גם winwin כבר בפנים
נכתב על ידי: רונן הלל יחסי ציבור
תאריך: 04/10/11

שוק הנדל"ן נמצא בקיפאון עמוק של כמה חודשים, על אף שהקיץ הישראלי מאופיין ברכישת דירות מאסיבית לאורך השנים, אך השנה השוק נעצר כמעט לחלוטין. גם מנכ"ל לוחwww.winwin.co.il יובל אטד, זיהה את המגמה ונתן מענה לצורך של המנסים לרכוש או למכור דירה.

winwin יזמה שת"פ עם אתר מרוויחים - www.marvihim.co.il, המרכז את כל הלימודים הפיננסים בארץ והמרכז הרשמי של סדנאות המבוא בישראל לכל תחומי שוק ההון והנדל"ן.

אמיר וקסלר, מנכ"ל מרוויחים שופך אור על המהלך: "שוק הנדל"ן בהחלט חווה קשיים כרגע. אחרי תקופת שגשוג ופריחה שנמשכה קרוב ל- 3 שנים, בעלי הדירות כבר אינם המלכים בשוק. הכוח עבר לקונים ולכן כל בעל דירה צריך לדעת לשווק את הדירה שלו ולהגדיש את הייחודיות שלה. למרות הדעה הרווחת, גם בעזרת כמה אלפים בודדים אפשר לשנות תחושה כללית בתוך הכנס ולפעמים גם ללא כסף, ולהעלות את ערכו בצורה משמעותית.

לאחרונה דווח שאנשים שהתכוונו למכור את הדירות שלהם ירדו מהעניין וחשבו על כיוונים אחרים. סמנכ"ל השיווק באתר מרוויחים, שחר צרפתי טוען: "הכול לטובה,אנשים יכולים עכשיו ללמוד איך לייצר יותר מהנכסים הקיימים שלהם בעזרת כמה פעולות פשוטות,הכול עניין של השכלה פיננסית נכונה.

אז לאן השוק הולך?

וקסלר וצרפתי תמימי דעים: "זה ממש לא משנה, אפשר לייצר כסף מנדל"ן בכל עת- הכל תלוי בהשכלה נכונה בתחום הנדל"ן. אנחנו שמחים על השיתוף פעולה עם winwin שחזו והבינו את המגמה ממש בהתחלה שלה. אנו מזמינים כל אדם בארץ שחושב לקנות או למכור דירה לאחת ההרצאות החינמיות שלנו, ושתהיה שנת הצלחה פיננסית לכולנו".

ללוח הרצאות הנדל"ן הניתנות בחינם לגולשי winwin ואתר מרוויחים:
http://minisites.winwin.co.il/Marvihim


 
אודות המחבר

רונן הלל

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

Ronen Hillel Public Relations

טלפון: 03-6855282

נייד: 052-2508109

כתובת: מרמורק 10 תל-אביב, 64254

זוכה פרס האריה השואג 2009

זוכה פרס יחסי ציבור האריה השואג 2010

זוכה פרס האריה השואג 2011 על קמפיין שנתי ביחסי ציבור

לקבוצתהאתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

יחסי ציבור | משרד יחסי ציבור | מיתוג אישי | הדחקת אזכורים שליליים | יחסי ציבור בישראל public relations in israel |פתיחת עסק חדש | אלי שביט

מוזמנים לבקר באתר החברה: http://www.ronenhillel.co.il ; Jacob Newberger

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article21717.aspx