דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט גם winwin כבר בפנים
גם winwin כבר בפנים
רונן הלל יחסי ציבור 04/10/11 |  צפיות: 1877

שוק הנדל"ן נמצא בקיפאון עמוק של כמה חודשים, על אף שהקיץ הישראלי מאופיין ברכישת דירות מאסיבית לאורך השנים, אך השנה השוק נעצר כמעט לחלוטין. גם מנכ"ל לוחwww.winwin.co.il יובל אטד, זיהה את המגמה ונתן מענה לצורך של המנסים לרכוש או למכור דירה.

winwin יזמה שת"פ עם אתר מרוויחים - www.marvihim.co.il, המרכז את כל הלימודים הפיננסים בארץ והמרכז הרשמי של סדנאות המבוא בישראל לכל תחומי שוק ההון והנדל"ן.

אמיר וקסלר, מנכ"ל מרוויחים שופך אור על המהלך: "שוק הנדל"ן בהחלט חווה קשיים כרגע. אחרי תקופת שגשוג ופריחה שנמשכה קרוב ל- 3 שנים, בעלי הדירות כבר אינם המלכים בשוק. הכוח עבר לקונים ולכן כל בעל דירה צריך לדעת לשווק את הדירה שלו ולהגדיש את הייחודיות שלה. למרות הדעה הרווחת, גם בעזרת כמה אלפים בודדים אפשר לשנות תחושה כללית בתוך הכנס ולפעמים גם ללא כסף, ולהעלות את ערכו בצורה משמעותית.

לאחרונה דווח שאנשים שהתכוונו למכור את הדירות שלהם ירדו מהעניין וחשבו על כיוונים אחרים. סמנכ"ל השיווק באתר מרוויחים, שחר צרפתי טוען: "הכול לטובה,אנשים יכולים עכשיו ללמוד איך לייצר יותר מהנכסים הקיימים שלהם בעזרת כמה פעולות פשוטות,הכול עניין של השכלה פיננסית נכונה.

אז לאן השוק הולך?

וקסלר וצרפתי תמימי דעים: "זה ממש לא משנה, אפשר לייצר כסף מנדל"ן בכל עת- הכל תלוי בהשכלה נכונה בתחום הנדל"ן. אנחנו שמחים על השיתוף פעולה עם winwin שחזו והבינו את המגמה ממש בהתחלה שלה. אנו מזמינים כל אדם בארץ שחושב לקנות או למכור דירה לאחת ההרצאות החינמיות שלנו, ושתהיה שנת הצלחה פיננסית לכולנו".

ללוח הרצאות הנדל"ן הניתנות בחינם לגולשי winwin ואתר מרוויחים:
http://minisites.winwin.co.il/Marvihim


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן הלל יחסי ציבור

רונן הלל

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

Ronen Hillel Public Relations

טלפון: 03-6855282

נייד: 052-2508109

כתובת: מרמורק 10 תל-אביב, 64254

זוכה פרס האריה השואג 2009

זוכה פרס יחסי ציבור האריה השואג 2010

זוכה פרס האריה השואג 2011 על קמפיין שנתי ביחסי ציבור

לקבוצתהאתרים של יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור - משרד יח"צ

יחסי ציבור | משרד יחסי ציבור | מיתוג אישי | הדחקת אזכורים שליליים | יחסי ציבור בישראל public relations in israel |פתיחת עסק חדש | אלי שביט

מוזמנים לבקר באתר החברה: http://www.ronenhillel.co.il ; Jacob Newberger 


מאמרים נוספים מאת רונן הלל יחסי ציבור
 
בית המשפט מינה את המהנדס רפאל גיל כמומחה מטעמו
כבוד השופט זכריה ימיני מבית משפט השלום ברמלה מינה את המהנדס רפי גיל כמומחה מטעמו במשפט טאלב אבו גאנם נגד אורי בר אור (ת"א 23164-05-12 אבו גאנם נ' בר אור).

רפי גיל נבחר למהנדס מומחה מטעם שרביב בע"מ בתביעה שהוגשה ע"י נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה
רפי גיל מונה למהנדס מומחה מטעם הנתבעת חברת שרביב בע"מ, בתביעת שהגישה נגדה נציגות הבית המשותף ברחוב אלון 37 חיפה. המשפט התנהל בפני כב' השופט דר' מנחם רניאל, בבית המשפט המחוזי בחיפה. פסק הדין ניתן ביום 28.1.2015. ת"א 26999-06-11 נציגות הבית המשותף ואח' נ' שרביב בעמ. את דייר הבית המשותף ייצגו עו"ד אלי הכהן ועו"ד טל רבינוביץ ואת שרביט בע"מ ייצג עו"ד חיים גלזר.

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם הנתבעות בתביעת עזאני נ' עיריית ראש העין ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
כב' השופט יחזקאל הראל – סגן הנשיאה בית משפט השלום בהרצליה: המהנדס גיל שהינו גם ממונה בטיחות, חלק על דעתו זו של אינג' גולדשטיין שאינו מומחה בטיחות. מצאתי להעדיף את דעתו, מה גם שלא שוכנעתי כי גם אם היה מותקן מעקה גם במדרגה הראשונה, היה בכך כדי למנוע את קרות התאונה

המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט בתביעת פרניץ ואח' נ' אפריקה ישראל מגורים בע"מ ואח'
09/08/15 | חוק ומנהל
המהנדס רפי גיל מונה למומחה מטעם בית המשפט

טופ 94 - האטרקציה המרעננת של אילת!
פארק אתגרים עשיר בחוויות ואקשן לכל המשפחה

פסק דין: מוכרת שמכרה דירתה בזמן הבלעדיות וסירבה לשלם דמי תיווך - תשלם למתווך 44,460 אלף ש'
25/04/15 | כללי
חברת תיווך תבעה מוכרת דירה בנשר, שסירבה לשלם להם דמי תיווך, אף שמכרה את דירתה לקונים שלא באמצעות המתווך. לטענתה, חתמה על הסכם הבלעדיות עקב הטעיה ומתוך כפייה ואיומים של סוכן החברה, וכי המתווך לא היה הגורם היעיל שהביא למכירת הדירה היות והקונה הגיע אליה בעקבות פרסום עצמאי שקדם לחתימה על הסכם הבלעדיות. אולם בית המשפט דחה את טענותיה וקבע כי המוכרת הפרה את הסכם הבלעדיות והמתווכים זכאים לפיצוי המוסכם בגין הפרת ההסכם

שחר צוברי סיים במקום ה-8 בתחרות גביע הנסיכה סופיה, בפלמה דה מיורקה
04/04/15 | ספורט
את שיוט המדליות סיים המדליסט האולימפי מבייג'ינג במקום ה-6. צוברי הבטיח את מקומו בתחרות גביע העולם שתיערך בעוד כשבועיים בהייר

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

חוגגים פסח בפסטיבל סחלבים, תוכים וטבע בפארק האטרקציות אוטופיה
פסטיבל פסח וטבע בפארק אוטופיה: אוטפיה, פארק הסחלבים והאטרקציות של ישראל, יוצא בפעילות אביבית לחג פסח והמציע קונספט של טבע בכיף לכל המשפחה.

סיקורה מציעה את מזון העתיד: אצות ים חכמות טריות למאכל
סיקורה מציעה שני מוצרים חדשים ובריאים במיוחד : חסת-ים וסלט אצות עם בורגול. מוצרי החברה טעימים ובריאים, עשירים בחלבונים, סידן, ברזל, מינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון, חומצות אמינו ו-כלורופיל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI