ברחבי העולם".

בנוסף לתפקידיו ב-Lakemore מר גיירה משמש גם כשותף מנהל ב-Thompson Family Office, שם הוא עוזר לבצע בפיתוחי עיר חכמה וברת קיימא מחוץ לוושינגטון הבירה, ובפיתוח תוכניות השקעה ישירה עם גופים בעלי חשיבה דומה לזו של Thompson Family Office עם השפעה חברתית וסביבתית. לפני כן מר גיירה שימש כשותף מנהל ב-Global Investment Bank Limited, שם היה אחראי על עסקאות חוצות גבולות ופיתוח עסקי. עוד לפני כןהוא היה מנהל התפעול הראשי, ראש אסטרטגיה ושותף מנהל ב-Safanad Limited, שם היה אחראי על הפעילות העסקית והאסטרטגיה העיקרית של חברת ההשקעות במשרדיה בדובאי, בניו יורק ובלונדון. מר גיירה שימש גם בתפקידי מנכ"ל ב-ING Alternative Asset Management בניו יורק, וב-Baring Asset Management - צפון אמריקה.

"אני בטוח שההיכרות שלי עם המשרד תשרת אותי היטב בתפקיד החדש הזה", אמר מר גיירה. "אני מצפה להמשיך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות והדירקטוריון כדי לספק לקהל הלקוחות הגלובלי של משקיעים מוסדיים של Lakemore את השירות הטוב ביותר מסוגו".

מר גיירה הוא רו"ח וקיבל את התואר הראשון שלו בהצטיינות ממכללת פרובידנס, ולמד בתוכנית לניהול מתקדם בבית הספר לעסקים של הרווארד.

אודות Lakemore Partners

Lakemore היא חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO. Lakemore, המשמשת כשותפה נבחרת למנהלי בטחונות מהשורה הראשונה בשוק ה-CLO המתאימים לסגנון ניהול התיקים והסיכונים של החברה, שמה למטרה לספק תשואות אטרקטיביות על ידי מינוף המומחיות הנרחבת של הצוות המסור שלה ועל ידי השקעה במסגרת מוגדרת היטב של הקצאת סיכונים מותאמת למחזוריות. ל-Lakemore, שנוסדה ב-2016, יש משרדים בפיניקס, לונדון ודובאי. המשימה של Lakemore ממוקדת באספקת הכנסה ברת קיימא ואמינה, כאשר החברה מנהלת כיום 1.3 מיליארד דולר בנכסי אשראי מנוהלים, רובם מלקוחות מוסדיים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה בכתובת www.lakemore.com

Lakemore Partners Ltd היא חברת האם הקבוצתית והיא ממוקמת באיי קיימן. Lakemore Partners Management US LLCו- Lakemore Partners (UK) Ltd רשומות ברשות ניירות הערך האמריקאית כיועצות השקעות (RIA). Lakemore Partners (UK) Ltd.(FRN: 837603) היא גם נציגה ממונה שלKroll Securities Ltd.(FRN: 466588), המאושרת ומוסדרת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית. Lakemore Partners (DIFC) Ltd מוסדרת על ידי רשות השירותים הפיננסיים של דובאי. Lakemore Partners Management US LLC, Lakemore Partners (UK) Ltd, ו- Lakemore Partners (DIFC) Ltd הן חברות בנות בבעלות מלאה של Lakemore Partners Ltd.

לפניות מהמדיה

Doug Allen/Josh Gerth
Dukas Linden Public Relations
[email protected]
+1 (646) 722-6530

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX

American Wave Machines מכריזה על PerfectSwell® במועדון גלישה בסאו פאולו בברזיל
לאחר בדיקה והצגה מוצלחת של בריכת הגלישה החדשה PerfectSwell® ב-Boa Vista Village, אשר לפי תעשיית הגלישה נחשבת כ-"בריכת הגלים הטובה בעולם", AWM מכריזה שהיא שוב משתפת פעולה עם JHSF כדי לספק גלישה ברמה עולמית בפרויקט החדש שלה, מועדון הגלישה של סאו פאולו.

Uber, Lyft, Square, ScyllaDB ו-Google Engineers נכללות בסדר היום של P99 CONF
האירוע הווירטואלי החינמי, באירוחה של ScyllaDB, מציע למעלה מ-50 שיחות טכניות שמיועדות במיוחד למהנדסים שאובססיביים לביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך

Quectel מכריזה על מודול SC680A LTE חכם חדש להנעת המרה דיגיטלית ויישומי בינה מלאכותית של ראיית מכונה
Quectel Wireless Solutions, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים, מודיעה כי שחררה את המודול החכם החדש שלה SC680A הכולל אפשרויות קישוריות רחבות כולל LTE Cat 6, Wi-Fi 802.11ac ו-Bluetooth 5.0 עם ביצועי מערכת חזקים ופונקציות מולטימדיה עשירות.

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI