דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט בנית אתרים
בנית אתרים
מיכאל קוגן 23/12/09 |  צפיות: 1185

בעולם הטכנולוגי של ימינו, בעלי עסקים ונותני שירותים יודעים כי עליהם למצוא דרכים חדשות לרגש את קהל היעד שלכם כדי להישאר רלוונטיים בשטח.
הדרך האפקטיבית ביותר לקיים אינטרקציה עם קהל היעד היא באמצעות הקמת אתר הנושא את שם החברה.
בזמן שהמודעות לנושא גדלה ומתפתחת עם הזמן, קמות על בסיס יומי חברות בנית אתרים המציעות שירותים ומתחרות יחד עם כל היתר בשוק ונשאלת השאלה באיזו חברה עדיף לבחור?
ישנם מספר פרמטרים שראוי להתייחס אליהם בבחירת חברת בנית אתרים מתאימה:

תוכנית עבודה- בחרו בחברת בנית אתרים שתציע לכם תוכנית עבודה ברורה, שאיפות בנוגע לאתרכם וצפי לביצוע כל אחת מהמשימות. בחרו בחברת בנית אתרים שתלווה אתכם לאורך כל הדרך ותספק עבורכם רציונלים ברורים בנוגע לכל שינוי או פעולה המבוצעים בנוגע להקמת האתר.
מקצועיות- בחרו בחברת בנית אתרים המעמידה לרשותכם צוות עובדים מיומן עם ידע טכנולוגי וגראפי מרשים, אשר יוכלו להעמיד עבורכם אתר עם פלטפורמת רכישה מתאימה (במידת הצורך) וגרפיקה מכובדת.
תקציב- טרם הבחירה בחברת בנית אתרים, ערכו סקר שוק ובררו מהם המחירים הממוצעים לבניית אתר.
בדיקה מקדימה אודות התקציב תאפשר לכם לדעת בדיוק כיצד להיערך להוצאה הקרובה וכן לדעת להעריך מי מנסה לגבות מכם יותר מדי או לחילופין לגלות חשד כלפי אלו המתיימרים להיות זולים מדי.

הקפידו לא להתפשר ולבחור חברת בנית אתרים מתאימה כי הפנים של האתר שלכם הם בסופו של דבר גם הפנים של החברה בבעלותכם. האתר שלכם הוא זה שיעיד על איכות השירות או איכות המוצר שאתם מציעים ללקוח.
למידע נוסף בנושא, גשו לאתר-http://www.nirity.com/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל קוגן

Seon 


מאמרים נוספים מאת מיכאל קוגן
 
קורס אנימציה
בימינו, אנימציה וטכנולוגית תלת מימד מהווים חלק בלתי נפרד בצריכת התרבות שלנו. הדליקו את הטלוויזיה לדוגמא, על כך אתר מסחרי ותגלו במהלך הפסקת הפרסומות כי נעשה שימוש באנימציה ובאפקטים תלת מימדיים שונים כדי לבנות פרסומת לקהל הרחב.

ייעוץ מס
11/02/10 | מיסים
ייעוץ מס הוא נושא מורכב המצריך הרבה ידע, חשיבה וירידה לפרטים הקטנים. ייעוץ מס הוא אינו נושא שניתן ללמוד ברפרוף ולכן חשוב להעניק לבעל מקצוע מנוסה לבצע את החישובים המורכבים ואת הירידה לפרטים הקטנים.

עיצוב אתרים
אנחנו חיים במציאות שבה הוירטואליות, האינטרנט והטכנולוגיה תופסים חלק משמעותי בחיים האישיים שלנו, בעבודה שלנו ומהפנאי שלנו.
במציאות כזו, חשוב לבעלי עסקים לא להישאר מאחור אלא להתקדם ולהתפרסם באמצעות האינטרנט, באותה מידה שבה מתפרסמים עסקים אחרים.
כדי להתלבט ביחס לתחרות הקיימת בשוק, חשוב להנפיק אתר ייחודי שיהיה שונה מהתוכן שמציעים יתר המתחרים.


עיצוב חדרי ילדים
כשזה נוגע לילדים שלנו, אנחנו תמיד שואפים להעניק להם את הטוב ביותר מאחר והם הצאצאים שלנו ודור ההמשך. "להעניק את הטוב ביותר" היא הגדרה רחבה הכוללת מתן השכלה לילד, סיפוק הצרכים שלו וגם הענקת חדר שישמש לו כמסגרת בונה לעתיד טוב.

קורס אנימציה
אם גם אתם ניחנתם בחוש לעיצוב גראפי ולמולטימדיה, אל תניחו לכשרון שלכם להתבזבז והירשמו עוד היום לקורס לימודי אנימציה. אנימציה הפכה ברבות השנים למתקדמת יותר ויותר ולכן כיום ניתן למצוא פיתוחים שלה בעולם הקולנוע, בעולם משחקי המחשב, בסימולטורים ועוד.

ספא במרכז
הולנטיין דיי מתקרב ואיתו כל המחשבות והתהיות כיצד מומלץ לחגוג את היום המיוחד הזה. כידוע, ולנטיין דיי הוא יום האהבה הבינלאומי שמצוין לזכרו של הקדוש ולנטינוס הנוצרי שהשיא בסתר שני זוגות אוהבים. יש שמעדיפים לחגוג את ולנטיין דיי בניחותא בבית באמצעות ארוחה רומנטית ויש את אלה שמעוניינים לחגוג את ולנטיין דיי בצורה בלתי נשכחת. אלו שמחפשים חגיגות ולנטיין דיי מהסוג החוויתי צריכים לשקול את אופציית ספא במרכז.

מזון לכלבים
28/01/10 | חיות מחמד
כלבים הם החברים הכי טובים שלנו ובצדק- הם נאמנים לנו ללא גבולות ואוהבים אותנו בצורה חסרת תקנה. הם רואים בנו כמנהיגים שלהם וכאלה שאחראים לסיפוק הצרכים שלהם ולכן גם האהבה שהם רוכשים אלינו היא כל כך מתגמלת. כשזה נוגע לכלבים שלנו, חשוב מאוד להחזיר להם אהבה דומה לזו שאנחנו מקבלים מהם.

כלי נגינה מקראיים
24/01/10 | מוסיקה
מרביתנו מכירים כלי נגינה שונים בגלגול המודרני שלהם בין אם מדובר בגיטרה, בפסנתר או במערכת התופים. מעטים מאיתנו מודעים לכך כי נגינת מוסיקה היא פעולה שהיתה מבורכת ונחשבת עוד בימי המקרא. בהיעדר המודרניזציה והכלים הטכנווגיים של היום, כלי הנגינה של אותה עת היו פרימיטיביים יותר אם כי קסומים לא פחות.

וולנטיין דיי
וולנטיין דיי הוא חג הנחגג בכל העולם ב-14/02. במדינות דוברות אנגלית, נהוג לחגוג את וולנטיין דיי על ידי הענקת כרטיסי ברכה, פרחים או דברי מתיקה. וולנטיין דיי נחגג לזכרו של הקדוש ולנטינוס הנוצרי וברבות הזמן הפך ליום המזוהה עם אהבה רומנטית. וולנטיין דיי הפך להיות יום שקשור בעיקר להחלפת פתקי אהבה בסגנון "וולנטיין", כפי שהקדוש הנוצרי נהג להשאיר לידידתו, בת הסוהר.

עיצוב אתרים
אנחנו חיים בעולם טכנולוגי, אמנם האמרה הזו הפכה לקלישאה בעשורים האחרונים אך בכל אופן היא מדויקת להפליא. בעולם שכזה, שבו נוכחות ברשת הפכה להיות פרמטר חשוב מאוד בהצלחה של כל חברה, אתר האינטרנט הפך להיות כרטיס הביקור של העסק. איך בונים אתר אינטרנט שיהיה יעיל ויתורגם לכדי הצלחה ממשית? ראשית כל, חשוב לבחור חברת עיצוב אתרים איכותית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI