דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
שגיב 24/11/10 |  צפיות: 2862

אוקיי, החלטת להציע נישואין, מזל טוב! הגיע הזמן לבחור טבעת אירוסין שתתאים לגברת הנבחרת, חשוב לזכור שהרבה פעמים, למרות שזה יישמע קצת "לאהגיוני", טבעת האירוסין, אותה טבעת שאתה פותח מולה תוך כדי שאתה כורע עלבירכך, הטבעת הזו יכולה להיות ההבדל בין כן לבין לא. ראינו את זה בסרטים(מישהי שלא ממש מסכימה, אבל ברגע שרואה את הטבעת- קופצת ומסכימה), ולמזלנו,לא תמיד צריך להיות הגבר המושלם, פשוט צריך את התכשיט המושלם.

אז אולי כדאי להשקיע קצת זמן בבחירה של טבעת האירוסין הטובה ביותר- אותה הטבעת שתסגור את העסקה ותתן לך את ה"כן" המיוחל.

בחירת טבעת האירוסין המושלמת- הפרמטרים

גברבר צעיר הרוצה לבחור את טבעת האירוסין - או אפילו טבעת נישואין, המושלמת, עליו להתייחס לשלושה פרמטרים שונים:

  • הסטייל של טבעת.
  • הצבע של הטבעת.
  • הצורה של הטבעת.


כלאחד מהפרמטרים הללו כשלעצמו טוב ויפה, אך רק השילוב המוצלח בין שלושתהפרמטרים ביחד- החיתוך המושלם בין שלושת הפרמטרים (בדיוק כמו דיאגרמות ווןלאלו המציעים נישואין ועוסקים במתמטיקה בזמנם הפנוי) הוא שיביא לאפקטה"וואו!" המושלם. אז בואו נתחיל בפרמטר הראשון: הסטייל של הטבעת.

סטייל הטבעת- האם האישה הנבחרת צבעונית או חדגוונית?

השאלההזו לא באה לפגוע, אבל בואו נדבר לעניין- יש גברים המעדיפים את הנשים שלהםחדגווניות, ללא הפתעות ופשוטות. אין בכך שום דבר רע, אבל ברור שלא תתןלאישה שכזו טבעת אירוסין שמנה, צבעונית, מלאה ביהלומים במגוון צבעים. מצדשני, אם האישה הנבחרת היא בנאדם צבעוני, מפתיע ומקפיץ, אולי כדאי לבחורבטבעת אירוסין צבעונית, הכוללת מספר יהלומים במגוון צבעים!
טיפ: לא ברור לך? הסתבכת? פשוט! איך אהובתך מתלבשת? ככה הטבעת צריכה להיות- צבעונית או חדגוונית...

הצבע של הטבעת- צריך להתאים לעור, פשוט כך!
איןמה להסתבך, לנשים שחומות, כדאי לבחור טבעת זהובה, ולנשים לבנבנות- כדאילבחור טבעת עם זהב אדום. פשוט תביא למוכר דגימת עור והוא כבר יעזורלהחליט...(או תמונה, אם זה יקל עליך
טיפ: תהיה מקורי וחכם- דבר עםהמוכרת בחנות, תסגור איתה שבשעה מסויימת תעבור ליד החנות עם אישתך לכאורה,וכך המוכרת תוכל להתרשם מגוון העור של אהובתך ואישתך לעתיד.

הגענו לפרמטר האחרון- הצורה של הטבעת!

בואונגיד ככה- כמה שהאצבעות של אישתך לכאורה שמנמנות וקצרצרות יותר, ככה הטבעתצריכה להיות דקה יותר, היחס הוא הפוך. יש אפקט ויזואלי לבנאם עם אצבעותקצרות ושמנות המוסיף טבעת שמנמנה ומאסבית- האצבע פשוט נראית הרבה יותר קצרהושמנה...

לסיכום:
תשקיע, זו החתונה הראשונה שלך (כן ימעטו!), חפש את טבעת האירוסין המושלמת, והיא אולי תסכים להתחתן איתך. וגם אם לא, לפחות ניסית!
כך או כך, צריך לזכור שטבעות הן לא עגילים - צריך להשקיע יותר זמן ומחשבה, אבל האפקט הרבה יותר גדול!

שיהיה רק בהצלחה
ומזלט טוב!!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שגיב

שגיב SEO ~ קידום אתרים, פרסום בגוגל, בניית אתרים שמנועי חיפוש אוהבים ועוד! 


מאמרים נוספים מאת שגיב
 
מילוי לשיער דליל – מתאים גם לגברים וגם לנשים
התקרחות היא תופעה נפוצה ביותר אצל גברים, אך לעיתים היא מתרחשת גם אצל נשים. מדובר בתופעה אשר גורמת אי נוחות ואנשים רבים מחפשים פתרון עבורה. מדי פעם אנו שומעים על קמפיין להצמחת שיער, מניעת התקרחות וכדומה. העובדה היא שלא ניתן להלחם בהתקרחות, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה השיער באמצעים שונים.

מאלף כלבים מקצועי - חברו של הכלב
09/04/12 | חיות מחמד
כלבים הם חיה מדהימה. הם יודעים להעניק הרבה אהבה וחיבה. כאשר אנחנו מאמצים כלב למשפחה שלנו אנחנו מכניסים רבה שמחה ואור לבית. לפעמים לכלב קשה להסתגל לחיים בתוך הבית והוא משתולל ועושה לנו הרבה בעיות. במקרים שבהם הכלב שלנו מתפרע חשוב שנזכור שהוא צריך מסגרת וסמכות. כאשר קשה לנו להעניק לכלב שלנו את הסמכות הנדרשת מומלץ שנפנה למאלף כלבים.

חברת סיעוד- הבחירה הנכונה עבורכם
אנשים רבים נמצאים במצב בו מישהו מיקיריהם נזקק לטיפול סיעודי. לרוב מדובר בהורים קשישים, אשר תפקודיהם מוגבלים, ובשל כך מתגייסים בני המשפחה לעזרת היקרים להם...

איך לשפר את חיי האהבה שלכם בקלות?
איך להחזיר עטרה ליושנה? איך לחזור להיות אותו הזוג שהיינו פעם? במאמר זה תגלו!

הובלת דירות בתל אביב
11/07/11 | מעבר דירה
רגע אחרי שאני מבין שאני עומד לעבור דירה יוצאת לי באופן אוטומטי אנחה של איזה עצבים... ממש אין לי כוח לעבור דירה ובכול זאת, ממש לא מזמן (3 חודשים) עברתי דירה אל דירה שממש פנטזתי עליה בלב תל אביב ברחוב הפופולארי רוטשילד!

טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה - ואתם!
24/03/11 | נישואין
במאמר זה נדבר על מגוון של נושאים - טבעות אירוסין, תכשיטי יוקרה ועוד

קידום אתרים אורגני מול פרסום ממומן
בעידן המודרני בו קידום אתרי אורגני הוא מילה מורכבת אשר משמעותה יותר ממרדף אחר מילות מפתח והיא הפכה למעשה לפרסום אתרים מודרני באינטרנט ואל מול התחרות הגוברת וגם נוכח העובדה שלא כולם יכולים לככב במילת הפתח הרצויה בעמוד הראשון קיימות שיטות פרסום נוספות

הובלת עסקים
גם בתי עסק זקוקים להובלות, באינטרנט אפשר למצוא חברת הובלות המתמחית בתחום ההובלות העסקיות על ידי הקלקת המילים "הובלת עסקים", שם תמצאו מגוון אתרים העוסקים בתחומי ההובלות של בתי עסק.

טבעות אירוסין- מעגל ההצלחה
אוקיי, החלטת להתחתן, מה נגיד ומה נדבר? מזל טוב! עכשיו רק נותר לבחור את טבער האירוסין וטבעת הנישואין המושלמות. קרא, תחכים ובחר בחוכמה!

ייעוץ זוגי משפרים את חיי הזוגיות שלכם
ייעוץ זוגי יכול לשפר את חיי הזוגיות שלכם ולקחת אותם בחזרה לימים עברו... במאמר זה נשוחח מעט על הנושא
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI