דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
חיים נוי 29/09/22 |  צפיות: 116

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה

מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות

בדפורד, מסצ'וסטס, 29 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Conagen הכריזה על מסחור של סלידרוסיד בעל טוהר גבוה של 99% במיוחד המיוצר באמצעות טכנולוגיית המרה ביולוגית, מרכיב פעיל מהצמח Rhodiola Rosea (שורש זהב). התכונות נוגדות החמצון החזקות שלו כאדפטוגן מקשורות להפחתת דלקת, הגנה מפני מתח חמצוני בתאים, והקלה על דיכאון, עייפות ומתח. סלידרוסיד שימש גם כדי להקל על מחלת גבהים.

בניגוד לשאר מוצרי הסלידרוסיד הקיימים כיום בשוק, הסלידרוסיד של Conagen הוא אינוט GMO. Conagen מינפה את טכנולוגיית ההמרה הביולוגית מובילת התעשייה שלה כדי לייצר סלידרוסיד נקי ובר-קיימא, זהה לתרכובת המצוי באופן טבעי בצמח Rhodiola Rosea - אותה טכנולוגיה המשמשת לייצור רבדיוסיד M שאינו GMO, גליקוזידים סטביולים אחרים וחוסמי מרירות עבור פתרונות הפחתת סוכר הזמינים מהשותפה Sweegen.

הסלידרוסיד של Conagen בטוהר גבוה של 99%, המיוצר באמצעות המרה ביולוגית, הוא אידיאלי עבור פתרונות תוספי תזונה שאינם GMO לגיבוש מוצרים בעלי משיכה צרכנית ברת-קיימא וטבעית. הוא מתמוסס בקלות במים הוא מאוד מתאים לשימוש ביישומי מזון ומשקאות.

"אנחנו מדמיינים מחדש את הדרך ליצור מקורות של מרכיבים נדירים כדי להפוך אותם בטוחים ואיכותיים יותר לשימוש במוצרים מקדמי בריאות", אמר קייסי ליפמאייר, Ph.D, סגן נשיא בכיר לחדשנות ב-Conagen. "טכנולוגיית ההמרה הביולוגית שלנו מאפשרת לנו לספק מוצרים שאינם GMO. באמצעות טכנולוגיה זו, אנו פותחים את הפוטנציאל הגדול של הסלידרוסיד כמרכיב בריאותי פעיל רב עוצמה וככלי ליצרני מזון ומשקאות לאמץ דרך טבעית יותר לשימור מזון ומשקאות".

יצרני מזון ומשקאות נהנים מהסלידרוסיד של Conagen מכיוון שהוא גם מציע תכונות אנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לשימושי כפתרון משמר טבעי למותגים המחפשים חלופות לחומרים משמרים מלאכותיים. סלידרוסיד מרחיב את סל החומרים המשמרים הטבעיים של Conagen, כגון Taxifolin BC-DHQ® והחומצה הרוזמרינית Rosavel™, הזמינה כעת משותפה אחרת בצינור הייצור, Blue California.

הפחתת מתח היא דרישה פופולרית בקרב צרכנים, ובדרך כלל מטופלת באמצעות פעילות גופנית או פינוק במזון ומשקאות. יותר צרכנים נוקטים בגישה הוליסטית לבריאותם, כולל הרווחה הנפשית והשינה שלהם. הם חוקרים אדפטוגנים כאחת הדרכים החיוביות הנוספות להוסיף יתרונות לתזונה ולאורחות החיים שלהם.

"סלידרוסיד הוא אחת מהמולקולות הנדירות והטבעיות עם פעילות אדפטוגנית מוכחת המתואמת להפחתת מתח", אמר ליפמאייר. " האדפטוגנים, שזוהו בתחילה בתמציות בוטניות, מבטיחים אפשרויות חדשות בחיפוש להקל על הלחץ בחיי היומיום שלנו. מגמה זו פותחת הזדמנויות חדשות עבור מותגי תוספי מזון ויצרני מזון ומשקאות שיכולים לאמץ פרופיל ממוקד בריאות עבור המוצרים שלהם".

Conagen האיץ את ייצור הסלידרוסיד על ידי מינוף אחת מהפלטפורמות המולקולריות הקנייניות שלה, אשר שימשו לייצור נוגדי החמצון הנקיים הידרוקסיטירוסול ולייצור חומצה p-coumaric. סלידרוסיד הוא גלוקוזיד של טירוסול. התרכובות האנטי-מיקרוביאליות ונוגדי החמצון של Conagen, ההידרוקסיטירוסול והחומצהp-coumaricזמינים כעת גם דרך Blue California.

תשומות התסיסה מבוקרות באופן הדוק, ומפחיתות באופן דרמטי את הסיכוי לזיהום עם מתכות כבדות, רעלנים פטרייתיים וחומרים לא בטוחים אחרים שעלולים להימצא בתכשירים לרפואה מסורתית. תמצית רודיולה רוזה היא הנפוצה ביותר באירופה ובאסיה. את השימוש הרפואי שלה להפחתת מתח ודיכאון ניתן לייחס לשושלת מינג בכתבי המרפא הקלאסיים Compendium של Materia Medica.

אודות Conagen

אנחנו הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי. Conagen קונג'ן היא חברת מו"פ ביולוגית מלאכותית הממוקדת במוצר עם יכולות ייצור בקנה מידה גדול. המדענים והמהנדסים שלנו משתמשים בכלי הביולוגיה המלאכותית החדשניים ביותר כדי לפתח מולקולות בנות קיימא על בסיס טבעי המיוצרות באופן ביולוגי למוצרים בעלי האיכות הגבוהה ביותר שקיימים. אנו מתמקדים בייצור ביולוגי של מרכיבים בעלי ערך גבוה לתעשיות המזון, התזונה, הטעמים וניחוחות, התרופות והחומרים מתחדשים. למידע נוסף, בקרו באתרwww.conagen.com

קבצים מצורפים

  • Conagen's salidroside, an active ingredientfrom Rhodiola Rosea
  • Unlike other salidroside products currentlyon the market, Conagen’s salidroside is non-GMO.

ליצירת קשר:

Ana Arakelian

Conagen

+1.781.271.1588

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+
®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השקת ה- LeddarVision™ Front-View-E (LVF-E) ו-LeddarVision™ Front-View-H (LVF-H), שתי ערמות של תוכנות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת אשר משלבות באופן מיטבי מודליות של חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג 5* NCAP 2025/GSR 2022 .

Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות
היכולות המשולבות יאפשרו שימוש בשיטות העבודה המומלצות בסקירות שלב השער במדעי החיים

EIT Urban Mobility, 8200 Impact ו- CityZone בשיתוף פעולה ישראלי-אירופי ייחודי ליצירת סינרגיות באקוסיסטם הגלובלי בתחום המוביליטי
EIT Urban Mobility, יוזמה של המכון האירופי לחדשנות וטכנולוגיה (EIT) של האיחוד האירופי, הכריזה היום על שיתוף פעולה עם 8200 Impact ו-CityZone, שיפעלו כסוכן שלה בישראל לשנת 2023.

סנט קיטס ונוויס משדרגת את תוכנית האזרחות שלה על ידי השקעה כדי להגביר את תעשיית האירוח שלה
סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis) מחזקת את מגזר האירוח והתיירות המקומי שלה עם השקעות המתקבלות באמצעות תוכנית האזרחות על ידי השקעה.

זולטק חוגגת יום הולדת 80 למייסד
מובילים את תעשיית סיבי הפחמן בקנה מידה עולמי

Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
המערכת של Comet, המובילה בתחומה, לניהול וניטור מודלים מתממשקת כעת בצורה חלקה עם יכולות התיאום והאינטגרציה של Run:ai על מנת לתמוך ב Data Scientists לאורך מחזור החיים המלא של למידת מכונה (ML)

מחקר תפעול מחדש של Calgon Carbon מראה הסרה והשמדה של PFAS
המאמר בכתב עת עבר סקירת ביקורת של עמיתים והוא מפרט את ממצאי המחקר של Calgon Carbon

פורבס וקרן משפחת אבירם מכריזים על החזרת פרסי אבירם לשנת 2023 – תחרות טכנולוגיה למען האנושות עם פרס גדול בסך 500,000 דולר
פורבס, בשיתוף עם קרן משפחת אבירם, מכריזים על פרסי אבירם השנתיים השניים – Tech Tech for Humanity – טכנולוגיה למען האנושות, שיתקיימו במרוקו בשנת 2023.

Legit Security נבחרה לרשימה הקצרה של פרס "חדשנות האבטחה של השנה"
Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה תאגידית לאבטחת שרשרת אספקת התוכנה של הארגון, הודיעה היום שהיא נבחרה לרשימה הקצרה של פרס "חדשנות האבטחה של השנה" עבור תוכנית 2022-2023 Cloud Awards.

Outseer ממנה את יוגש פאטל, מנהל לשעבר ב-Callsign ומנהיג טכנולוגי בכיר ב-HSBC ו-Lloyds Bank למנהל טכנולוגיה ראשי ומדען נתונים ראשי
המוביל הטכנולוגי המוכח מביא ניסיון רב שנים עם פתרונות לפתרון למניעת הונאות פיננסיות באמצעות למידת מכונה ומדעי נתונים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI