דף הבית רויטל טל

רויטל טל

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: שירה בציבור- רויטל טל
אתר אינטרנט:  www.revital-tal.com/
טלפון: 050-5382143
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

רויטל טל- זמרת, תקליטנית, ומנחה ערבי שירה בציבור,

עם ניסיון וותק של למעלה מ- 20 שנה בשירה ובהפעלת קהל.שירה בציבור בהווי ישראלי עם מיטב השירים שכולנו אוהבים לאירועים פרטיים, אירועי חברה, ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבות וערבי שירה וכיף.

מתמחה בארגון שירה בציבור לימי הולדת 40,50,60 וכו'..

https://www.facebook.com/revitaltaltal?ref=hl

http://www.revital-tal.com | שירה בציבור
מאמרים נוספים מאת רויטל טל
 
ערב שירה בציבור - האופציה הטובה ביותר
06/12/17 | הפקת אירועים
בתור זמרת לאירועים כמובן שאני חושבת שהמוזיקה באירוע היא הדבר החשוב ביותר, היא אשר נותנת את הטון לאירוע כולו ואשר משפיעה בצורה ישירה על מצב הרוח של כולם.
אז אילו אפשרויות יש לכם ? הוווו זו שאלת השאלות, המוזיקה אשר תבחרו לאירוע שלכם היא הטעם שלכם והאמונה שלכם שזה מה שמתאים לאורחים שלכם.
למאמר המלא...

זמרת לאירוע - שירה בציבור
14/09/17 | הפקת אירועים
אז מה איתך ? האם גם לך יש אירוע חשוב בקרוב ? האם האירוע האחרון שהפקת לא היה משהו ?!.. האם חשוב לך לקחת אחריות הפעם, רק אתה עצמך, ולהפיק אירוע מנצח ? אם ענית "כן"- אני מציעה לך הצעה שלא תוכל לסרב לה – שירה בציבור לאירועים.
למאמר המלא...

שירה בציבור - מקרבת, משמחת, משתפת
07/09/17 | הפקת אירועים
היא כבר מזמן לא נחשבת ישנה נושנה – לשירה בציבור לאירועים יתרונות רבים, כה רבים שאינה עוד שנויה במחלוקת והיא בוודאות מבוקשת ומצליחה מאוד באירועים מכל הסוגים.
למאמר המלא...

אירועי קיץ
19/07/17 | הפקת אירועים
איזה חוםםם !! אני באמת לא יודעת, חוככת בדעתי, גם אתם מרגישים שהקיץ הזה הוא כל כך חם עד כדי שממש בלתי נסבל ? גם אתם חושבים ומרגישים שקיץ כזה וחום כשה לא היה כמותו בעבר ? או שאולי התבגרנו ויותר קשה לנו לסבול ?
למאמר המלא...

זמרת שירי ארץ ישראל
03/11/16 | הפקת אירועים
שירי ארץ ישראל הם חלק עיקרי בתכנית שירה בציבור אותם אני שרה באירועים. שירים אלו נחשבים נכס צאן ברזל, והם בעצם השירים של דור ההתיישבות בארץ, אנשי מלח הארץ.
למאמר המלא...

ערב שירה בציבור
13/11/14 | מוסיקה
כל אחד המתכנן אירוע מבין וודאי כי מטרת האירוע שיהיה שמח. יחד עם זאת, מסתבר כי גם בעידן הטכנולוגי של היום בעלי האירוע, הם המתכננים אותו, רובם הולכים על תקליטן ומטבע הדברים אינם מצליחים ליצור אווירה אינטימית וקשר בין המשתתפים באירוע, כמו זו אשר תייצר שירה בציבור.
למאמר המלא...

הפקת אירוע חברה
23/09/14 | הפקת אירועים
היום כבר הרבה אנשים כבר יודעים, שאירוע מוצלח כדאי שתהיה בו מוזיקה לשמחה גדולה לא ניתן להגיע ללא מוזיקה, שירים וריקודים !! (על-אף האוכל הטעים. אנשים שרוצים לערוך אירוע, מדברים בדרך-כלל על הזמנת תקליטן, במונחים של היום, תקליטן הוא "המוזיקה באירוע".
למאמר המלא...

שירה בציבור לאירועים
11/09/14 | הפקת אירועים
מדובר בערב תוסס ושמח שאיננו נחשב עוד לערב למבוגרים בלבד, אשר מספק פעילות ותכנית המתאימה לכולם, מבוגרים וצעירים כאחד.
למאמר המלא...

ערב שירה בציבור
10/08/14 | הפקת אירועים
מאמר זה מתייחס לתופעה הגוברת והולכת הנקראת שירה בציבור וכניסתה לאירועים השונים. כמו כן מתאר מאמר זה את היתרונות והחסרונות בארגון ערב שירה בציבור באופן עצמאי והדברים אשר יובילו אתכם בבחירת זמרת שירה בציבור. המאמר סוקר את היחס בין ההשקעה שלכם לבין התמורה אותה תקבלו כאשר תזמינו מנחה שירה בציבור מקצועי, ובין תוצאות טובות פחות אותן תקבלו מארגון ערב כזה בעצמכם.
למאמר המלא...

כיצד תבחרו את הזמרת שתעשה לכם את הערב?
06/01/14 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
שירה בציבור מיועדת לקהל הרחב, החל מגיל צעיר מאד ועד הגילאים המופלגים. שירה בציבור כבר אינה מיועדת למבוגרים בלבד, שירה בציבור פונה לקהל יעד מגוון גם מבחינת התוכנית האמנותית, ניתן לשלב כל סגנון שירים שתבחרו, מכל תקופה שתבחרו ולכל אירוע.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI