טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
נכתב על ידי: שגיב
תאריך: 24/11/10

אוקיי, החלטת להציע נישואין, מזל טוב! הגיע הזמן לבחור טבעת אירוסין שתתאים לגברת הנבחרת, חשוב לזכור שהרבה פעמים, למרות שזה יישמע קצת "לאהגיוני", טבעת האירוסין, אותה טבעת שאתה פותח מולה תוך כדי שאתה כורע עלבירכך, הטבעת הזו יכולה להיות ההבדל בין כן לבין לא. ראינו את זה בסרטים(מישהי שלא ממש מסכימה, אבל ברגע שרואה את הטבעת- קופצת ומסכימה), ולמזלנו,לא תמיד צריך להיות הגבר המושלם, פשוט צריך את התכשיט המושלם.

אז אולי כדאי להשקיע קצת זמן בבחירה של טבעת האירוסין הטובה ביותר- אותה הטבעת שתסגור את העסקה ותתן לך את ה"כן" המיוחל.

בחירת טבעת האירוסין המושלמת- הפרמטרים

גברבר צעיר הרוצה לבחור את טבעת האירוסין - או אפילו טבעת נישואין, המושלמת, עליו להתייחס לשלושה פרמטרים שונים:

  • הסטייל של טבעת.
  • הצבע של הטבעת.
  • הצורה של הטבעת.


כלאחד מהפרמטרים הללו כשלעצמו טוב ויפה, אך רק השילוב המוצלח בין שלושתהפרמטרים ביחד- החיתוך המושלם בין שלושת הפרמטרים (בדיוק כמו דיאגרמות ווןלאלו המציעים נישואין ועוסקים במתמטיקה בזמנם הפנוי) הוא שיביא לאפקטה"וואו!" המושלם. אז בואו נתחיל בפרמטר הראשון: הסטייל של הטבעת.

סטייל הטבעת- האם האישה הנבחרת צבעונית או חדגוונית?

השאלההזו לא באה לפגוע, אבל בואו נדבר לעניין- יש גברים המעדיפים את הנשים שלהםחדגווניות, ללא הפתעות ופשוטות. אין בכך שום דבר רע, אבל ברור שלא תתןלאישה שכזו טבעת אירוסין שמנה, צבעונית, מלאה ביהלומים במגוון צבעים. מצדשני, אם האישה הנבחרת היא בנאדם צבעוני, מפתיע ומקפיץ, אולי כדאי לבחורבטבעת אירוסין צבעונית, הכוללת מספר יהלומים במגוון צבעים!
טיפ: לא ברור לך? הסתבכת? פשוט! איך אהובתך מתלבשת? ככה הטבעת צריכה להיות- צבעונית או חדגוונית...

הצבע של הטבעת- צריך להתאים לעור, פשוט כך!
איןמה להסתבך, לנשים שחומות, כדאי לבחור טבעת זהובה, ולנשים לבנבנות- כדאילבחור טבעת עם זהב אדום. פשוט תביא למוכר דגימת עור והוא כבר יעזורלהחליט...(או תמונה, אם זה יקל עליך
טיפ: תהיה מקורי וחכם- דבר עםהמוכרת בחנות, תסגור איתה שבשעה מסויימת תעבור ליד החנות עם אישתך לכאורה,וכך המוכרת תוכל להתרשם מגוון העור של אהובתך ואישתך לעתיד.

הגענו לפרמטר האחרון- הצורה של הטבעת!

בואונגיד ככה- כמה שהאצבעות של אישתך לכאורה שמנמנות וקצרצרות יותר, ככה הטבעתצריכה להיות דקה יותר, היחס הוא הפוך. יש אפקט ויזואלי לבנאם עם אצבעותקצרות ושמנות המוסיף טבעת שמנמנה ומאסבית- האצבע פשוט נראית הרבה יותר קצרהושמנה...

לסיכום:
תשקיע, זו החתונה הראשונה שלך (כן ימעטו!), חפש את טבעת האירוסין המושלמת, והיא אולי תסכים להתחתן איתך. וגם אם לא, לפחות ניסית!
כך או כך, צריך לזכור שטבעות הן לא עגילים - צריך להשקיע יותר זמן ומחשבה, אבל האפקט הרבה יותר גדול!

שיהיה רק בהצלחה
ומזלט טוב!!


 
אודות המחבר

שגיב SEO ~ קידום אתרים, פרסום בגוגל, בניית אתרים שמנועי חיפוש אוהבים ועוד!

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article12067.aspx