דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Juniper Networks ו- Polycom חתמו על ברית אסטרטגית
Juniper Networks ו- Polycom חתמו על ברית אסטרטגית
ילון מדר 31/01/10 |  צפיות: 2604

Juniper Networks ו-Polycom הכריזו היום על ברית אסטרטגית שמתמקדת בשיפור האמינות, החיסכון והאיכות של חוויית הלקוח בתחום הנוכחות מרחוק ושיחות הוועידה בווידיאו. שיתוף הפעולה יאפשר לספקיות תקשורת למקסם את יכולות רשת התקשורת שלהן על מנת לספק שירותי וידיאו קונפרנס באיכות גבוהה.

השותפות, שתושק באמצע שנת 2010, תציע פתרון חכם לספקיות שירותי תקשורת. הפתרון יאפשר שירותי וידיאו מנוהלים באיכות מוכחת עבור רשת משולבת. זהו פתרון הרשת הראשון בתעשייה שתוכנן מתוך מודעות לנושא שיחות הוועידה.

הפתרון המשותף של החברות יסייע להקטין את עלויות השירותים המנוהלים לשיחות ועידה בווידיאו, הואיל והוא מאפשר לספקי שירות להפיק את המרב מיכולותיה של הרשת הקיימת. הטמעת פתרון של רשת יחידה מהווה מודל בר-הרחבה ורווחי בהרבה עבור ספקי שירות, בהשוואה למודל הרשת השכבתית הנוכחי לתמיכה בשירותי נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו.

דודי אילן, מנכ"ל ג'וניפר ישראל מציין כי "הפתרון ישלב מערכות של תשתיות רשת בעלות ביצועים גבוהים מתוצרת Juniper עם מערכות מובילות בתעשייה, מבית Polycom, של נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו. הפתרון כולל את פלטפורמת יישומי הרשת Junos Space ואת מערך המנויים שלה, הכולל שירותי מדיניות וזהות, את נתבי MX Series 3D Universal Edge Routers וכן את שערי SRX Series Services Gateways עם ניתוב ואבטחה משולבים המעניקים קישוריות ארגונית יעילה.

דן אנגל מנכ"ל פוליקום ישראל מציין כי "רכיבי Polycom העיקריים כוללים את פלטפורמות ההתוועדות אשר  (גשרים) מסוג RMX של Polycom אשר פותחו בישראל המספקות יכולות ויעוד מרובה אתרים ומרובה רשתות ושינוי קידוד בין מערכות וידיאו וכן את היישום Distributed Media Application‏ (DMA)‏ ‏של Polycom - יישום שמרכז את בקרת השיחות עבור גשרי RMX ומספק יתירות נוספת במקרה של כשל".

נוסף ליתרונות עבור ספקי שירות, גם לקוחות ארגוניים ייהנו משליטה טובה יותר באספקת השירותים - בד בבד עם הגדלת הערך העסקי של שירותים אלה: תעבורת הנוכחות מרחוק ושיחות הוועידה בווידיאו עוברת בציוד הרשת שמשמש גם יישומים אחרים, באיכות מוכחת.

היכולות של שירותים מנוהלים אמינים וחסכוניים במיוחד, שמוקנות ללקוחות ארגוניים לצורך תמיכה בפריסות כלל-ארגוניות של נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו בטכנולוגיית HD (נוכחות מרחוק, חדרים ושולחנות עבודה), מעודדות שיתוף פעולה, מגבירות את הפרודוקטיביות ומצמצמות עלויות. זאת מכיוון שמודל השירותים המנוהלים יכול לספק תשואה מהירה יותר להשקעה עבור הלקוחות. המודל עושה זאת על ידי הקטנתן של עלויות התשלום מראש ועל ידי היכולת לחזות את עלויות התפעול השוטפות של שירותי וידיאו, בד בבד עם הענקת יכולות של שיתוף פעולה מאובטח בין עסקים.

"תקשורת חזותית הופכת לכלי אסטרטגי יותר ויותר בסביבה העסקית הגלובלית והדינמית של היום. ארגונים בתעשיות שונות מאמצים אותה כדי לייעל את העבודה מרחוק וכדי לצמצם עלויות", אמר בוב האגרטי, מנכ"ל Polycom. "שיתוף הפעולה עם Juniper נועד לשפר את האיכות והיעילות של תקשורת חזותית ברשת, ולהעניק בכך ללקוחות אפשרויות פריסה ויכולת לשלב את הטכנולוגיה בביטחון בתהליכי הליבה העסקיים ולהשתמש בה כרכיב עיקרי במיזמים של תקשורת מאוחדת".

בהתאם לתחזיות, שיעור הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) של השוק העולמי של שירותים מנוהלים עבור תקשורת חזותית יגיע ל-162 אחוז בין השנים 2008 ל-2015 - עליה מ-83 מיליון דולר בערך ל-940 מיליון דולר בערך.1 הביקוש הכולל לפתרונות ושירותים בתחום התקשורת החזותית צפוי להגיע ל-8.6 מיליארד דולר, עם CAGR של 17.8 אחוז בין השנים 2008 ו-2013.2.

"זוהי הדוגמה הראשונה של פתרון בו פלטפורמת תקשורת הווידיאו יוצרת אינטראקציה דינאמית עם הרשת וכך מאפשרת איכות מוכחת של וידיאו בין יתר היישומים ומאפשרת לספקי שירות לעשות שימוש חכם במלוא הפוטנציאל של התשתית בהתאם לצורך", הוסיף האגרטי.

ג'רי אליוט, סגן נשיא לשיתופי פעולה אסטרטגיים ב-Juniper Networks ציין כי "ההתעניינות העצומה בתקשורת חזותית יצרה צורך במודל אמין וחסכוני יותר לאספקת שירותי וידאו באיכות מובטחת". "בעבודה עם Polycom, אנחנו משנים את הנוף בעזרת פתרון ייחודי שיאפשר  לספקי שירותים להפיק רווחים מההזדמנויות בשוק שירותי התקשורת החזותית ולהפיק את הערך המרבי מהרשתות הקיימות שלהם, כדי לספק שירותי וידאו מדרגיים ובאיכות גבוהה. הדבר יאפשר לספקי שירות לעבור מרשתות שכבתיות 'לשירות' אל רשתות מאוחדות חכמות ויעילות יותר, שקל יותר לתחזק ושיהיו רווחיות יותר בטווח הארוך."

פרסמה סקירה טכנית לפתרון של החברות: Wainhouse Researchחברת המחקר

Juniper ו-Polycom ממנפות את נקודות החוזק היחסיות שלהן בארכיטקטורות רשת מסוג ספקי שירות ובנוכחות מרחוק וויעוד וידאו בארגונים, על מנת לשנות את האופן שבו תעבורת וידאו עוברת ברשת בין יישומים אחרים. זוהי הדוגמה הראשונה של פתרון שבו פלטפורמת תקשורת הווידאו יוצרת אינטראקציה דינאמית עם הרשת וכך מאפשרת איכות מוכחת של וידאו בין יתר היישומים ומאפשרת לספקי שירות לעשות שימוש חכם במלוא הפוטנציאל של התשתית בהתאם לצורך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ילון מדר


 


מאמרים נוספים מאת ילון מדר
 
קבוצת חיון, נציגת סמסונג, משיקה בישראל סדרת כונני גיבוי חיצוניים בעלי כניסת USB 3.0
28/02/11 | גאדג'טים
מדובר בכוננים חדשים בעלי קצב העברה מהיר ביותר בזכות ממשק USB 3.0 המאפשר העברת נתונים של עד 5 ג'יגה לשנייה. הפתרון בעל המהירות הגבוהה, אידיאלי במיוחד בתקופה זו שבה איכות הקבצים ומשקלם גדל בעקבות סרטים ומשחקים באיכות HD.

קבוצת חיון, נציגת סמסונג בישראל, יוצאת בשיתוף פעולה שיווקי עם ארגון "קלאב 50"
במסגרת המהלך, יינתנו הטבות ומחירים בלעדיים לחברי "קלאב 50 " על מגוון מוצרים מובילים המשווקים בישראל על ידי "קבוצת חיון" תוך חשיפת הפעילות בערוצי התקשורת של המועדון.

נציגת סמסונג משיקה בישראל כונן חיצוני חדש מהסדרה היוקרתית S2- בגודל 2.5" ובנפח של 1 טרה
הפתרון בעל הנפח גדול במיוחד ביחס לגודלו הפיזי של הכונן, אידיאלי במיוחד בתקופה זו שבה איכות הקבצים ומשקלם גדל בעקבות סרטים ומשחקים באיכות HD.

קבוצת חיון משיקה בישראל את מקרן התלת מימד הראשון של סמסונג
31/01/11 | גאדג'טים
למקרן טכנולוגיה חדשנית המאפשרת המרת שידור דו מימדי סטנדרטי לתלת מימד בזמן ההקרנה. המקרן נחשף לראשונה במסגרת מפגש מקצועי, שערכה לאחרונה קבוצת חיון, לכ 100 משווקים בנושא חידושים טכנולוגיים של סמסונג בעולם המולטימדיה.

סמסונג משיקה בישראל את סדרת הנטבוקים SHARK
מדובר בסדרה NF החדשה של סמסונג הכוללת 2 דגמים: NF210 ו- NF110. המחשבים נהנים, בין השאר, מעיצוב ייחודי הכולל ציפוי מבריק בגימור שנהב; סוללה המספקת זמן עבודה של מ 10.7 - 14 שעות; משקל נמוך במיוחד 1.35 ק"ג ומסך 10.1LED HD ".

סמסונג משיקה בישראל סדרת נוטבוקים חדשה עתירת ביצועים ויכולות עיבוד גרפיקה גבוהות
מדובר בסדרת RF510 של סמסונג, הנהנית, בין השאר, מעיצוב חדשני המאופיין בגימור יוקרתי, משטח קריסטלי וגימורים עגולים; מסך HD LED; מעבד Intel® Core™ i5; כרטיס גראפי Nvidia GeForce GT 330M, המציע יכולות עיבוד גרפיקה גבוהות ביותר; מערכת הפעלה Windows 7; חריץ USB 3.0 ו- Bluetooth 3.0 High Speed.

קבוצת חיון משיקה "מחשביזיה" בעלת טכנולוגיית LED הראשונה של SAMSUNG בישראל
01/12/10 | חומרה
מדובר בדגם ה- XL2370HD מסדרת ה- MFM HD\ TVשל סמסונג - מסך משולב מחשב וטלויזיה בגודל 23 אינץ' . המסך, בעל יתרון עצום של חיסכון במקום ומתאימים במיוחד לחדרי שינה וילדים שבהם בדרך כלל נמצא גם מחשב וגם טלויזיה.

סמסונג משיקה בישראל נוטבוק עם דם כחול
מדובר בדגם R590 היוקרתי של סמסונג, הנהנה, בין השאר, מעיצוב חדשני המאופיין בגימור איכותי בנגיעה של צבע כחול, משטח קריסטלי וגימורים עגולים; מקלדת ארגונומית מלאה; קישוריות מושלמת ומסך HD LED. בנוסף, ה- R590 מצויד במעבד Intel® Core™ i5, מערכת הפעלה Windows 7 ו- Bluetooth 3.0 High Speed.

סמסונג נותנת לכם את ההזדמנות לראות באמת 6:6
לראשונה בישראל, חשפה קבוצת חיון, נציגת סמסונג, את ה- Samsung SyncMaster MD230 - מיצג ייחודי ענק המורכב מ-6 מסכים בגודל 23 אינץ' מחוברים על גבי מעמד יחיד. המיצג המרהיב נחשף במסגרת אירוע הגיימינג התחרותי הגדול בישראל שהתקיים על ידי אתר המשחקים Vgamesבהוד השרון.

קבוצת חיון, נציגת סמסונג העניקה חסות GOLD לאליפות ישראל במשחקי מחשב של Vgames
גולת הכותרת של סמסונג בתחרות הגיימרים של Vgames היה ה- Samsung SyncMaster MD230 - מיצג ייחודי ענק המורכב מ-6 מסכים בגודל 23 אינץ' מחוברים על גבי מעמד יחיד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI