דף הבית מרטין

מרטין

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת מרטין
 
דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
16/04/17 | אימון עיסקי
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.
למאמר המלא...

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
23/03/17 | אימון למערכות יחסים
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.
למאמר המלא...

השם אלוקינו תודה רבה לך על הכול- מודה לך כל רגע
13/03/17 | אימון לקריירה
אבינו מלכנו אלוקיי בורא אולם, קרב בינינו ותן אהבה חינם. באחד השיעורים יצא לי לשמוע שחשוב מאוד להגיד כל הזמן תודה ולבטוח באלוקים ולזרוק עליו את כל הבעיות שלנו כדי שנוכל להיות במצב שבו הוא נותן לנו רק דברים טובים ואנחנו צריכים לסמוך עליו כל הזמן כדי לדעת שהוא זה שבורא את כל הדברים בעולם ואין עוד מלבדו.
למאמר המלא...

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
29/11/16 | אימון לכסף
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם
למאמר המלא...

שימושים שונים של מדבקות
08/08/15 | אימון לחינוך
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.
למאמר המלא...

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
08/08/15 | אימון לכסף
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
למאמר המלא...

השימוש המגוון של פוסטרים בעולם הפרסום
08/08/15 | אימון זוגי
אנו חיים כיום בעולם שבו בכל מקום שבו אנחנו נמצאים ישנם עלוני פרסומת או שלטי חוצות אשר מנסים לגרום לנו לקנות מוצר או שירות. ענף הפרסום עבר מהפכה מדהימה עם כניסת עולם האינטרנט והרשת לחיים של כולנו ונדמה שאין שום פיסה חפה מפרסום או משילוט המנסה להניע את המתבונן בו לביצוע פעולה מסוימת. כולנו רואים פוסטרים דרך חלונות המכונית בעת נסיעה בכבישים, שלטי חוצות ענקיים על בניינים גבוהים וכמובן סרטי פרסומת בטלוויזיה, במחשב, בטלפון הנייד החכם ובאולם הקולנוע.
למאמר המלא...

הצלחה של עסק תלויה במיתוג שלו:
08/08/15 | מיתוג אישי באינטרנט
ידוע כי היום חלק מרובה מסיכויי ההצלחה של עסק עצמאי או חברה תלויים במיתוג שלה. מסיבה זאת בדיוק עיצוב לוגו אשר יהווה את תו ההיכר של החברה ויהיה מזוהה איתה הינו קריטריון משמעותי ביותר לכל עסק עצמאי או חברה.
למאמר המלא...

זיכרונות מתוקים על פוסטרים של פעם
08/08/15 | אימון לקריירה
לכל אחד ואחת מאיתנו היה לפחות פוסטר אחד שהיה תלוי בחדר שלו בזמן גיל הנעורים ו/או ההתבגרות. כל אחד חיכה כבר לרגע שבו יוכל להגיע אל חנות ולבחור פוסטרים של מושא הערצתו - קבוצה או שחקני ספורט (כדורגל, כדורסל, טניס, התעמלות ועוד), זמרים או להקות, או אם מדובר בילדים צעירים יותר - בדמויות מצוירות ואהובות מסרטי קולנוע או תכניות טלוויזיה. כאשר הפוסטר היה תלוי בחדר אפשר היה לחוש כאילו גיבור הפוסטר נמצא בחדר בעצמו והייתה מתקבלת תחושת גאווה חזקה.
למאמר המלא...

סימן ההיכר של העסק שלכם:
08/08/15 | אימון זוגי
דפי לוגו הינם אחד מסימני ההיכר של עסק או חברה עצמאית אשר המקצועיות והמקצוענות שלה באות לידי ביטוי גם בשטח העיצוב הגרפי והאסתטיקה. על כל חברה השואפת להיות בעלת שם ולמתג את עצמה יש לה להרכיב לוגו כסימן היכר אשר יהיה מזוהה עם שם החברה או העסק.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI