דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות חדשות חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
חברת Infinidat מספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לאחסון הנתונים העיקרי בארגון
איריס וינשטיין 16/08/22 |  צפיות: 627

חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מרחיבה את תכנית ה-SLA שלה ומספקת אחריות ראשונה מסוגה בתחום הסייבר לשחזור נתונים במערך אחסון הנתונים העיקרי בארגון - אחריות InfiniSafe® Cyber ​​Storage.

אחריות זאת מבטיחה לארגונים וספקי שירותים שחזור של הנתונים שלהם במהירות כמעט מידית לאחר מתקפת סייבר, על ידי שימוש במערך צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי עם זמן התאוששות מובטח של דקה אחת או פחות. החברה גם מכריזה על אחריות חדשה לביצועים בכל פלטפורמות ה- InfiniBox®שלה. האחריות החדשה מצטרפת להבטחת הזמינות הקיימת של Infinidat העומדת על 100% מאז 2019.

"Infinidat מספקת בעקביות חוויית לקוח ייחודית והסכמי SLA ללא תחרות, שמבדלים אותנו ומדגימים את הגישה הבלתי שגרתית שלנו", אמר פיל באלינג'ר, מנכ"ל Infinidat. "עם השקת האחריות החדשה שלנו, יעדי ה-SLA שלנו כוללים כעת זמינות, ביצועים ושחזור נתונים, המאפשרים לעמוד בדרישות הדטה סנטר התובעניות ביותר, דבר שמוכיח שהלקוחות שלנו תמיד נמצאים במרכז העשייה שלנו, כמובילי שוק”.

אריק בורגנר, סגן נשיא למחקר, קבוצת מערכות תשתיות ב-IDC, אמר: "בעשור האחרון, ספקי תשתיות מערכות מידע הוסיפו אחריות לפלטפורמות האחסון שלהם, אשר בהחלט שיפרה את חווית הבעלות על פתרונות האחסון, אבל הם תמיד התרחקו מסוגיות של ביצועים וזמן התאוששות. עם האחריות החדשה לביצועים ולשחזור מידע, Infinidat פורצת דרך בתחומים אלה ומספקת ערך משמעותי עבור הלקוחות שלה".

שרידות סייבר של אחסון נתונים היא בין הדרישות החשובות והמבוקשות ביותר כיום כדי להבטיח אבטחת מידע יוצאת דופן ולהילחם בהתקפות סייבר בכל נכסי האחסון ותשתית הנתונים. במחקר שבוצע לאחרונה, IDC מצאה כי 87% מהארגונים, שהושפעו מתוכנת כופר בשנה האחרונה, נאלצו לשלם אותו כדי לשחזר את הנתונים שלהם. Infinidat מסייעת לארגונים להימנע מתשלום הכופר ולשחזר את הנתונים, שלמים וללא נזק, באמצעות שחזור מהיר.

החברה הרחיבה לאחרונה את שרידות הסייבר לפלטפורמות האחסון הארגוניות InfiniBox ו-InfiniBox™ SSA II עם InfiniSafe Reference Architecture, המאפשרת לחברה לספק אחריות עם צילומי בזק בלתי ניתנים לשינוי וזמן ההתאוששות העומד על דקה אחת או פחות. בפברואר השנה InfiniSafe הוכרזה על גבי פלטפורמת אבטחת המידע המודרנית של InfiniGuard® ופלטפורמת גיבוי ייעודית.

פלטפורמות ה-InfiniBox ו-InfiniBox SSA II לאחסון עיקרי בארגונים הן לא רק האמינות ובעלות השרידות הגבוהה ביותר בתעשייה, אלא גם בעלות הביצועים הגבוהים ביותר. לאור הביצועים החזקים והעקביים של פלטפורמות ה-InfiniBox, החברה מוסיפה אחריות לביצועים. אחריות זו מבטיחה ללקוחות שפלטפורמות האחסון העיקריות של Infinidat יספקו ביצועים גבוהים יותר לעומת מוצרי האחסון הקיימים שלהם בסביבת הייצור. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות כדי לזהות את הדרישות הספציפיות שלהם לביצועים ולנתח אותן עבור כל עומסי העבודה. לאחר יצירת פרופיל של דרישות ביצועי עומסי העבודה, החברה תספק הסכמי SLA המותאמים לפרופיל דרישות הביצועים הספציפי ולניתוח של עומסי עבודה אלה.

פלטפורמת InfiniBox SSA II שהוכרזה לאחרונה ממשיכה לספק את הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה. ה-InfiniBox SSA II מספקת זמן אחזור נמוך יותר מכל פלטפורמת אחסון דומה אחרת בתעשייה, 35 מיקרו-שניות. הדבר מאפשר ללקוחות ביצועים אופטימליים של יישומים ועומסי עבודה, כמו גם קונסולידציה משמעותית של אחסון ליעילות גבוהה והפחתת עלות הבעלות הכוללת.

החל מההתקנות המוקדמות ביותר של ה-InfiniBox, החברה זכתה למוניטין חסר תקדים של איכות ואמינות מקהילה של ארגונים בעלי אפס סובלנות להשבתה. כל פלטפורמה מתוכננת לאפס זמן השבתה במהלך מחזור החיים שלה ומגיעה עם אחריות לזמינות של 100%. כל ארבעת סוגי האחריות ב-SLA של Infinidat זמינים בכל מודלי הצריכה של Infinidat, בהם FLX (אחסון כשירות של Infinidat), תמחור אלסטי ורכישה מסורתית. המשוב מלקוחות ומשותפים על תכנית ה-SLA הרחבה הינו חיובי ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022
דו"ח מחקר איומים מ-Threat Labs Netskope: מספר יישומי ענן הנגועים בתוכנות זדוניות הוכפל כמעט פי שלושה בשנת 2022 • 401 אפליקציות ענן נמצאו כנגועות בתוכנות זדוניות • Microsoft OneDrive סיפקה 30% מכל ההורדות של תוכנות זדוניות בענן

חברת Infinidat מרחיבה את רשת השותפים עם תכנית שותפים משודרגת
Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה סדרה של יוזמות חדשות, הרחבות ועדכונים לתוכניות השותפים שלה ברחבי העולם. החברה ממשיכה להשקיע רבות בתמיכה בשותפים, שכן הכנסותיה משותפים עלו בשנה האחרונה ב-52% ברחבי העולם.

חברת eWave Mobile תשווק ותטמיע את פלטפורמת שרשרת האספקה של Infor בישראל
חברת eWave Mobile חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פלטפורמת Infor Nexus™, הפלטפורמה המובילה של חברת Infor לתזמור ואופטימיזציה של שרשרת אספקה בתחום המסחר והלוגיסטיקה.

חברת Infinidat צוברת מומנטום כספקית פתרונות אחסון נבחרת לשירותי ענן, שירותים מנוהלים ואירוח מנוהל
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, צוברת מומנטום בקרב ספקי שירותי ענן (CSPs), ספקי שירותים מנוהלים (MSPs) וספקי אירוח מנוהל (הוסטינג - MHPs). החברה הגדילה את פעילותה העסקית במגזרים אלו, והם מייצגים כיום כ-31% מבסיס הלקוחות שלה.

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP - Point of Presence לשירותי ענן
חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים.

טריפל סי משדרגת את מערך האחסון של הענן הציבורי עם הפתרונות של Infinidat
ספקית הענן והשירותים הטכנולוגיים המובילה טריפל סי, משדרגת את מערך אחסון הנתונים של הענן הציבורי שלה עם פתרונות האחסון המתקדמים של חברת Infinidat. בפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, טריפל סי בחרה שוב להטמיע את פתרון InfiniBox בהיקף של מספר פטה-בייטים, דבר שהכפיל את נפח האחסון שלה ואפשר קונסולידציה של מספר מערכי אחסון לפתרון אחוד.

חברת Infinidat זכתה בפרס החדשנות CRN 2022 Tech Innovator עבור שרידות סייבר ואחסון נתונים בעל ביצועים גבוהים
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי CRN®, מותג של חברת The Channel Company, העניק לה פרס חדשנות ב-2022 CRN Tech Innovator Awards.

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
דלק ישראל השלימה פרויקט אבטחת מידע מקיף עם פתרונותF5 לענן המבוזר. במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services, אשר יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים. F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות, בהן רשת קפה ג'ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

חברת האנליסטים GigaOm מכירה ב-Infinidat כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון בלוק
חברת Infinidat, ספקית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, הוכרה על ידי חברת האנליסטים GigaOm כמובילה בהגנה מפני כופרות באחסון מבוסס בלוק. על פי הניתוח העצמאי של GigaOm, שפורסם בדוח "GigaOm Sonar Report for Block-based Primary Storage Ransomware Protection", חברת Infinidat ייחודית בזכות ארכיטקטורת אחסון מודרנית ומבוססת תוכנה, המבטיחה אחסון נתונים עם גישה אסטרטגית, ארוכת טווח, פונקציונליות רחבה ועמוקה וחדשנות ברמה גבוהה.

חברת Infinidat מציגה חידושים משמעותיים בפתרונות אחסון נתונים ושרידות סייבר
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מציגה סדרה של חידושים משמעותיים בפלטפורמות InfiniBox® ו-InfiniGuard®, המרחיבים את היכולות הטכנולוגיות ואת האחריות ל-SLA. חידושים אלו מחזקים את מעמדה של Infinidat כמובילה באחסון מרכזי, אבטחת מידע מודרנית ושרידות סייבר. השיפורים החדשים מאפשרים לארגונים לשפר את שרידות הסייבר עם יכולות InfiniSafe® רחבות יותר, התאוששות מהירה ומובטחת ממתקפת סייבר, דטה סנטר ירוק יותר עם דרישות חשמל וקירור נמוכות, וצמצום עלות הבעלות הכוללת בשיעור דו ספרתי, מעבר לניתן כיום עם מערכות קיימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI