שירותי תרגום עסקיים- חבר מתרגמים
נכתב על ידי: דנה הראלי
תאריך: 21/04/11

שירותי תרגום עסקיים- חבר מתרגמים

חברות רבות ברחבי העולם נדרשות לא פעם לשירותי תרגום עסקי בשלל שפות. לא בכדי, אם כן, כי הצורך בהבנה מקצועית של מונחים עסקיים ומטרותשל כתיבה שיווקיות, לצד ידע נרחב בתחום השפה, יוצר ביקוש רב לחברות המספקות שירותי תרגום מקצועיים. כך, הבחירה בחברת התרגום המתאימה הינה קריטית ועלולה להכריע בין הצלחה לבין כשלון.

על מה יש להקפיד בעת בחירה בחברה לתרגום מסמכים עסקיים?
בעת בחירה בחברה המספקת תרגום עסקי, חשוב לוודא את נסיונם של עובדיה בתחום, כמו גם את שליטתם בשפת המקור ושפת היעד באופן אידיאלי. לצד זאת, יש להקפיד על בחירה בחברה המספקת ידע והבנה בכל הנוגע למשמעות התרבותית של צבעים, צורות ומבנה מסמכים. רבים אולי יופתעו לשמוע, כי מסמך עסקי המתורגם ללא חת, עלול להיזרק לפח רק כתוצאה מבחירה בצבע שמשמעותו שלילית בתרבות מסויימת.

חבר מתרגמים- תרגום אידיאלי, תמורה מקסימלית
אנו בחבר מתרגמים מבטיחים תרגום עסקי מהשורה הראשונה, תוך שימוש בצוות מקצועי ומיומן שמאחוריו שורה ארוכה של לקוחות עסקיים מרוצים. אצלנו המחויבות למצוינות הינה ערך עליון, כשלצידה עומדים ניסיון רב שנים, שירות חסר פשרות, שימוש בכלים מקצועיים מתקדמים ומדיניות בקרת איכות מדוקדקת. חשוב לציין, כי אנו מספקים דיסקרטיות מוחלטת בכל הנוגע לתכניהם של מסמכים עסקיים. אז בחרו בנו- והעניקו לעצמכם תרגום אידיאלי ותמורה מקסימלית.

נאומים, הרצאות, עדויות ורבי שיח, כנסים, ועידות וישיבות חשובות - כדי לשמור על המילים והתכנים הללו, וכדי לאפשר לנו לחזור אליהם בעתיד- יש להקליטם, לתמללם ולהעלותם על הכתב. כאן נכנסים לתמונה שירותי ההקלטה והתמלול של חבר המתרגמים.

 חבר המתרגמים היא החברה הוותיקה והמובילה בישראל בתחום שירותי ההקלטה והתמלול. שירותיה ניתנים משך שנים רבות לכנסים, לדירקטוריונים, למשרדי ממשלה, לחברות פרטיות ועוד.

 לרשות כל לקוח של חבר המתרגמים, עומדים צוותי מקליטים, נוטריונים ומתמללים מיומנים, מנוסים, דיסקרטיים ובעלי מוניטין, מערכות הקלטה דיגיטליות מתקדמות ותוכנות ייחודיות המאפשרות לתעד ולאחסן חומרים על גבי מדיות שונות ומגוונות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article15992.aspx