איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
נכתב על ידי: איילת שחר
תאריך: 22/09/12

המוסיקה באירוע שלכם היא הדבר העיקרי המכתיב את האווירה בכל מסיבה לכן תקליטן בעל הכרות של התחום הוא הספק הכי חשוב. מי לא היה בארועים עם די גיי לא מוצלח במיוחד- די גיי שהחליט להביא אותה במטאל בדיוק שההורים ברחבה, או מאלו שבוחרים לנגן שירים עצובים בדיוק כשכולם עלו לרחבה כדי לרקוד.

תקליטנים מומלצים צריכים להיות מסוגלים לעשות שני תפקידים בו זמנית: להשתלב ברקע ולהכתיב את האווירה. מוסיקה לאירועים זה בכלל לא מדע מדוייק, היא צריכה להיות רגועה ומרגיעה ברגעים חשובים ובצורה נכונה שכולם ברחבה. תקליטן בחיפה טוב חייב לדעת לקרוא את רחשי לבו של הקהל ולהיות מוכן להחליף סגנון לפי הרוקדים בקהל.

הכלל הראשון ש, מה שחשוב מאוד הוא שתרגישו בטוחים עם התקליטן. בדקו אם מה שהוא מציע תואם לסגנון שאתם צריכים והאם התקליטן מסכים להתגמש בנוגע לכיוון המוסיקלי. חשוב מאוד להרכיב רשימה כללית של סגנונות שירים שאתם מעדיפים בכדי להדריך את התקליטן בפשטות מה חשוב לכם שיהיה באירוע.

עוד טרם חתימת חוזה חשוב מאד ללכת לראות את הדי גיי בזמן פעולה. חשוב להתייחס לעמדת הדי גיי ולמעברים בין השירים, לסגנונות השונים, לתגובות המוזמנים וכמובן גם, האם יש התלהבות בקהל.

אהבתם? עכשיו הגיע הזמן לבחור את כל המוסיקה שאתם רוצים: קבלת פנים ריקודים ולסואו. ביתר חלקי הערב נסו לאפשר לתקליטן מרווח פעולה, בכדי שיחליט על דעת עצמו איזה שיר לנגן בכל שלב בערב. והכי חשוב, עליכם לבלות היטב ותרקדו עד שיכאבו הרגליים.

הישראלים נהנים לעשות את זה בגדול וזה לא מפתיע. הרי לא כל יום מזדמן לנו לחגוג דבר מה מיוחד אירוע רב-משמעות כמו חתונה למשל ואנו רואים לנכון לחגוג אותו מול המשפחה והחברים.

צריכים תקליטנים בקריות? עשו שיעורי בית בקשו המלצות תשוו עלויות ורק אז קבלו את ההחלטה ומה עוד? תבואו עם המון מצב רוח תנו בראש!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32806.aspx