דף הבית בידור ופנאי מוסיקה איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
איילת שחר 22/09/12 |  צפיות: 4186

המוסיקה באירוע שלכם היא הדבר העיקרי המכתיב את האווירה בכל מסיבה לכן תקליטן בעל הכרות של התחום הוא הספק הכי חשוב. מי לא היה בארועים עם די גיי לא מוצלח במיוחד- די גיי שהחליט להביא אותה במטאל בדיוק שההורים ברחבה, או מאלו שבוחרים לנגן שירים עצובים בדיוק כשכולם עלו לרחבה כדי לרקוד.

תקליטנים מומלצים צריכים להיות מסוגלים לעשות שני תפקידים בו זמנית: להשתלב ברקע ולהכתיב את האווירה. מוסיקה לאירועים זה בכלל לא מדע מדוייק, היא צריכה להיות רגועה ומרגיעה ברגעים חשובים ובצורה נכונה שכולם ברחבה. תקליטן בחיפה טוב חייב לדעת לקרוא את רחשי לבו של הקהל ולהיות מוכן להחליף סגנון לפי הרוקדים בקהל.

הכלל הראשון ש, מה שחשוב מאוד הוא שתרגישו בטוחים עם התקליטן. בדקו אם מה שהוא מציע תואם לסגנון שאתם צריכים והאם התקליטן מסכים להתגמש בנוגע לכיוון המוסיקלי. חשוב מאוד להרכיב רשימה כללית של סגנונות שירים שאתם מעדיפים בכדי להדריך את התקליטן בפשטות מה חשוב לכם שיהיה באירוע.

עוד טרם חתימת חוזה חשוב מאד ללכת לראות את הדי גיי בזמן פעולה. חשוב להתייחס לעמדת הדי גיי ולמעברים בין השירים, לסגנונות השונים, לתגובות המוזמנים וכמובן גם, האם יש התלהבות בקהל.

אהבתם? עכשיו הגיע הזמן לבחור את כל המוסיקה שאתם רוצים: קבלת פנים ריקודים ולסואו. ביתר חלקי הערב נסו לאפשר לתקליטן מרווח פעולה, בכדי שיחליט על דעת עצמו איזה שיר לנגן בכל שלב בערב. והכי חשוב, עליכם לבלות היטב ותרקדו עד שיכאבו הרגליים.

הישראלים נהנים לעשות את זה בגדול וזה לא מפתיע. הרי לא כל יום מזדמן לנו לחגוג דבר מה מיוחד אירוע רב-משמעות כמו חתונה למשל ואנו רואים לנכון לחגוג אותו מול המשפחה והחברים.

צריכים תקליטנים בקריות? עשו שיעורי בית בקשו המלצות תשוו עלויות ורק אז קבלו את ההחלטה ומה עוד? תבואו עם המון מצב רוח תנו בראש!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת שחר


 


מאמרים נוספים מאת איילת שחר
 
השתלות שיניים ושיקום הפה
ממקצועיות ואיכות הטיפול, מיחס אישי למטופל, זמינות רופא השיניים והתאמת הטיפול והמחיר לפי התקציב שברשותכם. מרפאות מתקדמות מתאפיינות במכשור מתקדם

לימודי הנהלת חשבונות 1 2
לשוק העבודה עם תעודה שבסוף רק המצליחים זוכים להוכיח את עצמם בשטח אבל, עליכם לבחור היטב את

כמה עולה מעצב פנים?
22/09/12 | שיפוצים
בררו אצל ידידים וקרובי משפחה אם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים או סטודיו

מנהל עסקים לימודי ערב
יהיה איתם? אבל... הבעיה היא שרבים לא הולכים על המקצוע הנכון עבורכם ומבזבזים כסף ושנים רבות על לימודים בתחום שהאפשריות בו מוגבלות. לכן אסור למהר

טיפולי הסרת שיער בגב
להחלטה? אתם יכולים להגיע למרפאה שתעניק לכם את הטיפול בהתאם לתקציב שברשותכם

קורס לימודי אנגלית
היתרונות שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף יכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובביטחון

הצרת היקפים בירכיים
אתם חייבים להתאזר בסבלנות אחרי כמה שבועות תחלוף הנפיחות ואפכם יקבל צורה

מחפשים צילום אירועים?
הצלם? אל תתביישו לבקש לראות פורטפוליו. זו הדרך להתרשם מיכולותיו ומכשרונו, אך עם

איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
22/09/12 | מוסיקה
האווירה. מוסיקה לאירועים זה בכלל לא מדע מדוייק, היא צריכה להיות רגועה ומרגיעה ברגעים חשובים ובצורה נכונה שכולם ברחבה. תקליטן בחיפה טוב חייב לדעת

מצלמות במעגל סגור לבית
18/09/12 | שיפוצים
מורשה לכך וחשוב מכל מהימן, זאת כדי לחסוך לנו בעיה כי אחרי זמן מסוים, האזעקה חלילה לא תופעל בזמן פריצה וזאת בגלל חוסר מקצועיות. דבר חשוב נוסף שעלינו לשם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI