10 טיפים לשופינג מוצלח
נכתב על ידי: גלי דיכטר
תאריך: 29/12/11

מי לא אוהבת לצאת לשופינג מטורף ברחבי הקניון ולהתחדש במלתחה חדשה, במיוחד עכשיו שהחלה עונת המבצעים וכל החנויות מזמינות אתכן לפרוק את ארנקכן אצלם.......

בשביל זה ריכזתי עבורכן 10 טיפים שימושיים לשופינג מהנה (ואף חסכוני):

1. דבר ראשון לפני שנכנסתן לקניון תקבעו את התקציב שאתן יכולות להרשות לעצמכן, זאת כדי לא להיכנס לגרעון בגלל אימפולסיביות של רגע.

2. תנעלו נעליים נוחות ולא נעלי עקב מעלפות שאתן חייבות להשוויץ בהן, אבל אחרי 5 מטר נופלות מהרגליים ולא מסוגולות יותר לזוז......

3.כנל לגבי בגדים, בגדים נוחים שקל להוריד אותם ולא ג'ינסים צמודים שלוקח 10דקות לקלף אותם מהגוף ועוד שעה ללבוש. ולא ללבוש מיליון שכבות אתן תמותומחום, תזיעו ולא יהיה לכן חשק למדוד כלום.

4. חשוב ביותר -ללבוש חזיה לבנה חלקה רגילה ולא סטרפלס.  קודם כל חזיה לבנה מתאימה לכלצבע, לכן כל בגד שתלבשו ייראה יותר טוב עם חזייה נייטרלית מאשר עם חזייהשחורה שעלולה לעוות במדידות של בגדים בהירים. לגבי הסטפלס - חזיית סטרפלסהרבה פעמים מעוותת את החזה ויוצרת מראה לא מחמיא כאשר נמדד עם בגדים שלאבגזרת סטרפלס.

5. תצטיידו בבקבוק מים קטן - חשוב תמיד לשתות מים ולא להתייבש...... הקניונים ממוזגים כמעט ללא אוורור, המזגנים הללו מייבשים את הגוף ומעייפים אותנו לכן חשוב לשתות.

6.יש כאלה שאוהבות לכת לבד לקניות, אבל אני תמיד ממליצה להביא מישהי איתכןורצוי מישהי מפרגנת ולא קוטלת. לגבי בני זוג - אל תעשו להם את זה, מסכניםבמה הם פשעו?! הם רק סובלים ולא יודעים איפה לדחוף את עצמם ויגידו לכן עלהכל "זה יפה" רק בשביל לעוף כבר הביתה...........

7. ראיתן משהושאהבתן  - חכו אל תוציאו ישר את הויזה! תעשו סיבובון ותחזרו. קודם כל ככהתוכלו להיצמד לתקציב שנקבע מראש ולחשב את ההוצאות מראש לפני שהוצאתן (אוקיפה חולצה ב165 שם מכנס במאתיים.....) ודבר שני יכול להיות שתמצאו את אותוהפריט בחנות אחרת במחיר זול יותר. אני תמיד ממליצה לעשות סיבוב וסקר מחיריםכי בסופו של דבר רוב החנויות מלאות בטרנדים דומים.

8. אל תקשיבולמוכרים/ות הם שם בשביל העמלות ולא באמת בשבילכן! נכון הם חמודים/ותומקסימים/ות ומלקקים/ות. הם נותנים לכן להרגיש הכי סבבה עם עצמכן כדי לדחוףלכן דברים מיותרים. תרגעו, תנשמו ותפעילו שיקול דעת.

9. כאשראתן במסע קניות תנסו להתאים את הפריטים שאתן רוכשות אחד לשני כדי שתצאו עםהופעה או כמה הופעה שלמות. אל תקנו דברים בתפזורת כי הם יפים ואולי בבואהיום הם יתאימו למשהו - ככה נתקעים עם ארון מפוצץ בדברים שלא לובשים!

10.מבצעים! תהיו זהירות לגבי מבצעים. ראיתן שלט אל תתנפלו ישר על המדפים קודםכל תקחו דקה לקרוא את מה שרשום על השלט כולל את האותיות הקטנות... הרבהפעמים המבצעים הם לא באמת מבצעים ומכריחים אתכן לקנות פריטים שאתן כלל לאצריכות בשביל לקבל את הפריט שאתן כן צריכות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article24473.aspx